Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

....a Ty nie rozumiesz. W moim mniemaniu stylistyka divera ma być taka jak opisałem. Ty "siermiężność" stawiasz jako zarzut. Dla mnie w Diverze to zaleta i to, że Michał nie będzie w nim pływał nie ma tu nic do rzeczy.

 

KOLEJNY RAZ PRZEPRASZAM ZA TO ŻE MIAŁEM CZELNOŚĆ WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE KTÓRE JEST ODMIENNE OD TWOJEGO, MOJA WYPOWIEDŹ BYŁA TAK AROGANCKA, ŻE POWINNA ZOSTAĆ USUNIĘTA Z FORUM, A KLAWIATURA Z KTÓREJ ZOSTAŁ WPISANY HANIEBNY POST SPALONA, BY ŻADNA JEDNOSTKA NIE POZWOLIŁA SOBIE NA WPISANIE PODOBNEJ TREŚCI POGLĄDÓW.

 

Wiesz Jash może lepiej zajmij się tym "śpiewem ludowym", a jak Ty zrozumiesz że można mieć jakieś inne zdanie i że forum służy by wymieniać te "inne" zdania to wróć i nie zaśmiecaj tematów OT.

 

Czy na tym forum nigdy się to nie skończy że zamiast zajmować się tematami zegarków ludzie będą jeden na drugiego wylewać swoje frustracje?

 

Tyle z mojej strony - uważam temat za zamknięty.

 

Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito i widzisz do czego doprowadziłeś :):) - kupuj dwa divery bo ludzie sa gotowi pozabijać się za swoje przekonania!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pozamiatałeś mnie swoim tekstem. Masz rację koniec tematu.

PS

Tak na marginesie, zapoznaj się z netykietą i nie pisz CAPSLOCKiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj dwa divery

A przyjmiesz mnie do siebie jak mnie baba wyprowadzi? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyjmiesz mnie do siebie jak mnie baba wyprowadzi? :)

 

jakby pawel007 nie dał rady, u mnie jest pokój (na razie dzieciaków nie mam jest wolny), ze mną też mieszka "baba" na którą zazwyczaj mówię - kochana żona, ale damy radę...

 

Jak już się zdecydujesz to z chęcią obejrzę galerię przedstawiającą zegarek na Twoim nadgarstku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1,

 

a czy Ty wogóle to chcesz kupić któryś z tych zegarków czy tylko tak sobie ankietujesz ... :):)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec ze bede mial gdzie mieszkac :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1,

 

a czy Ty wogóle to chcesz kupić któryś z tych zegarków czy tylko tak sobie ankietujesz ... :):)

A tak se tylko ankietuje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak se tylko ankietuje :)

 

tak myślałem :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można. W salonie cena bez rabatu to :

 

IWC 3800 e

Oris 2800 e

 

Zakup planuje oczywiście gdzie indziej za normalniejsze pieniążki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ze mną też mieszka "baba" na którą zazwyczaj mówię - kochana żona...

Od razu przypomniała mi się stara prawda , co jest największym szczęściem mężczyzny - zacytuję

Kochanka na okładce playboya , córka na okładce Cosmopolitan , żona w programie "ktokolwiek widział , ktokolwiek wie "

 

IWC fajny , choc jak dla mnie zbyt kolorowy i krzykliwy , dlatego proponowałem starszy model , werk ten sam , a na żywo chyba lepszy - moim zdaniem .

 

PS - cytat pochodzi z naszego forum ... , tylko dział troszkę inny :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcip znany i lubiany tutaj na forum :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniała mi się stara prawda , co jest największym szczęściem mężczyzny - zacytuję

 

 

IWC fajny , choc jak dla mnie zbyt kolorowy i krzykliwy , dlatego proponowałem starszy model , werk ten sam , a na żywo chyba lepszy - moim zdaniem .

 

PS - cytat pochodzi z naszego forum ... , tylko dział troszkę inny :)

 

"Poszukuję"? laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcip znany i lubiany tutaj na forum :)

Jak to dowcip ? teraz to wiesz co ? trzeba było wcześniej mówić .

PS: jaka jest prędkość powrotu do domu kobiety zostawionej samej w lesie po zmroku ???


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dawaj :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyjmiesz mnie do siebie jak mnie baba wyprowadzi? :)

chlebem i solą powitam :) - ale faktycznie kończ Waść, wstudu oszczędź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale faktycznie kończ Waść, wstudu oszczędź :)

???


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz co kupiłeś jak najszybciej ( zrób wcześniej święta) ; bedziesz miał mniej osób na sumieniu i straconych przyjaźni a tym samym opłatkiem jak czlowiek się podzielisz z bliźnimy wolny od grzechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mam czas :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1,

 

a czy Ty wogóle to chcesz kupić któryś z tych zegarków czy tylko tak sobie ankietujesz ... :P:blink:

 

 

Spokojnie, mam czas :D

 

 

Nie o to chodzi by złapać króliczka

ale by gonić go

go, go ,go, go...

 

Zresztą tak już jest, że najprzyjemniejszy etap zakupu nowego zegarka to planowanie, oglądanie, przymierzanie :o


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, w 100% się z Tobą zgadzam :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja nie biorę udziału w ankiecie :o.Ale czytam i śledzę :blink:.

Powiem tak po Twoim ostatnim mega cukiereczku(Doxa)te zegarki są jakieś ten tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobaja ci sie? Są to zegarki które koniecznie trzeba zobaczyć na żywo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale w porównaniu do doxy nie zabierają mnie wogóle :o.

Za tą kaskę zabrałbym żonkę pod rękę,dośkę na rękę i pojechał się wygrzać gdzieś nad ocean sącząc drinki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.