Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-33305700-1331633828.jpg<

post-27475-0-98574400-1331633823.jpg

post-27475-0-53558500-1331633825.jpg

post-27475-0-34720900-1331633827.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zdania nie zmienię. Głos na ORIS'a. Może i IWC bardziej uniwersalny, bardziej prestiżowy, ale nie ma w sobie tego czegoś, co ma Col Moschin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zaznaczyć - prosze nie patrzeć na prestiż !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba super ale chyba za pierwszym razem IWC wygrał zdecydowanie, więc po kiego ... dogrywka? Po raz kolejny IWC :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to że sporo osób głosowało też na Breitlinga i Eterne. Teraz tych zegarków nie ma i może te osoby oddadzą swój głos na IWC lub Orisa. Jestem ciekaw...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Iwucek w wersji Cousteau był przez chwilę na liście "chcego". W zwykłej nie jest taki efektowny, ale głos na niego smile.gif

 

EDIT: eee, error, Cousteau to chyba inny diver w ogóle, ale i tak mi się bardziej podoba z tych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się - z powodu posiadania zarówno różnych tradycyjnych cech nurkowych jak i bezdyskusyjmej jakości wybieram IWC

-niestety nie jestem w tym oryginalny :blink:


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC - bo to zdecydowanie wyższa liga. Jeżeli chodzi o wygląd to już indywidualna sprawa, najlepiej zobaczyć zegarki na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Zdania nie zmienię. Głos na ORIS'a. Może i IWC bardziej uniwersalny, bardziej prestiżowy, ale nie ma w sobie tego czegoś, co ma Col Moschin.

Rowniez jestem tego samego zdania :blink:

 

Zapomniałem zaznaczyć - prosze nie patrzeć na prestiż !

Hehe jasne :lol: i tak zakupisz IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej Oris


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór...

Szczerze powiedziawszy, bardziej podoba mi się Oris ale pewnie wybrałbym IWC bo...to IWC :roll:

Stawiam więc kropkę przy pierwszym.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tych dwoch to tylko IWC jak dla mnie.


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, jak w wyborach prezydenckich. Żaden z kandydatów nie zdobył ponad 50% głosów w I turze, dlatego dogrywka.

Nie bacząc na prestiż ponownie głosuję na IWC. Jest ładniejszy, ma lepiej wyważone proporcje, lubię kolorowy akcent (tutaj żółty) w sportowych zegarkach. Poza tym jest wprawdzie sportowy, ale to taka sportowa elegancja.

Oris jak dla mnie wyłącznie sportowy, nie podoba mi się duża szerokość bezela w stosunku do średnicy i nie lubię tytanu. Te kolory w nim to co to ma być, flaga włoska? Nie lubię makaronu :blink:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC

 

za to że jest to IWC , ładniej wygląda ( weselej ) i ma lepsze proporcje

 

jako użytkowy diwer może lepszy byłby ORIS , ale tylko jako diwer , a IWC będzie się równie dobrze prezentował jako zegarek po prostu casual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC - bo ładniejszy

IWC - bo mniejszy

IWC - bo ma bardziej sportowy design

IWC - bo to IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za IWC, to fantastyczna marka i fantastyczny, znakomicie prezentujący się zegarek, żółty akcent przydaje mu lekkiej sportowej ekstrawagancji. Aczkolwiek najważniejsze dla mnie jest to że ma dużo sensowniejszą średnicę 44 mm, wg mnie 49 mm to nawet na grubym nadgarstku dużo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris-widizalem go na zywo w piatek w Dublinie-robi wrazenie.IWC fajny ale wlasnie brak mu tego czegos.wez Orisa.naprawde warto.i to opakowanie i taka cala otoczka... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC ma okropny (rzecz gustu) zolty kolor - nie podoba mi sie a Orisa nie kupilbym ze wzgledu na firme (nie lubie jej) choc w porownaniu do IWC jest o wiele ladnieszy (jak dla mnie), wiec... nie mam na co glosowac :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zalecanie nie brania prestiżu pod uwagę, niewielką znajomość Twojej osoby na podstawie postów i wspólnej wymiany zdań na forum oraz moją intuicję to - ORIS :blink:


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

IWC - bezapelacyjnie, do samego końca... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Breitlinga a teraz na Orisa,lubię tą firmę za piękne i solidne zegarki.

Miałem dwa Orisy Artelier i byłem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio oddałem głos na Orisa i tym razem bez zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.