Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiterM

Troszkę skóry...

Rekomendowane odpowiedzi

post-125-0-18346000-1330501954.jpg

post-125-0-81752200-1330501950.jpg

post-125-0-48721100-1330501952.jpg


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

nie mozna ustawic jakiegos filtra na forum zeby nie wyswietlaly mi sie watki z Panerai'em? :evil: zameczycie mnie :wink:

 

...a gdzie sie kupuje takie ladne paski do spodni?

 

PS. wyjasniam ze choruje ostatnio na takiego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To holenderski "custom". Fajnie widać lekkie ślady po pędzlu od nakładania kolejnych warstw lakieru :D


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
To holenderski "custom". Fajnie widać lekkie ślady po pędzlu od nakładania kolejnych warstw lakieru :D

 

od razu sie domyslilem, ze nie kupiles go w Tesco :D pytanie brzmi skad sie bierze taki paskowy custom? chetnie bym sobie cos podobnego sprawil :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem przecież... nabyłem go w Holandii właśnie. W takim małym niszowym sklepiku. Nazwy nie pamietam niestety ale brzmiała jakoś z włoska...


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
No napisałem przecież... nabyłem go w Holandii właśnie. W takim małym niszowym sklepiku. Nazwy nie pamietam niestety ale brzmiała jakoś z włoska...

 

kurcze, ja juz za pewnik przyjalem ze dzisiaj kupuje sie wszystko w sieci :oops: :oops: :oops: jak bede w Holandii to poszukam :D

 

ten co juz nawet maslo kupuje przez Internet :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To holenderski "custom". Fajnie widać lekkie ślady po pędzlu od nakładania kolejnych warstw lakieru :D

 

Kiedys kupilem w realu,- chinski pasek (tak sadze, bo bylo napisane "italian design" :D) za 9,95 zl. Tez mial slady po pedzlu. Widac te slady nie sa takie trudne do osiagniecia, sa raczej trudne do unikniecia :?

Poza tym, jesli go kupiles w sklepie, nawet niewielkim, to chyba nie jest to "custom"...

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zboczny terminologią nożową, sorry. Więc na coś, co robi ręcznie jeden specjalizujący się w czymś rzemieślnik, od początku do końca własnymi rękami, wołam z przyzwyczajenia custom. Tak zwykło się robić w przypadku noży, a ponieważ noże to moje życie to przekłada się to na wszelkie jego aspekty... przepraszam :oops:


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiiii tam, przepraszać. Ja to "custom" zrozumiałem jako: mały zakład, wykonujący ręcznie niewielką ilość towaru i sprzedający ją w swoim sklepiku. I podejrzewam, że chiński z Reala a holenderski ze sklepiku = niebo/ziemia, a technika "pędzlowania" zamierzona pewnie różni się od niezamierzonej :D Piękna skóra PiterM :)

Inna rzecz, że kiedyś w Geancie kupiłem pasek skórzany za 5 zł, na którym było napisane "kraj pochodzenia Pakistan". Służy do dziś, nie wyciera się kolor, jedynie spod chromu sprzączki zaczyna powoli wychodzić jakiś mosiądz czy coś podobnego. Ale na to konto zrobi się sam z siebie vintage :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym... ale to chyba o krok za daleko posunięty klimat.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Piotr , że się podpinam, ale na temat. :oops:

 

Zamawiając pasek do zegarka nie zdawałem sobie sprawy , że zgra się kolorystycznie. Takiego koloru do spodni jakoś nie moge sobie wyobrazić i nie pamiętam bym kiedykolwiek widział męski pasek tego koloru.

 

n2uhczpzwf1pc3xg.jpg

 

4h9fqwv262lyv7fo.jpg

 

h2qq2on0zzklncwq.jpg

 

I jeszcze pozwolę sobie bez skórki :D

 

iia1r63cqawebwex.jpg

 

PS.Cholera jak uzyskać ostrość tarczy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o tym... ale to chyba o krok za daleko posunięty klimat.

 

Tak, tak to już nie klimaty lecz monokultura. :D

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.