Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krystian

Najpiękniejsza 300m ;)

Emerytowana Miss 300m na 1120  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć :)

1. 2531.80.00 (Bond)

 

post-22904-0-10039000-1331636223.jpg

 

2. 2254.50.00 (Czarnulka - tak sobie ją nazwałem :))

 

post-22904-0-03841400-1331636224.jpg

 

3. 2255.80.00 (Electric Blue)

 

post-22904-0-77677000-1331636225.jpg

 

4. 2537.80.00 (Limitowany 007)

 

tndsc06456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie czarnulka :) Bardzo lubię te wskazówki, te nowe już średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnulka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat... :)

 

Jako zupełnie nie obiektywny fan marki Omega powiem tak: podobają mi się wszystkie cztery dziewczyny(przepraszam: kobiety :), wszak trochę lat już przecież mają)...

 

Jeżeli trzeba wybrać, to po krótkim wahaniu między Bondem, a Czarnulką :) mój wybór padł na Czarnulkę.

 

Przy okazji Krystian, szczerze zazdroszczę wszystkich czterech piękności... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, nie żałujesz że sie pozbyłeś PO ? jakoś mi jej strasznie brakuje w tym zestawieniu....


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Bond :) :)

 

wybrałbym limitację ale nie tą wersję.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2254 ! i najlepiej na meshu , optymalnie satynowanym , ewentualnie 2234 gmt(oczywiscie czarna tarcza , choc biała też niczego sobie) ale jest wyrażnie grubsza i jeszcze drugie ewnetualnie 2594 tak samo piękna jak 2254 - do przesady klasyczny design , jedna tylko sprawa jest kiepska - bezele w tych Omesiach nie nadają się do obracania i czasem w niektórych egzemplarzach zapięcia bransolet same się rozpinają i to moze mieć bolesne skutki .

2254 to jedyna tak naprawde piękna omesia - moim zdaniem z wymienionych .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja za czarnulką głosowałem :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Krystian, szczerze zazdroszczę wszystkich czterech piękności... :)

 

Niestety nie mam wszystkich (a właściwie w chwili obecnej żadnej z nich). Teraz GMT

Tzn. Każdą miałem, ale niestety jedna musiała ustępować miejsca drugiej z powodów finansowych.

Na wszystkie na raz nie mogłem sobie pozwolić, chociaż taka kolekcja to moje marzenie i pewnie je kiedyś zrealizuję (oprócz limitowanej 007)

 

Krystian, nie żałujesz że sie pozbyłeś PO ? jakoś mi jej strasznie brakuje w tym zestawieniu....

 

Nie żałuję :) 300m najbardziej mi odpowiadają :)

 

Tylko 2254 ! i najlepiej na meshu , optymalnie satynowanym , ewentualnie 2234 gmt(oczywiscie czarna tarcza , choc biała też niczego sobie) ale jest wyrażnie grubsza i jeszcze drugie ewnetualnie 2594 tak samo piękna jak 2254 - do przesady klasyczny design , jedna tylko sprawa jest kiepska - bezele w tych Omesiach nie nadają się do obracania i czasem w niektórych egzemplarzach zapięcia bransolet same się rozpinają i to moze mieć bolesne skutki .

2254 to jedyna tak naprawde piękna omesia - moim zdaniem z wymienionych .

 

GMT nie umieściłem celowo (chociaż myślałem o tym). Nie umieściłem jej dlatego, że w ankiecie wpisałem na 1120 i musiałbym dopisać 1128 :)

Co do problemów, które wymieniasz to nigdy się z żadnym nie spotkałem, a z 300m obcuję już od jakiegoś czasu (może mam szczęście).

Ja osobiście nie mam pojęcia, na którą postawić, bo każda ma w sobie coś ciekawego (no może limitowany 007 ma tego najmniej jak dla mnie :))

 

Bond - ma u mnie same plusy (najbardziej żałuję sprzedaży tego zegarka)

 

Czarnulka - zgodzę się, że jest piękna, ale czy na dłuższą metę to już nie wiem.

Minus za zwężaną bransoletę

 

Electric Blue - ta niebieska tarcza wymiata wszystko co widziałem.

Minus za zwężaną bransoletę i mocno rysujący się bezel

 

007 - bezelek fajny, nakładane 007 fajne, wskazówki fajne

Minus za całą tarczę w 007 - strasznie mnie to denerwowało.

 

Gdyby Bond miał tarczę od 2255 to byłby moim ideałem (chociaż chyba mimo wszystko jest faworytem :))

Ogromnym plusem w bondowskich Omegach jest dla mnie bransoleta (nie zwężana)

 

 

 

Edit: Po przemyśleniu jednak 2531 :) chociaż 2254 i 2255 też niczego nie brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brunetka.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond. Kiedyś trzeba będzie takiego poszukać.

 

 

W ogóle fajny temat.

Można by to rozwinąć na "Best of 300m, Best of 400m, 500m, 600m itd", wrzucając do wora propozycje zegarków o jednakowej głębokości, a później zrobić głosowanie w każdej z nich.

Co sądzicie? Może być z tego fajna zabawa.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond. Kiedyś trzeba będzie takiego poszukać.

 

 

W ogóle fajny temat.

Można by to rozwinąć na "Best of 300m, Best of 400m, 500m, 600m itd", wrzucając do wora propozycje zegarków o jednakowej głębokości, a później zrobić głosowanie w każdej z nich.

Co sądzicie? Może być z tego fajna zabawa.

jestem za tylko chyba trzeba by wybrać segment zegarków aby mogły być w jakiś sposób porównywalne


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

Bond. Miałem i żałuję że sprzedałem. Wspaniały zegarek, dokładny i dobrze znosi upływ czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnulka to moje marzenie od kąt ją zobaczyłem ( i zobaczyłem jak świeci :blink:) dla mnie w pewnym sensie to synonim ZEGARKA , zegarek kompletny....wszystko mi się w nim podoba, tarcza, indeksy, wskazówki, bezel, bransoleta, o deklu nie wspomnę....nie ma słabych punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnaaaa, chociaż nawet Elektric Blue, którą miałem jest calkiem fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za tylko chyba trzeba by wybrać segment zegarków aby mogły być w jakiś sposób porównywalne

 

A może na początek zamiast wybierać najlepsze divery w poszczególnych segmentach zorganizować ranking "Ulubiony diver Forumowiczów"?

 

Każdy wpisywałby powiedzmy 10 swoich ulubionych diverów(kolejność istotna) i np. po miesiącu podliczyłoby się głosy.

 

Zabawa w rodzaju ulubionych marek Forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnulka kiedyś taką muszę dorwać!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Bond a za nim 2254.50.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond, za bezel, w pozostałych jest nie w moim typie. Patrząc na tarczę - czarna, potem bond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.