Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Steinhart vs Candino

Steinhart vs Candino  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-40740800-1331632401.jpg<

post-27475-0-08383600-1331632400.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Głosował nie będę, ale chyba lepiej Steina z prostego powodu: bo jest dostępny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candino jeszcze rowniez jest :D poczekam na wyniki ankiety i w poniedzialek podejme decyzje.

 

Pisac pisac... :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Tritona - bardziej surowy, fajniejsza tarcza i może trochę brak obiektywizmu z mojej strony :D

 

Candino też bardzo mi się podoba, ma super bezel, ale taki bardziej garniturowy diver, za bardzo "wypiękniony", może gdyby mu jakąś gumę złożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stein ładniejszy i nie lubię czarnej tarczy z białym datownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart - bezel mi się bardziej podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stenek, carlito :

fajniejsze polozenie datownika; ladniejsze indeksy i bezel; jezeli chodzi o pasek nie wymienial bym- bedziesz w nim nurkowal? a ijeszcze wskazowki- wszystkie utrzymane w tej samej konwencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel nie trawie czarnych paskow :D mam ich przeszlo 40 i tylko moze ze 3 czarne. Gdybym bral tritona to tylko na jakims brązie.

Dzieki chlopaki za opinie i czekam na wiecej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel nie trawie czarnych paskow :D...

 

Heh, myślałem, że tylko ja tak mam. Większość moich pasków to brązy. A tak poza tym to Steinhart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candino.Jeszcze tylko przeszczep wskazówek i bajka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Steinhartem przemawia wielkosc (45mm) i szerokosc miedzy uszami (24mm) a za Candino fantastyczny bezel...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candino, właśnie dlatego, że mniej surowy i garniturowy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm podobny steinhart wisiał na bazarku ze 3 miesiące,moje Candino poszło w 3 minuty.Wybór oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Carlito, masz dużą łapę, dla mnie wybór oczywisty - Steinhart. Wygląda na jednego z najlepszych diverów poniżej 500EUR, tyle że jest wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani jeden ani drugi nie pasuje do Ciebie.

Zaciekawiłes mnie tym. Dlaczego tak uważasz ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathu chyba mnie tym przekonałeś...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm podobny steinhart wisiał na bazarku ze 3 miesiące,moje Candino poszło w 3 minuty.Wybór oczywisty.

 

CCC - Cena czyni cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani jeden ani drugi nie pasuje do Ciebie.

Coś w tym jest.

Carlito, jak na mój gust, przyzwyczaiłeś nas do ciekawszych sikorów.

Jeśli naprawdę musisz, to moim zdaniem Steinhart.

 

Aczkolwiek gdybyś kupił Candino i delikatnie zadrapał napis na tarczy, a potem delikatnie korektorkiem podmalował, to z Candino dałoby się zrobić Carlito ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliście mi do myślenia ;)

 

hehe z tą małą poprawka napisu firmowego to nie głupi pomysł :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

A nie myślałeś o jakimś microbrandowym diverze rodem z Oceanic Time?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-62207000-1331632511.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.