Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem i Oris znów prowadzi ;)

 

Jak zobaczysz rezerwę chodu, pierścień i jego pracę, przydymiony tytan, to wtedy wystarczy przekonać się tylko do wielkości, która u mnie nie stanowiła problemu i zapomnieć o poprawnym ale bez szału IWC.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie jutro skoro swit trzeba wstac i ruszac na przymiarke - dzisiaj dzwonili ze obydwa zegareczki juz dla mnie mają ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Col-ego Michale bierz co(o)l-owy zegarek ;)

 

IWC ładny, ale zwyklak, którego zawsze możesz sobie sprawić, a Col jest tylko w 2000 sztuk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra carlito namówiłeś mnie na oddanie głosu bo widzę że się miotasz ;) przy wyborze- dziś głosuję na ORISA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy to jade na przymiarke... ;) do zobaczenia pozniej.

 

ps obawiam sie jednak ze Oris bedzie zbyt duzy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy to jade na przymiarke... ;) do zobaczenia pozniej.

 

ps obawiam sie jednak ze Oris bedzie zbyt duzy.

nie obawiaj się tylko przymierz; jeżeli jedziesz z założeniem że będzie za duży już nie bedziesz obiektywny! ale iwc też jest super!!! jak byś nie wybrał ( chyba już to pisałem?)będziesz maił super sikora!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia IWC!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie IWC...


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gorąco z dublina :

IWC - wykonanie zegarka, nazwac to musze po imieniu - POEZJA !! Uszy to cos niesamowitego, te zagiecia przeplatane stala szczotkowana a polerowana no poprostu miazga. Szklany (szafir) bezel wyglada rewelacyjnie. Calosc mi sie bardzo spodobala i do tego bardzo wygodny. Jedno jest pewne, na zdjeciach wyglada swietnie a na zywo to juz bajka.

 

Oris - wykonanie rewelka, kolor zegara za***isty, wszystko perfekt, bezel jeden z ladniejszych jakie widzialem... A co najwazniejsze, gdzie ten zegar ma 49mm? Moj Steinhart wyglada na wiekszego zawodnika ;) takze jestem pozytywnie nastawiony do wielkosci tego zegarka (a tego obawialem sie najbardziej) Na moim nadgarstku wyglada swietnie, jak to sprzedawca powiedzial : ten zegar zostal stworzony na rekawice dla nurkow albo na takich chlopow z takimi lapami jak Ty :)

 

No ale panowie to nie wszystko... Dwa slowa :

EL PRIMERO !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Bierz IWC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oris - wykonanie rewelka, kolor zegara za***isty, wszystko perfekt, bezel jeden z ladniejszych jakie widzialem..."

 

A nie mówiłem, że bezel miód malina ;)

Jestem na ORIS....i ta wielkość na Twoją łapę!!

A IWC cóż....piękny ale taki Zwyczajny :)

 

ale Carlito skoro El Primero to znów będziesz szukał i szukał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale panowie to nie wszystko... Dwa slowa :

EL PRIMERO !

 

Czyżbyś jednak zmienił zdanie i Zenith ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Michał ponieważ na forum są jakieś problemy z prywatnymi wiadomościami zapytam tu - dochodzą moje PW do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazje obydwa pomacać.Zmiana na ORIS ;)

 

 

 

EDIT:

Nie wytrzymałem.Poszedłem znów.Ależ trudny to wybór.

I jednak przez wzgląd na całość-IWC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym wypadku stanowczo wybrałbym Orisa pomimo większego prestiżu IWC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith moze byc nastepny w kolejce.

 

Pagan i Janusz, dlaczego?

 

Prosze uzasadnaijcie swoje wybory bo takie posty ze wybralbym tego nic mi nie pomagają.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał te zegarki są tak różne od siebie że wybór między nimi jest żaden. Trzeba kupić oba. Kupisz IWC będziesz chciał Orisa , kupisz Orisa będziesz miał w głowie IWC ;) ....cokolwiek wybierzesz będzie dobrze.

Chociaż ja zamiast divera wybrał bym też jakiś piękny chrono od Zenitha albo przynajmniej Union Glashutte :) ....dzisiaj dostałem katalog :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UG to juz nie to co kiedys, kiedy bylo robione przez Glashutte Orginal ale rzeczywiscie te nowe chrono maja fajne ;)

 

ps żonie 100 razy bardziej podobal sie iwucek


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UG to juz nie to co kiedys, kiedy bylo robione przez Glashutte Orginal ale rzeczywiscie te nowe chrono maja fajne ;)

 

ps żonie 100 razy bardziej podobal sie iwucek

 

Bo kobiety mają konserwatywny gust wbrew temu co się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps żonie 100 razy bardziej podobal sie iwucek

 

Michał, musisz już powoli zacząć pracować nad małżonką pod kątem przyszłorocznych 3 zakupów... ;):)

 

A może rzeczywiście wziąć IWC i Orisa...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, co do tych 3 przyszlorocznych zakupow to po dzisiejszej przymiarce zmieniam pozycje nr 1 na nowego zenitha el primero - piekna maszyna. A nad małzonka zacząłem juz dawno pracowac ;)

 

Co do zakupu terazniejszego to opcja "kup obydwa" raczej narazie odpada :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz dobrze.moja pozwala na 2 zegarki rocznie...chyba ze 3 tansze ;)

ja nadal glosuje na Orisa!poprostu ma to cos co przyciaga uwage.IWC jest ladny-ale tylko ladny.

hej dostales mojego PW???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu wybrał bym bezapelacyjnie IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki nie mam zadnego pw :( napisz jeszcze raz.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.