Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe uwielbiam to forum - normalni to wy nie jesteście :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy normalni, normalni inaczej ... a Ty co ? z wyra piszesz, ta nowoczesna technologia daje tyle możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była nie zadowolona i przeciwna Twojemu pomysłowi dostał byś ... wałkiem do ciasta

 

Twoja żona w łóżku ma wałek do ciasta?

:) wolę nie wnikać w szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzi z nami i zgrywa niedostępnego ... Czeka na kolejną akcje zaczepną po której przejdzie do kontrofensywy i to On będzie w natarciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby wyczuł odpowiedni moment bo kontrofensywa zamieni się w ... poszła spac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i na to ma jakiś sposób ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ... swoje cukiereczki :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam cukiereczki z pewnością ma lizaka ... którego mam nadzieje nie pokarze w galerii :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek bardzo wyrównany ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też zauważyłem - co wcale mi nie pomaga ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No właśnie też zauważyłem - co wcale mi nie pomaga ;)

 

Wczoraj był u mnie rip - zapytaj jego co myśli o Col Moschinie :D

Na prawdę nie wiem nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapytam, to wkoncu dzieki niemu kupilem dosie ;)

 

ps w poniedziałek o godz 11 jestem umowiony na przymiarke obydwu zegareczkow - juz sie doczekac nie moge :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy remis, po 28 ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remisu to chyba się nie spodziewałeś ... ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy remis, po 28 ;)

 

:):D


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remisu to chyba się nie spodziewałeś ... ;)

Żebyś wiedział :D ale to tylko mi utrudniło wybór...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to też zaskoczenie, bo sądziłem że wygra IWC ...


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tego pewien ze wiekszosc wybierze IWC, a tutaj taki psikus :D no ale jesli to prawda co mówią że na zywo ten Oris to naprawde coś rewelacyjnego... Zobaczymy ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skromny głosik, zwykłego laika.. może podliczysz, jak nie to się nie pogniewam.

Wybrałbym IWC . Po prostu bardziej mi się podoba wizualnie, sam poluję na Seiko żółto- czarne. Wiem, wiem.. to trochę inna liga.

Ale znając życie, to mało będziesz brał pod uwagę ile było głosów na jeden czy drugi model.

Wybierzesz ten, który "na żywo" będzie lepiej wyglądał. Czego nie wybierzesz i tak będzie to dobry wybór.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Mateusz za oddanie głosu i miłe słowa ;)

 

Również śle pozdrowienia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prestiż nie jest brany pod uwagę, to zdecydowanie Oris- moim zdaniem jest dużo ciekawszy od Aquatimer'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny orzech do zgryzienia. Ale wg mnie to Oris jest ciekawszym wyborem, i bardziej pasuje do Twojego potężnego nadgarstka :D

Ale co najważniejsze to jest dla mnie dużo ładniejszy. Ten wolframowy pierścień i ciekawe wskazanie rezerwy które chyba jako pierwsze przyciąga wzrok :) Już nie wspomnę o indeksach.....kurcze są pikne!! Także limitacja i historia tego modelu miło łechce serce ;)

A IWC wiadomo prestiż i wiele innych....ale widziałem różne Orisy na żywo i naprawdę cudownie wykonane.

Ale kieruj się jak każdy facet gdy ładną dziewuszke widzi.....pierwszym spojrzeniem :D:D

....powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.