Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zenith moze byc nastepny w kolejce.

 

Pagan i Janusz, dlaczego?

 

Prosze uzasadnaijcie swoje wybory bo takie posty ze wybralbym tego nic mi nie pomagają.

 

Pytałeś dlaczego więc odpowiadam . Oris moim zdaniem jest o wiele ładniejszy poza tym ma w sobie klasę na pierwszy rzut oka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris.

 

Dlaczego? Marka Oris jakoś bardziej pasuje mi do diverów i zegarków sportowych. Ten jest wyjątkowo OK.

 

IWC super marką ale mi kojarzy się z eleganckimi zegarkami. Może nie tylko stricte go garnituru ale raczej eleganckie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Carlito to właściwie IWC wygrywa TYLKO w jednym aspekcie....Prestiż.

A wygląd (BO W KOŃCU SZUKASZ DIVERA!!), i wielkość, i uroda (Diver), naprawdę przemawiają za ORISEM :(

Mechanizm i historia modelu jak również technologie materiałów są na bardzo podobnym poziomie ze wskazaniem na ORIS. To tylko Dobrze świadczy o ORISIE, że "dorównał" IWC :)

Więc podsumowując wszystkie plusy i minusy to w tym przypadku-poszukiwań Divera-wygrywa ORIS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Oris! Wow jestem pozytywnie przerażony gabarytem tego zegarka :)

Mimo wszystko głosuję na IWC. Kocham tą markę. Wybieram IWC - ładniejszy.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze na zywo obydwa zegarki wygladaja rownie swietnie i nie moge im zarzucic nic na minus. Co do wykonania (jakosci) to obydwa na bardzo wysokim poziomie, choc te uszy w IWC to juz majstersztyk - klasa. Wciaz sie waham...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wachaj się tylko zrób tak carkito: jeden na święta z choinką ( ORIS)a drugi na królika (IWC- albo jeszcze inny bo czuję że masz "parcie" :)problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma problemu zeby kupic sobie te dwa zegareczki, ale procz mnie jest jeszcze ktos taki jak "house-comando" ktory czuwa nad takimi pomyslami jak ten :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy remisik po 50%. Ciekawe co wybierzesz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No i mamy remisik po 50%. Ciekawe co wybierzesz... :)

 

To już 6 strona. Mam nadzieję Michale, że nie zgotujesz nam "Mody na sukces" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał doda trzeci zegarek do wyboru, który zakasuje IWC i Orisa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechylam szalę na korzyść Orisa.

wczoraj poszedłem żeby go sobie obejrzeć i powalił mnie na kolana.

diver pełną gębą.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się stawiam w Twojej sytuacji i myslę,

że musiał bym sobie odpowiedzieć na jednao pytanie przed zakupem.

Po co mi ten diver?

 

jeśli po to aby mieć divera w kolekcji, zabrać raz w roku na wakacje i trochę w nim popływać to wziął bym IWC.

 

Jeśli zamierzaż go na prawdę używać jako diverka, czyli wyprawy na nurkowania kilka razy do roku,

czyli eksploatować zegarek do celów do jakich został stworzony, kupił bym Orisa.

 

A no ponieważ nie moge się oprzeć wrażeniu, że diver IWC to bardziej IWC niż diver,

a Oris to bardziej diver niż Oris.

:)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zadnym z moich zegarkow nie mam zamiaru plywac a divery poprostu podobaja mi sie stylistycznie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwuce, ze względu na pazurek w postaci koloru,

choć oris ma fajniejszą tarcze, troche przesadzili z masywnością tego zegarka.

po namyśle nie jestem pewien pewien czy to wada w przypadku nurasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak wyrównanej ankiety :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem przewagę ma IWC nad Orisem.

 

IWC za jakość, styl, ogólny wygląd. Wskazówki, bezel, tarcza i kształt koperty - wszystko razem pięknie współgra i tylko podkreśla dobry gust jego właściciela.

 

Oris jest jakiś taki siermiężny, nie spodobał mi się jego bezel - duży w stosunku do całej koperty. Nie pomaga mu nawet dodatkowa komplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Adamie, ale to jest kategoria "Diver", a nie "Błyskotka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, bardzo bym chciał żebyś sobie zrobił wycieczke i zobaczył na żywo tego aquatimera, a zwłaszcza wykonczenia jego uszu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie spodobał mi się jego bezel - duży w stosunku do całej koperty.

 

Lubie duże bezelki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacku, bardzo bym chciał żebyś sobie zrobił wycieczke i zobaczył na żywo tego aquatimera, a zwłaszcza wykonczenia jego uszu.

 

Jutro się postaram :) Skoro jest taki boski Michale to na co czekasz. Czy diver to "wykończenie uszu"? Skoro jesteś bardziej na tak co do IWC to kupuj, rób fotki i kończmy ten wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że diver to nie "wykonczenie uszu"

 

Skoro jest taki boski Michale to na co czekasz.

Bo ma równie pięknego konkurenta w postaci Orisa :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamie, ale to jest kategoria "Diver", a nie "Błyskotka"

 

 

Nie wiem o co "kaman", ale chyba nie czytasz postów (jw. który przypominam Tobie poniżej) i w tym kontekście padła moja wypowiedź...

 

carlito1

 

W zadnym z moich zegarkow nie mam zamiaru plywac a divery poprostu podobaja mi sie stylistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - widziałem ostatnio tego Orisa na żywca w Złotych Tarasach - no robi wrażenie, trzeba przyznać. Ale zaskoczyła mnie wielkość tego zegarka - ogromniasty i masywny klocek z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wiem o co "kaman", ale chyba nie czytasz postów (jw. który przypominam Tobie poniżej) i w tym kontekście padła moja wypowiedź...

 

carlito1

 

W zadnym z moich zegarkow nie mam zamiaru plywac a divery poprostu podobaja mi sie stylistycznie.

 

....a Ty nie rozumiesz. W moim mniemaniu stylistyka divera ma być taka jak opisałem. Ty "siermiężność" stawiasz jako zarzut. Dla mnie w Diverze to zaleta i to, że Michał nie będzie w nim pływał nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.