Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Wybieramy diverka (DOGRYWKA)

DOGRYWKA  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I na wakacje przyjdzie czas :blink: narazie mamy sporo na głowie i o wakacjach mozemy zapomniec.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zostala podjeta (przez moja lepsza polowke) Zegar za jakis czas pojawi sie w galerii. Tym czasem zaczynam myslec o kolejnym... :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na IWC :blink:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się okarze :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za udzielanie się w tym wątku - naprawde jestem wam wdzięczny !

 

Ale nie cieszcie sie zbytnio że to już koniec bo już zaczynam myśleć o następnym zegarku, z tym że jak narazie mam ich za dużo na uwadze i musze przynajmniej połowe wyeliminować :blink:

 

Jeszcze raz Dziękuje.

 

Pozdrawiam

Michał


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się okarze :blink:

 

Się okaże czy kogoś pokarze?

Oby nie Ciebie pokarało bo w tej Irlandii zasad polskiego zapominasz :o


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet najlepszym sie przytrafia :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tą prędkością z tego lasu ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką predkoscia? Jezeli pytasz o zegarek z tej ankiety to wkrotce do mnie przyjedzie :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na nową LANDRYNĘ! super że się zdecydowałeś na ORISA ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że był tu jakiś kawał o kobiecie i lesie, ale teraz nie mogę go znaleźć :D

 

Zegar juz kupiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wypłacie takze w poniedziałek wysyłam list do mikołaja :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na IWC bo gdybym miał wybierać jaki zegarek mam dostać chciałbym IWC. Główną wadą Orisa jest jego rozmiar - dla mnie trochę za duży. Jednak uważam , że wybór Orisa będzie również świetnym wyborem. Mam zegarek tej marki i jestem z niego bardzo zadowolony. Do tego ten Oris ma wskaźnik rezerwy chodu i świetne parametry, jeśli chodzi o wygląd to również nie mam nic do zarzucenia.


Keep flying and stay shiny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale w porównaniu do doxy nie zabierają mnie wogóle :).

Za tą kaskę zabrałbym żonkę pod rękę,dośkę na rękę i pojechał się wygrzać gdzieś nad ocean sącząc drinki :)

 

ja właśnie tak zrobiłem. :)

.

post-23173-0-63683700-1331638842.jpg

 

post-23173-0-69465500-1331638846.jpg

 

post-23173-0-43720300-1331638848.jpg

 

post-23173-0-99873000-1331638849.jpg

 

http://www.gmtforum.pl/forum/index.php?topic=422.msg39220#msg39220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegar jest niesamowity, niezależnie od światła pomarańcza na tarczy zawsze wygląda wyśmienicie.

bo to jest wyjątkowy kolor pomarańczy..porównywałem z Orange Samurai,O monster i Osumo..to inna bajka ...Doxa ma ten orange mega emergency..to najlepsze określenie.jakie przychodzi mi do głowy..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny jest w T-Graphie, inny miałem w 1200T i 750T.

 

Najważniejsze, że zawsze to jest "vibrant orange".

 

DSC_0374c1.jpg?t=1290900766

 

DSC_0391-1.jpg?t=1290900771


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal -ta twoja dosia chyba nie schodzi z nadgarstka. naprawde jest super- jeszcze raz gratulacje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do którego Michala piszesz? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

michal -ta twoja dosia chyba nie schodzi z nadgarstka. naprawde jest super- jeszcze raz gratulacje!!!

 

 

Dawno poszła do ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pisze do dwoch michalow- macie i mieliscie fajne zegary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno poszła do ludzi :)

 

I nie żal teraz? Nie ściska coś w sercu, jak patrzysz na te wszystkie foty? Melancholia jakaś i smutek nieutulony? Tęsknota niepojęta...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro przelewam pieniążki - nie doczekam się na ten zegarek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito- nie tylko tobie slina cieknie- mi cieknie na twoje zdjecia cuda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.