Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka

Wybieramy diverka  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie "słoik" to pewnie = obiektyw,ale mogę się mylić..pzdr..M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dareczku, moja trzezwość dzisiejszego wieczoru jest już wyraznie zachwiana więc wyjaśnij mi prosze o co pytasz bo nie rozumiem :D

ps pięknego masz tego Pama, szczerze zazdroszcze ! :)

Miałem na mysli jakim obiektywem robisz zdjęcia do galeri,bo ,że Canon 40D to już wiem :)

TNX.

 

Ja wzdycham do tego Nr referencyjny: 115.032 Ten mniejszy jest za mały dla mnie.

vr9248_img_prod1335_0_o.jpg.

 

Póki co,będę wszystkich niezdecydowanych agitował do zakupu któregokolwiek PAMA.Mając go kilka dni,moje wrażenia są bardzo pozytywne.Na ręku super się układa,jego masa rozkłada się po moim 20 cm nadgarstku idealnie.Jedyna wswoim rodzaju koperta powala na kolana :) W trzy dni nadrobił 6 sekund.Stop sekunda jest idealna do precyzyjnego ustawiania.Trzeba troszkę uważać bo jest wysoki i łatwo w coś przywalić.Kwestia przyzwyczajenia.Miesiąc z nim mam jak w banku :)

Najgorsze jest to,że już zaczął mi się podobać PAM 292.Choroba postępuje :)

 

 

jak dla mnie "słoik" to pewnie = obiektyw,ale mogę się mylić..pzdr..M

Nie mylisz się ,pytałem o obiektyw :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Wracając do wyboru diverków mój pogląd jest następujący ;

- TAG ; odrzucam - chronometr pod wodą to za dużo grzybków w barszczu.

- ORIS ; odrzucam - trudno mi wyobrazic sobie ja można nastawiać ten bezel w brubej rękawicy pod wodą.Tak samo Eterna.

- IWC : odrzucam - szkoda mi emocji na coś nieosiągalnego , sam niewiem czy tak go uwielbiam ,czy nie znoszę - apage !

- Wybieram Breitlinga za klasyczny minimalizm , no i w miarę dostępny bezel.

A Eta 2824 pod wodą spokojnie mi wystarczy... :D


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka ; TAG oczywiście chronograf - jestem jeszcze przed poranną kawą ...


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dareczku, to nie do mnie należy kierować takie pytania tylko do małżonki - to ona robi zdjecia i zajmuje sie fotografią a obiektywów ma już 6 w tym te dwa białe, takie wielkie :D

 

Co do zegareczków "wieczorowych" to będę mierzył raczej w :

 

post-27475-0-64738000-1331633557.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ps Wahnik dzięki za zabranie głosu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z was widziało tego IWC na żywo ? wg was traci czy zyskuje? w szczegolnosci pytam o ten szklany szafirowy bezel ale i o całokształt również... ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Na zdjęciach wygląda dla mnie troche jak pospolity nurek. Na żywo sporo zyskuje ale wiesz jak jest z gusrami...

Co do zdjęć to jeśli żona ma 6 szkiełek i ma białe "elki" i podpina to do 40d to na urodziny czy inna okazję możesz jej sprezentować 5d2 :D mysle ze powinna sie bardzo ucieszycz a i obiektywy pokaża wtedy prawdziwego pazura, co przełoży sie na jeszcze lepsze fotki na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten bezel nie wygląda troche tandetnie ? może tandetnie to złe słowo w przypadku takiej firmy jak IWC ale mimo to chciałbym poznać wasze opinie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda ani trochę tandetnie..wręcz przeciwnie.

Zresztą taki sam bezel ma np. genialny BLANCPAIN FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że taki sam ma Blancpain to wiem :D rozumiem że mierzyłeś ten zegar... jakie wrażenia ? zyskał na żywo ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dareczku, to nie do mnie należy kierować takie pytania tylko do małżonki - to ona robi zdjecia i zajmuje sie fotografią a obiektywów ma już 6 w tym te dwa białe, takie wielkie :)

 

Co do zegareczków "wieczorowych" to będę mierzył raczej w :

 

post-30828-0-08728900-1331633585.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

ps Wahnik dzięki za zabranie głosu :)

Rozumiem.Byłem ciekawy czy obiektywy systemowe czy inne typu:Sigma,Tamron Proszę przekaz małżonce wyrazy największego uznania.Ładnie jej to wychodzi.Dołaczam się do propozycji PICAD-a.Canon 5D2 jest GUT.

 

Zenith superowy,to jedna z moich firm zegarkowych które stoją na podium ,na chwilę obecną i finansową :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrałem IWC, bo to IWC. nie ma zegarka. który by mi sie nie podobał tej firmy. jesdna z moich ulubionych. na drugim oris: kawał świetnego zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się że ten IWC jest za bardzo "landrynkowy" dlatego zależy mi na opiniach ludzi którzy go widzieli na żywo...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- ORIS ; odrzucam - trudno mi wyobrazic sobie ja można nastawiać ten bezel w brubej rękawicy pod wodą.Tak samo Eterna.

 

 

Bezel ustawiasz na powierzchni.. potem już się nim nie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem IWC na żywo wiele zyskuje i nie jest "landrynkowy" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się że ten IWC jest za bardzo "landrynkowy" dlatego zależy mi na opiniach ludzi którzy go widzieli na żywo...

 

Jeśli pojęcie "landrynkowy" rozumiemy tak samo czyli: taki elegancik dla elegancika, zegarek wypieszczony delikatnymi szczegółami, pięknymi ale jadnak subtelnymi - tu błyszcząca koperta, tam satynowa, sama zmiana pasków jest jak słodki cukiereczek (w pozytywnym znaczeniu), szafirowy bezel - miodzio, delikatna, klasyczna zapinka - zupełnie nie pasująca do divera i paska gumowego; to dokładnie słowo "landrynkowy: idealnie niemal opisuje ten zegarek.

 

Jak dla mnie zegarek jest super i podoba mi się bardzo, niemniej wg mojej skromnej opinii nie będzie do Ciebie Carlito1 pasował.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemniej wg mojej skromnej opinii nie będzie do Ciebie Carlito1 pasował.

Dlaczego tak uważasz ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

carlito1 - wyczyść skrzynkę bo nie można wysłać Ci wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka zapomniałem posprzątać. Gotowa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uważasz ?

 

Bardziej mi do Ciebie pasuje PAM czy Rolex niż IWC Aquatimer. Oris jest bliższy stylistyce tych pierwszych. Wybierasz zegarki o wyrazistej i określonej stylistyce, od której IWC nieco odbiega. Byc może moje wyobrażenie jest błędne niemniej tak myślę :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardziej mi do Ciebie pasuje PAM czy Rolex niż IWC Aquatimer. Oris jest bliższy stylistyce tych pierwszych. Wybierasz zegarki o wyrazistej i określonej stylistyce, od której IWC nieco odbiega.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling, ten IWC do mnie nie przemawia


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako jeden z nielicznych Breitling'ów ten mi się naprawdę bardzo podoba:) IWC też przyjemny, reszta natomiast mocno odstaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie IWC B) Breitling fajny ale brak lumy na bezelu to trochę wtopa w tym modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.