Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

IWC - ładniejszy (czysto subiektywna opinia estetyczna). Rozmiary tego orisa czynią z niego niezłego divera do noszenia na piance. Jeśli nie zakładasz skafandrów nurkowych do pracy to może wyglądać dziwnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zadnego "ALE"- ORIS; dlaczego?- wiesz dlaczego carlito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Carlito1 jesli chcesz posiadac Orisa to najlepiej zeby byl to diver :) i warto go zakupic chocby dlatego aby zlecic uszycie do niego niepowtarzalnego paseczka, ty bedziesz mial radoche z takiego paska i osoba ktora go uszyje satysfakcje i pieniazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A następnym tematem Carlita-jak wygra Szafka-bedzie:Czy podoba wam się IWC:tak,nie....Chłopie łykaj tego IWC i kończ międlić :) :)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, jak w wyborach prezydenckich. Żaden z kandydatów nie zdobył ponad 50% głosów w I turze, dlatego dogrywka.

Nie bacząc na prestiż ponownie głosuję na IWC. Jest ładniejszy, ma lepiej wyważone proporcje, lubię kolorowy akcent (tutaj żółty) w sportowych zegarkach. Poza tym jest wprawdzie sportowy, ale to taka sportowa elegancja.

Oris jak dla mnie wyłącznie sportowy, nie podoba mi się duża szerokość bezela w stosunku do średnicy i nie lubię tytanu. Te kolory w nim to co to ma być, flaga włoska? Nie lubię makaronu :)

dotyczy wlaśnie makaronu http://www.e-zegarek.pl/sklep/oris-224-strona2-oris-col-mochin-limited-edition-6801.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary tego orisa czynią z niego niezłego divera do noszenia na piance. Jeśli nie zakładasz skafandrów nurkowych do pracy to może wyglądać dziwnie :)

Jest to mocny argument.

 

bez zadnego "ALE"- ORIS; dlaczego?- wiesz dlaczego carlito

Tak, wiem :)

 

 

warto go zakupic chocby dlatego aby zlecic uszycie do niego niepowtarzalnego paseczka, ty bedziesz mial radoche z takiego paska i osoba ktora go uszyje satysfakcje i pieniazki.

Ma to sens. Ciekawe jakby to wyglądało :)

 

A następnym tematem Carlita-jak wygra Szafka-bedzie:Czy podoba wam się IWC:tak,nie....Chłopie łykaj tego IWC i kończ międlić :) :)

W nastepnym moim temacie będziemy wybierać coś już z wyższej półki a faworytów mam wielu :)

Pozatym kolego Zel Gadis nie jest to zakup za pare zł nad którym nie trzeba się zastanawiać tylko wydatek sporej już sumki. Więc pozwól że przy takich dylematach pomiędle sobie troche żeby pózniej być zadowolonym z zakupu. A kto doradzi mi lepiej niż ludzie którzy w tym siedzą? A jeżeli komuś się nie podoba, ktoś jest znudzony - nie wchodzi i nie odpisuje. Proste. I tutaj chciałbym serdecznie podziekować wszystkim tym którzy mi pomagają. Naprawde jestem dozgonnie wdzięczny - DZIĘKUJE ! Zresztą myśle że dla miłośników tych pięknych rzeczy jest samą przyjemnością uczestniczyć w takiej rozmowie. Przecież dla was miłośników zegarków to czysta radocha... A może nie? nie wiem może jestem inny i sie nie znam w każdym razie ja tam lubie innym pomagać tym bardziej w sprawach o których mam pojęcie.

 

Pozdrawiam

Michał


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zaznaczyć - prosze nie patrzeć na prestiż !

Głos wprawdzie oddałem wcześniej na IWC, tak jak chciałeś nie patrząc na prestiż, ale...

Czy nie nadszedł czas aby właśnie w prestiż uderzyć?

Jakieś kilka m-cy temu ktoś napisał o Twoich zakupach, że "idziesz w ilość, a nie w jakość". Niczego nie ujmując Omedze PO, Maurycemu, czy nowej Dosi, coś jest w tym stwierdzeniu. Obejrzałem w Galerii pełny zestaw cukiereczków i moim zdaniem przydałoby się wśród nich małe wietrzenie, ale za to jakiś high prestige cukieras. :)

Ale to tylko głos w dyskusji. Decyzja należy do Ciebie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, myślę, że przyszły rok przyniesie w cukierni Michała spore zmiany, z akcentem na prestiż właśnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito ale zdajesz sobie sobie sprawę że za pomoc trzeba się odpłacić? każdemu z nas musisz potem wysłać zegarek do "ponoszenia" min. na tydzień ( tutaj dajemy ci prawo wyboru z twoich "cuksów").

na szczęście twój wybór carlito to między "super sikor vs super sikor" a nie jak przy wyborach parlamentarnych w rp "zatwardzenie vs rozwolnienie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście twój wybór carlito to między "super sikor vs super sikor" a nie jak przy wyborach parlamentarnych w rp "zatwardzenie vs rozwolnienie".

Słuszne stwierdzenie. Dlatego w głosowaniu na Forum należałoby oczekiwać zdecydowanie większej frekwencji :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszne stwierdzenie. Dlatego w głosowaniu na Forum należałoby oczekiwać zdecydowanie większej frekwencji :)

dokładnie miro- jakby nie wybral i zagłosował wstydu nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos wprawdzie oddałem wcześniej na IWC, tak jak chciałeś nie patrząc na prestiż, ale...

Czy nie nadszedł czas aby właśnie w prestiż uderzyć?

Jakieś kilka m-cy temu ktoś napisał o Twoich zakupach, że "idziesz w ilość, a nie w jakość". Niczego nie ujmując Omedze PO, Maurycemu, czy nowej Dosi, coś jest w tym stwierdzeniu. Obejrzałem w Galerii pełny zestaw cukiereczków i moim zdaniem przydałoby się wśród nich małe wietrzenie, ale za to jakiś high prestige cukieras. :)

Ale to tylko głos w dyskusji. Decyzja należy do Ciebie.

Miro, pamiętam tego posta ze ide w ilość a nie jakość. Dał mi wtedy sporo do myślenia i masz racje, coś jest w tym stwierdzeniu. Tak więc w nadchodzącym roku postanowiłem nie kupować 10 kolejnych zegarków tylko 2-3 za to tak jak to trafnie okresliłes high prestige cukieras :) A co do wietrzenia to naprawde ciężko mi się pozbyć któregoś z moich cukierasów, zbyt emocjonalnie jestem z nimi związany. A ten Tag to już nie jest mój tylko żony. Mimo wszystko chyba masz racje że czas powoli uderzyć w prestiż, ale znając mnie to będe i tak sie zastanawiał czy nie lepiej kupic 2 zegarki niż jeden za dajmy na to 6 koła euro. No nic pożyjemy i zobaczymy co przyszłosc mi na nadgarstek przyniesie.

 

 

Mirek, myślę, że przyszły rok przyniesie w cukierni Michała spore zmiany, z akcentem na prestiż właśnie... :)

Tomeczku, cukiernia kolegi Michała musi sie w przyszłym roku rozwinąć :)

 

carlito ale zdajesz sobie sobie sprawę że za pomoc trzeba się odpłacić? każdemu z nas musisz potem wysłać zegarek do "ponoszenia" min. na tydzień ( tutaj dajemy ci prawo wyboru z twoich "cuksów").

na szczęście twój wybór carlito to między "super sikor vs super sikor" a nie jak przy wyborach parlamentarnych w rp "zatwardzenie vs rozwolnienie".

Aż Ty łobuzie, ale skoro dajesz mi prawo wyboru to pamietasz może jakie dwa zegarki wystawiłem w "jaki zegarek mam dzis na reku" notabene byly to prezenciki od żony, jeden był w samochodziki a drugi w spidermana... kojarzysz? jesli tak to mozesz sobie miedzy nimi wybrać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W nastepnym moim temacie będziemy wybierać coś już z wyższej półki a faworytów mam wielu :)

Pozatym kolego Zel Gadis nie jest to zakup za pare zł nad którym nie trzeba się zastanawiać tylko wydatek sporej już sumki. Więc pozwól że przy takich dylematach pomiędle sobie troche żeby pózniej być zadowolonym z zakupu. A kto doradzi mi lepiej niż ludzie którzy w tym siedzą? A jeżeli komuś się nie podoba, ktoś jest znudzony - nie wchodzi i nie odpisuje. Proste. I tutaj chciałbym serdecznie podziekować wszystkim tym którzy mi pomagają. Naprawde jestem dozgonnie wdzięczny - DZIĘKUJE ! Zresztą myśle że dla miłośników tych pięknych rzeczy jest samą przyjemnością uczestniczyć w takiej rozmowie. Przecież dla was miłośników zegarków to czysta radocha... A może nie? nie wiem może jestem inny i sie nie znam w każdym razie ja tam lubie innym pomagać tym bardziej w sprawach o których mam pojęcie.

 

Pozdrawiam

Michał

 

A módl się,módl,ale wybierz IWC :) A tak na poważnie:zdaję sobie sprawę jakiej wagi jest to zakup i nikt mi tego nie musi uświadamiać. Mimo pewnego nie dokońca zamierzonego przeze mnie wydźwięku Twej wypowiedzi zalicze się do osób,które chcą ci pomóc w wyborze i jako miłośnik uczestniczę w tej rozmowie. Jeszcze raz napiszę:ja wybrałbym Aquatimera. Dzięki za uwagi,pozdrawiamB)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

[...]Te kolory w nim to co to ma być, flaga włoska? Nie lubię makaronu :)

 

Zgadnij z czym moze kojarzyc sie iWC? :)

 

 

carlito1 jesli manufaktura IWC to koniecznie cos innego - cos z wyzszej polki :)

Zgodnie z twoja zasada, aby marki nie powtarzac w kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy głos był na IWC ... teraz na Orisa :) Bo tylko krowa nie zmienia poglądów :)

 

A tak na poważnie, za tym Orisem przemawia jego masywny, muskularny wygląd oraz LIMITACJA, co może zaowocowac w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy głos był na IWC ... teraz na Orisa :) Bo tylko krowa nie zmienia poglądów :)

 

A tak na poważnie, za tym Orisem przemawia jego masywny, muskularny wygląd oraz LIMITACJA, co może zaowocowac w przyszłości

 

Popieram i się przyznam, że również zmieniłem zdanie.

Jak dodam jeszcze dzisiejsze fotki Jasha to jestem całkowicie na TAK za Orisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przez te dzisiejsze fotki Jasha (a mam ich dużo wiecej) juz naprawde nic nie wiem. A byłem już zdecydowany na zakup iwuceka :)

 

Ide spać. Dobranoc wszystkim.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spac :) Uściślijmy, Ty idziesz spróbowac zasnąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe baba do wyra woła to trza isc :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to Jash naprawdę zrobił Ci świństwo ... i jeszcze pisze, że niby zdjęcia mu nie wyszły :) to co by było, jak by mu wyszły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie skromnie do żony : kochanie to może kupie sobie te 2 zegareczki pod choinke ? no i dostałem poduchą przez łeb a o dzisiejszym barabara to moge juz zapomniec :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z jej strony była taka akcja zaczepna :) że poduszką Ci przylała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Michał, taki zamach poduszką, to odziedziczone przez kobiety z pradawnych czasów "przybicie" akceptacji dla pomysłu mężczyzny. Tak więc jest ok :):) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była nie zadowolona i przeciwna Twojemu pomysłowi dostał byś ... wałkiem do ciasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.