Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka

Wybieramy diverka  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Darek1974r i Woytec60 - mam już Doxe SUBa :)

 

 

MacieK_K bardzo ciekawe uzasadninia własnie takich oczekuje.

 

ad1 czytasz w moich myślach czy jak ? oczywiscie mam na uwadze wspomnianego przez Ciebie portugalczyka ale to w pozniejszych zakupach przy wyborze czegoś na wieczorowe wyjścia.

 

ad2 poniekąd masz racje ale ta Eterna wraca do mnie jak bumerang - nie daje mi spokoju.

 

ad3 mam już Omege PO takze nie musiałbym stawać przed takim wyborem.

 

ad4 poczekaj jak zobaczysz tego Taga na żywo - wtedy poprosze o oficjalne przeprosiny :)

 

ad5 to fakt że jest inny i nawet bardzo do mnie pasuje no i świetnie leży na łapie. Ale jednak mógłby być o te 2-3mm mniejszy :)

 

 

McIntosh Twoja propozycja oczywiście była brana przezemnie pod uwage ale na dzień dzisiejszy budżet mi na to nie pozwoli ze względu na zbliżające sie święta. Może w przyszłym roku - aczkolwiek tu już będzie wieksza konkurecja (Rolek Deepsea, Pamy, Blancpain, Breuget itd) no i zastanawiam sie też czy kolejnym zakupem będzie najpierw coś klasycznego, wieczorowego czy ponownie diverowatego :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Diver z chronografem? Bee..."...

 

no,nie przesadzaj..będę bronił divera z chrono jak niepodległości :)

 

post-23173-0-20764200-1331633317.jpg

 

 

tak naprawdę jak ma być duży fajny diver to zamień Swoją Doxę na T-Grapha i masz pozamiatane..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oddam mojej Dosi za żadne skarby świata ! Jesteśmy ze sobą już bardzo emocjonalnie związani :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezapelacyjnie oris a ten model w szczególe ten właśnie model

Zazdroszczę tego dreszczu emocji przy wyborze - te rozmyślania ,dywagacje ( w pozytywnym znaczeniu )a może ten , a może nie

Pozdrawiam i serdecznie gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż mi mowę odjęło - masz 100%RACJI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Darek1974r i Woytec60 - mam już Doxe SUBa :)

 

No to tylko pozazdrościć a z w/w stawiam na IWC.

 

Nie oddam mojej Dosi za żadne skarby świata ! Jesteśmy ze sobą już bardzo emocjonalnie związani :)

 

Wcale się nie dziwię...

No i nadal twierdzę, że diver z chronografem to pomyłka.

Jeśli komuś pasuje kupi, mnie to się kłóci, ideologicznie się kłóci.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych przedstawionych IWC, komentarz niepotrzebny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito- ja nie zmieniam zdania dla ORIS- za surowość formy, przejżystość- wygląda i pracuje ja "diver do zadań specjalnych"; jest za***isty! diver ma wyglądać jak diver; iwc- za słodki; tag- przerysowany' eterna- II miejsce. A itak wybierzesz to co sam już przemyślane.

 

p.s. a swoją drogą poprzedni temat był dobry - chcesz kupić, puyasz o dobre słowo ale najpierw chcą cię "ograbić" z kolekcji:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich przedstawionych przez ciebie wybór jest prosty: Breitling :) Nie jest przekombinowany tak jak Tag, czy Oris i jest wmiarę uniwersalny jak na divera. Jak dla mnie najlepszy z tych wszystkich.

 

P.S

Tym bardziej że masz już rasowego nurka, więc zastanów się nad prostym, klasycznym Breitlingiem :)

 

Powodzenia w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tego dreszczu emocji przy wyborze - te rozmyślania ,dywagacje ( w pozytywnym znaczeniu )a może ten , a może nie

Pozdrawiam i serdecznie gratuluję

 

Shymel dziękuje i również śle pozdrowienia :)

 

Ten ból głowy jest coraz większy bo tak naprawde dalej nie wiem którego z tych diverków mam wybrać mimo że wszyscy mi fajnie doradzacie za co serdecznie dziękuje. Czekam chłopaki na wiecej rad bo jak nie to pójde do banku wypłace bułe przeznaczoną na inne poważniejsze cele i kupie wszystkie pięc zegarków a wtedy na 100% mnie już baba ukatrupi no i będziecie mieli kolege carlito na sumieniu ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.eterna ( ale masz już podobną...gorszą:) doxę więc poco kolejny zakup zegarka z tym kształtem koperty)

2. iwc

 

daleko daleko nic

 

3. tag ( ładny ale mało klasyczny z niego diver....raczej coś w stronę zegarka modowego nawet)

4. oris ( relacja cena jakość wyskoa ale nie przepadam za pvd a po drugie te zegarki są mało komfortowe na moim nadgarstku...oceniam według siebie :))

5. breitling ( markę bardzo lubię ale ten model nie podoba mi się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

4. oris ( relacja cena jakość wyskoa ale nie przepadam za pvd a po drugie te zegarki są mało komfortowe na moim nadgarstku...oceniam według siebie :))

 

Marcin proszę. Relacja cena jakość wysoka. Zegarek mało komfortowy. Widziałeś go na żywo mierzyłeś - nie - więc te argumenty są słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin proszę. Relacja cena jakość wysoka. Zegarek mało komfortowy. Widziałeś go na żywo mierzyłeś - nie - więc te argumenty są słabe.

Miałem mniejszego na nadgarstku u Dolińskich...sterczał jak sutki nastolatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Marco ale z tego co pamietam to Ty to szczupluteńki masz nadgarstek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Marco ale z tego co pamietam to Ty to szczupluteńki masz nadgarstek :)

No dlatego napisałem na moim , nie mam szczupłego ty naj.... :)....mam 17cm co jest średnią krajową.

Na Twojej łapie może być w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC, IWC, IWC.......... i tak po stokroć IWC. Jest rewelacyjny :) Stylistycznie to tylko Eterna może się do niego zbliżyć. Reszta na nie ma szans


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten ból głowy jest coraz większy bo tak naprawde dalej nie wiem którego z tych diverków mam wybrać mimo że wszyscy mi fajnie doradzacie za co serdecznie dziękuje. Czekam chłopaki na wiecej rad bo jak nie to pójde do banku wypłace bułe przeznaczoną na inne poważniejsze cele i kupie wszystkie pięc zegarków a wtedy na 100% mnie już baba ukatrupi no i będziecie mieli kolege carlito na sumieniu ! :)

Michał, myślę i umieram we trwodze co będzie jak się w końcu ohajtasz :) chyba że o czymś nie wiem :).


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Piotrek mam to już za sobą :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być zegarek, który będzie widział wodę tylko w wannie czy basenie to mój wybór pada na Eternę. Jeżeli zamierzasz jednak nurkować to wybrałbym największego z czytelnymi wskazówkami i indeksami oraz takiego żeby łatwo przekręcał się pierścień gdy na dłoniach masz rękawice. Pod wodą design nie jest ważny, liczy się funkcjonalność i bezawaryjność.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam zegarków do pływania zbyt emocjonalnie jestem z nimi związany żeby je podtapiać :)

 

W diverach podoba mi sie design.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No dlatego napisałem na moim , nie mam szczupłego ty naj.... :)....mam 17cm co jest średnią krajową.

Na Twojej łapie może być w porządku.

 

Ja mam 17cm, czyli dokładnie tak samo jak Ty. Mierzyłem zarówno Orisowe 49mm jak i 51mm - jedno i drugie leżało rewelacyjnie. Fakt, że duże, ale układa na łapie się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Piotrek mam to już za sobą :)

no to gratuluję i widzę, że po ślubie jeszcze przyśpieszyłeś :). Zaprzeczasz prawom fizyki :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem zarówno Orisowe 49mm jak i 51mm - jedno i drugie leżało rewelacyjnie. Fakt, że duże, ale układa na łapie się świetnie.

Ze względu na małe uszy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Piotrek nie jest tak zle po tym ślubie, tylko trzeba umieć umiejetnie podejść do kobiety - bo to przecież inne stworzenia są i nie rozumieją naszych pasji :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuje na ORISA - dlaczego ?

 

Bo to rewelacyjny zegarek, bo jest świetnie wykonany, bo świetnie leży na ręku, rewelacyjnie wygląda, bo system RSS daje dużo radochy, bo cały box z zegarkiem jest cool'owy, bo najfajniejszy ORIS, bo stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki, bo to jedno z moich obecnych marzeń.

 

Wygrało by IWC, ale mi podoba się znacznie bardziej wersja z chronografem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.