Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tarant

Jak spożondzić chfytliwy opis na allekro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,tak realistycznego przekazu zegarowego nie czytałem dawno :lol: , Tarant, Koleżanki i Koledzy musicie przyznać ,że Gość zrobił wszystko aby się pozbyć kominkowca zdradzając z życia prywatnego ile trudu go kosztowało przywrócenie zegara do świetności łącznie ze stanem wskazującym na spożycie :D

28505733.jpg

25597154.jpg

25641152.jpg

31037553.jpg

Edytowane przez tolkien50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że człowiek szczery, wolę już chyba to niż bajerowanie, obliczone na sprzedaż za wysoką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie tego wątku poprawiło mi humor :D Naprawdę perełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie to zastanawiało że wystarczy dobry opis a ludzie wezmą wszystko nawet gdyby był to największy chłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można z broumovskiego P27 wyciągnąć 16 dni i nie tylko. Pilnujcie się.

 

GDANSKI G.B LINKOWY 16 dniowy REGULATOR

 

 

ZEGAR JEST w pelni sprawny,na plecach jest nr zwrotu albo wywozu z 1946roku.kornik w jednym miejscu zaczol robote ale zostal unicestwiony widoczne na zdjeciu.mechanizm grzebieniowy o niskim nr.medalowy,obie plyty o tym samym bardzo niskim nr ,brak znakow po innym mechanizmie ,a wiec jest to napewno>>PARA>>.tarcza porcelanowa niezniszczona i nieporysowana i niepopekana,szklo wypukle chyba nieoryginalne ,gong jednopretowy sygnowany o bardzo czystej tonacji, drewno calkiem w dobrym stanie niewymaga ,filary niepoobijane. Korona jest pilnowana przez dwie figory z mosiadzu , wys-130cm --szer-45cm.W komplecie orginalna korbka do naciagania wag od gongu i czasomierza-co 16-nascie dni.tel. (...) POLECAM ODBIOR OSOBISTY ZE WZGLEDU NA WIELKOSC PRZEDMIOTU.

 

post-6402-0-73899300-1354574660_thumb.jpg

 

post-6402-0-32448200-1354574660_thumb.jpg

 

post-6402-0-18007300-1354574659_thumb.jpg

 

post-6402-0-74764000-1354574658_thumb.jpg

 

post-6402-0-36276300-1354574658_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nutka nostalgii za dekadencją i kozy....

Z klasyki: Pepik zachowywał się wobec sądu jak na pastwisku albo wśród sąsiadów. Na

wszystkie pytania pobekiwał jak koza, a po ogłoszeniu wyroku podskoczył i

wrzasnął: „Beee, hop!” Za to został ukarany dyscyplinarnie twardym łożem w

osobnej celi i trzema postami.

 

 

STARY ZEGAR RĘCZNIE RZEŹBIONY PRZEDMIOTEM AUKCJI



 

STARY WISZĄCY ZEGAR

 

 

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST STARY ZEGAR WISZĄCY OBUDOWA ZEGARA DREWNIANA WYGLĄDA BARDZO ORYGINALNIE Z PEWNOŚCIĄ DODA WNĘTRZU SPOREJ NUTKI DEKADENCJI, NIE KUPICIE PAŃSTWO TAK CIEKAWEJ RZECZY W SIECI DETALICZNEJ TYM BARDZIEJ POLECAM STAN ZEGAR NIEKOMPLETNY BRAK WAHADŁA I SZYSZKI POLECAM KOLEKCJONEROM

 

 

REAL FOTO

 

WYMIARY



WYSOKOŚĆ 22cm

SZEROKOŚĆ 16 cm

 

post-6402-0-58624200-1354729228_thumb.jpg

 

post-6402-0-22562300-1354729228_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej tam nutki... to chorał, koncert, ba, oratorium dekadencji! Miliony nut, a wszystkie dekadenckie, no, do ostatniej! :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli nie zostało przpadkowo kliknięte dodatkowe zero ,a może i dwa ?????? to zegar posiada zapewne złotą soczewkę i choćby dla niej warto go kupić ja takiej kasy nie mam ale może niektórzy z Was zainteresują się tym kolekcjonerskim rarytasem

 

link do aukcji http://allegro.pl/sprawny-zegar-antyczny-1913-rok-do-renowacji-i2859136411.html

 

54549299.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nas, niektórych obrażasz


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie zegar, ale opis gróbo pozłocony.

 

post-6402-0-11753300-1356896475_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniót malyna...Nic tylko kupować 3133, rozbierać i ... sprzedawać wyłącznie w całości:

 

 

post-6402-0-83037000-1358413855_thumb.jpg

 

Zestaw naprawczy Poljota - chronografa - cal 3133

 

WPŁATA TYLKO NA MOJE KONTO- Wysyłka 48 H

 

.

 

Sprzedam komplet naprawczy do zegarka Poljota Chronograf caliber 3133 tj.

 

1.Płyta główna uzbrojona ( mostek remontuaru , komplet .incabloc, dzwignia lalendarza 70 zł

 

2.Bęben z wałkiem i sprężyną 60 zł

 

3.koło sprężynowe 25 zł

 

4.mostek z dzwigniami 60 zł

 

5.koło sekundowe licznika 60zł

 

6.koło kalendarza 30 zł

 

7.Koło wychwytowe 70 zł

 

8. kotwica 75 zł

 

9.Beczka i półbeczka55 zł

 

10.Wałek naciągowy 50 zł

 

11. Koło godzinowe 30 zł

 

12. Koła pośrednie z mostkiem 35 zł

 

13. Mostek kół stopera 30 zł

 

14.Dzwignie stopera 2 szt.po 60 zł= 120 zł

 

15.Mostek stopeta z kamieniami 45zł

 

16 Koło sekundowe z mostkiem 70 zł

 

17. Dzwignia kasowania stopera 45 zł

 

18 Wskazówki godzinowa i minutowa 60 zł

 

Dodatkowo dodaje dekiel od stopera

 

 

 

Nie sprzedaję części osobno , wartość całości 1190 zł .Pozdrawiam

 

Nie sprzedaję poza allegro itp.

 

Kontakt i więcej zdjęć na e-maila


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaję części osobno , wartość całości 1190 zł .Pozdrawiam

To jest dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile sie sprzedawca napracował aby to wystawić,opisać ect...i nie wiadomo po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwawy zegarrrrr

 

post-6402-0-08132100-1358493051_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest w tym opisie "mechaniczny mechanizm":

 

"tak jak widać i to co widać...budzik z przełomu XIX-XX w. wyprodukowany przez warszawską firmę Fortwaeungler Gebbruder. sprawny kompletny i oryginalny budzik, rozmiar to 15 X 10 X 8 ...w środku jest mechaniczny mechanizm i ma sprawne sprężyny i chodzi i dzwoni, wszystko się nastawia i przestawia zgodnie ...ostatnie 30 lat przeleżał na kredensie... na pewno wymaga jakiegoś rozchodzenia... zawsze sprzedaję jako używany... według mnie jak na jego lata to w bardzo dobrym stanie.... zapraszam "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj produkt importowany z e-Zatoki.

 

Fantastic and Exceptional Gustav Becker Wall Clock !!

 

Made of the Most Beautiful Walnut with Lemon Wood !!

 

 

 

THIS IS INCREDIBLE !!JUST TAKE A MOMENT TO TAKE IN THE BEAUTY OF THIS FABULOUS ANTIQUE GUSTAV BECKER WALL CLOCK !!We are very excited to offer you this amazing Lenzkirch wall clock that dates from the last quarter of the 19th C. (c. 1890).I bought this clock out of a castle in Germany near the city of Munich . This is the most wonderful wall clock you will ever find in such original and perfect condition!The clock case is made of the finest walnut and the patina is outstanding!The clock case is inlaid with thin strips of lemon wood !!Even the inside of the case is made of the most beautiful walnut!!The movement is an 8-days bronze movement and driven by 1 weight, so it has no chimes.The porcelain dial and the steel handmade hands are gorgeous and in perfect condition. Around the dial is a bronze ring,the so called bride garland what is very Unique!!The bronze back plate of the movement is signed with the logo of Gustav Becker and the numerals 530010.The Gustav Becker clock factory was one of the most famous clock factories in Europe at that time.The movement has an inscription that it have won a Medaille D'Or ( Gold Medal).

No matter where you hang this clock everyone will be begging to know where you got such an outstanding piece and where they can get one like it!But believe me that will be difficult!These old clocks are getting so hard to come by these days- especially in such lovely condition! Winding up the clock once in 8 days.This amazing wall clock is one of the most unique and fabulous clocks we have seen in quite some time! If you have an eye for an unique piece that will give your home that one of a kind look,this is it !The dimensions are: Height: 40 Inches ,Width: 12 Inches and Depth: 5 Inches. Regarding shipping we will pack the clock in a wooden box so you will receive it in perfect condition.Shipping costs with DHL are 110 US$. After payment you will receive the clock in about 5 days.The rustic charm of this lovely style piece represents a note of distinction in every home or office.Don't miss the opportunity to own this treasure!Thank you for looking this marvelous Lenzkirch wall clock. Sincerely,Wil Tegenbosch,Global Antiques Holland.

The dimensions are: Height: 40 Inches ,Width: 12 Inches and Depth: 5 Inches.

Estimated retail price: 4,950 US Dollars

 

 

post-6402-0-71592400-1359580802_thumb.jpg

 

post-6402-0-08007300-1359580804_thumb.jpg

 

post-6402-0-60925800-1359580804_thumb.jpg

 

post-6402-0-61840400-1359580803_thumb.jpg

 

post-6402-0-15651300-1359580803_thumb.jpg

 

Trudno jest na podstawie tych zdjęć stwierdzić, że skrzynia nie jest stara, biedermeierowska. Ale szansa, że zrobiono przekładkę w roku 1910, wyrzucając zużyty (hmm - wiedeński zapewne) werk (nie całkowicie - dolutowana regulacja wychwytu jest z czegoś starczego zapewne) jest taka sobie...

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było. Import. Z zagranicy, a co. Wein-> Wien -> Vienna. Wiedeńczyk.

 

post-6402-0-39387400-1365766386_thumb.jpg

 

post-6402-0-82321800-1365766766_thumb.jpg

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy kolejne wcielenie pana Gibona a tym razem pod szalony-odkrywcą się waść pan kryje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laternové biedermeierské hodiny

 

 

Ze své sbírky nabízím elegantní laternové biedermeierské jednozávážové nástěnné hodiny z 19 století.Hodiny jsou vysoké cca 136 cm,šířka v nejširším bodě cca 32 cm,hloubkacca 26,5 cm.Hodiny jsou po hodináři a vzhledem k vysokému stáří byli zřejmě restaurované.Stroj zezadu značen výrobcem,ciferník vídeňským hodinářem nejsem si jist zda je původní tedy starý,toto nechám na uvážení zdejších odborníků.Hodiny jsou funkční na ciferníku je vteřinovka.Hodinová skříň sestává ze dvou dvířek které nemají panty ale otevírají se vysazením.Ve spodní části chybí sklo.Vzhledem k tomu že se sem vejde pouze 8 fotografií je možné zaslat vážným zájemcům další fotografie jakéhokoliv ne email.Prosím o příhozy pouze vážné zájemce.

Přidáno 2013-06-08 20:56

Vážení uživatelé!Dnes mi přišel email zda je ciferník nový či starý tak nevím zda někteří čtou popis aukce.Dle mého názoru je ciferník nový,jak jsem již psal je to pozůstalost po hodináři a prodávám jak jsem kdysi zakoupil.Bylo mi řečeno že jsou to Laterny,nejsem hodinář a hodiny sbírám pouze okrajově.proto zdůraznuji vážným zájemcům že jsem ochoten poslat jakékoliv foto jakéhokoliv místa na hodinách.Po ukončení aukce očekávám platbu na účet do 7 dnů.Příhozy zásadně neruším a peníze nevracím!!!

 

post-6402-0-12381100-1370793936_thumb.jpg

 

post-6402-0-37903900-1370793937_thumb.jpg

 

post-6402-0-34588000-1370793935_thumb.jpg

 

post-6402-0-73190500-1370793935_thumb.jpg

 

POZOR !!!!

 

post-6402-0-95169500-1370793936_thumb.jpg

 

post-6402-0-48509000-1370793936_thumb.jpg

 

Ach joo...

post-6402-0-77490700-1370794113.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POZOR !!!!

 

Ach joo...

 

Zegary pod specjalnym nadzorem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnik okresie moja ułańska fantazja skierowała mnie na czeskie Allegro i tam znalazłem cudo niespotykane - GB w ładnej skrzyni z numerem 135xxx. Będąc uczestnikiem polskiego All.. miałem prawo licytować na czeskim. Zadałem pytanie sprzedającemu czy wyśle zegar do Polski ?. Odpowiedział, że za 1000 koron - bez problemu. Cena była niska i zapropnowałem cenę godziwą i dającą szansę wygrania.

Po zakończeniu licytacji otrzymałem komunikat, że moja oferta została odrzcona ponieważ bracia Czesi nie wysyłają do Polski,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno, Czesi to nie bracia. To kelnerzy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.