Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka

Wybieramy diverka  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem mniejszego na nadgarstku u Dolińskich...sterczał jak sutki nastolatki :)

Jakby też w dotyku był taki to biorę w ciemno :mrgreen:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem mniejszego na nadgarstku u Dolińskich...sterczał jak sutki nastolatki :)

 

marco - jak masz ochotę to w miejscu, w którym pracuję mamy od dziś ORISa Col Moschin. Jak masz czas przyjdź, oglądnij zegarek i przede wszystkim przymierz. Zwróć uwagę na materiały, szczegóły i jakość wykonania, a potem napisz, czy faktycznie nie jest wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco - jak masz ochotę to w miejscu, w którym pracuję mamy od dziś ORISa Col Moschin. Jak masz czas przyjdź, oglądnij zegarek i przede wszystkim przymierz. Zwróć uwagę na materiały, szczegóły i jakość wykonania, a potem napisz, czy faktycznie nie jest wart swojej ceny.

Chyba zmęczony jesteś...nigdzie nie napisałem, że nie jest wart. Spośród zestawienia pewnie to oris ma najlepszy stosunek cena jakość...chodziło mi tylko o to że jakoś niekomfortowo mi było z tym zegarkiem na ręce. Zbiorę się w sobie i wpadnę niedługo...pracuję do dosyć późna....w korkach do domu... zanim zjem obiad to już 20:00 i nie ma kiedy :)

 

Z orisami dosyć regularnie się widywałem u Dolińskich....świetne wrażenie na pewno robią także zestawy opakowaniowe tej firmy :) Fajnie że nie ograniczają się tylko do samego zegarka....to wszystko dodaje smaczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chyba zmęczony jesteś...nigdzie nie napisałem, że nie jest wart.

 

No robota w nowym domku fakt, ale w sumie to mam urlop :) więc nie narzekam.

 

 

4. oris ( relacja cena jakość wyska....

 

Odebrałem to jako wypowiedź dająca jasno do zrozumienia, że zegarek nie jest wart swoich pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No robota w nowym domku fakt, ale w sumie to mam urlop :) więc nie narzekam.

 

 

 

Odebrałem to jako wypowiedź dająca jasno do zrozumienia, że zegarek nie jest wart swoich pieniędzy.

 

Fakt trochę niezręcznie to napisałem. Chodziło, że jak najbardziej wart w tym zestawieniu! , jest to najnowocześniejszy zegarek ze wszystkich o bardzo charakterystycznym stylu...za tą konsekwencję Orisowi należą się brawa...cała linia nurków jest spójna. W zasadzie myślę że Michał go kupi :)....bo on wpisuje się w jego gust...a trochę jego gust już poznałem lubi takie oczojebne i wypasione zegarki :) ....a i cena nie będzie przeszkodą.

Mi jednak mocno serce pika do eterny...IWC na zdjęciu wygląda super w realu nie widziałem...ale znając jakość wykonania IWC jest to dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Do Eterny mam słabość. IWC wiadomo klasa, ale dla mnie za słodki jak dla kolegi carlito1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco ciesze się że poznałeś już mój gust ale czy inne diverki w tej ankiecie nie są w moim guście? oczywiscie że są a czy kupie Orisa tego nie wiem bo wciąż mam mętlik w głowie i ciężko będzie mi podjąć tą decyzje. Choc faktem jest że mam już naszkicowany pewien obraz w mojej głowie :) Na szczęście mam czas na podjęcie decyzji do kolejnej wypłaty czyli do 1 grudnia.

 

Jash ile u Ciebie kosztuje ten Oris ?

 

ps prosze was o więcej rad !!!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marco ciesze się że poznałeś już mój gust ale czy inne diverki w tej ankiecie nie są w moim guście? oczywiscie że są a czy kupie Orisa tego nie wiem bo wciąż mam mętlik w głowie i ciężko będzie mi podjąć tą decyzje. Choc faktem jest że mam już naszkicowany pewien obraz w mojej głowie :) Na szczęście mam czas na podjęcie decyzji do kolejnej wypłaty czyli do 1 grudnia.

 

Jash ile u Ciebie kosztuje ten Oris ?

 

ps prosze was o więcej rad !!!

 

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie trawię Breitlingów za wygląd,tego jednak bym kupił.

Dosyć wysoka jakość wykonania i piękny wygląd idą w parze.

Breitling ma mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może już tego taga na jakiejś stronie internetowej ??? w kilku zapowiedziach tego zegarka przeczytałem że miał się pojawić już jakieś 2-3 tyg temu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój głos na Breitlinga.Za in-house,piękną soczystą 46mm tarczę,za możliwość dołożenia bransoletki lub paska.

200 m wystarczy :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) imho Oris pro , fakt - trza mieć kawał luśni , macałem -

wrażenie - piorun !


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezkonkurencyjny jest Oris. Miałem go na ręku - trzeba mieć naprawdę duuużą łape. IWC nosiłem trochę, wersje z większa ilością tarcz i na bransolecie. Świetny sikor i jego bym wybrał z tego względu, że 44mm na moim ręku wygląda pokaźnie. Niezłe wrażenie (na żywo, bo na fotkach nie zwróciłem uwagi nawet) zrobił na mnie Tag. Ale wolałbym uboższą wersję. Rolek, Blancpain - wogóle mnie nie ruszają, a B wręcz odstrasza, ale kwestia gustu.

Ciężki wybór, ale chciałbym mieć takie dylematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój głos na Breitlinga.Za in-house

O ile się nie mylę to tam siedzi ETA


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETA 2824


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Orisa za jego, jak dla mnie, bezkompromisowy wygląd. Jest swietny. Z tego co wiem to masz już klasyczne divery jak PO, czy Doxę, więc może taki Oris byłby najbardziej trafnym wyborem. No a później po kolei IWC, Eterna, Tag, Breitling. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym Orisa, ale moja opinia może być mało obiektywna ze względu na sympatię jaką darzę tego producenta. Myślę, że za Orisem dodatkowo przemawia fakt jego limitacji. Kolejnym wyborem byłby Breitling, ale na mesh'u ze względu na jego uniwersalność. A tak poza tym, sądzę carlito1, że podświadomie już wybrałeś :) . Bez względu na to który wyląduje na Twoim nadgarstku, serdecznie gratuluję, bo każdy z nich jest świetny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAGi maja to do siebie, ze na wizualizacjach wygladaja dobrze, na dobrych zdjeciach swietnie, a w realu sa po prostu fantastyczne...

 

Tag-Heuer-Aquaracer-500-Chronograph-1.jpg


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten bezel to jest w całości stalowy i pokryty jakimś PVD czy te czarne prążki to jakaś guma? Bo np. na tym zdjęciu wygląda na jakieś tworzywo, ma nieco nieregularną powierzchnię

 

4629204850_99da122ae2_o.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tego TAG'a ale w wersji bez chrono oglądałem jakiś czas temu i z tego co pamiętam to była jakieś tworzywo gumowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, nie dość że powierzchnia ryflowana to jeszcze guma? Pewnie będą przywierać do niej wszelkie paprochy i zanieczyszczenia, ale nadal mi się podoba, tylko targowałbym się o większy rabat :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to tam siedzi ETA

Szwajcarski mechanizm Breitling Calibre 17 Automatyczny naciąg COSC Certyfikat Chronometru Rezerwa chodu - 40 godzin 25 kamieni łożyskujących


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem eternę bo mi najbardziej odpowiada.

pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.