Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Dascola

Galeria Gustava Beckera

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny roczniak, gratuluję- chociaż lepiej wyglądałby z chartem angielskim.post-57894-0-52381100-1433275849_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny roczniak, gratuluję- chociaż lepiej wyglądałby z chartem angielskim.attachicon.gifIMG_0693.JPG

Dziekuje :) Odlejemy w brazie  Twojego definitywnie :rolleyes: , jest przepiekny. Mogla by jakas firma wydac serie zegarow z psami i konmi  :rolleyes:

Jak ma na imie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betty Blue (w rodowodzie) a w skrócie Beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna , jak sadze Greyhound ?

Jesteś znawcą nie tylko zegarów, brawo. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś znawcą nie tylko zegarów, brawo. :rolleyes:

 

Dzisiaj poszedl na aukcji zegar z Twoim chartem. Licytowalam go dla Ciebie , ale poszedl za wysoko. 

Sliczniutki byl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszedl na aukcji zegar z Twoim chartem. Licytowalam go dla Ciebie , ale poszedl za wysoko. 

Sliczniutki byl :)

Masz może fotkę? Jestem b. ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopiszę: do Twoich koników charty bardzo pasują. W biegu są tak samo piękne, zresztą od wieków ze sobą koegzystowały. A Anglia to kolebka greyhoundów

i whippetów - masz najłatwiej z wyborem i kupnem. Polecam! Jedyny feler to bardzo silny instynkt pogoni za czymś (np zając lub sarna) - poza tym to bardzo spokojna

i zrównoważona rasa -szczególnie suczki są bardzo grzeczne (co nie znaczy, że karne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopiszę: do Twoich koników charty bardzo pasują. W biegu są tak samo piękne, zresztą od wieków ze sobą koegzystowały. A Anglia to kolebka greyhoundów

i whippetów - masz najłatwiej z wyborem i kupnem. Polecam! Jedyny feler to bardzo silny instynkt pogoni za czymś (np zając lub sarna) - poza tym to bardzo spokojna

i zrównoważona rasa -szczególnie suczki są bardzo grzeczne (co nie znaczy, że karne)

Pozycja 2348 nie ma jak skopiowac zdjecia wiec popatrz sam. 

http://gardinerhoulgate.co.uk/Catalogues/cw040615/page022.html

Udalo sie zrobic zrzut z ekranu :) ale nie da sie go zalczyc bo jest zbyt duza pojemnosc :(

Edytowane przez Dascola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownego koleżeństwa wie jak powinno wyglądać zwieńczenie takiego oto, przez przypadek nabytego, :rolleyes:  zegara? Wysokość skrzynki to 79cm, więc taki trochę karłowaty jest ów...

post-27317-0-56399200-1434908511_thumb.jpg

post-27317-0-39118700-1434908525_thumb.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak Krzysztof ze zwieczeniem w moin GB. Numer zegara to 25xxxx Zegar kupilem 10 dni temu. Zaciekawilo mnie rozwiazanie zwiazane z biciem zegara.Zwroccie uwage gdzie znajduje sie (mloteczek bicia). Wskazowki zegarowe sa inne. Zachowala sie tylko godzinowa- ale nie mam kompletu. Korona i broda nie byly tez od kompletu wiec sie ich pozbylem. :)

 

 

 

post-38332-0-15101900-1434986877_thumb.jpg

post-38332-0-25475100-1434987031_thumb.jpg

post-38332-0-20711400-1434987048_thumb.jpg

post-38332-0-93034900-1434987062_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek z wystawy, foto tarant. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/105999-i-wa%C5%82brzyska-wystawa-zegar%C3%B3w-%C5%9Bl%C4%85skich/page-3

Mój to trochę starszy GB, ale brody wydają się zbliżone. Zastanawiałem się, czy aby ktoś nie przykleił gzymsu dolnej półki do góry nogami, ale teraz widzę, że tak miało być. Co do góry, to przyjrzałbym się deskom, czy nie było coś wtórnego doklejone.

 

post-22303-0-41019300-1435005629_thumb.jpg

 

W kwestiio młotka montowanego na wieszaku, to był taki patent Beckera. Niezbyt długo funkcjonował, można spotkać linkowce z tym rozwiązaniem, ale sprężynowca to widzę pierwszy raz.

 

 


Wojtek + Certina Club 2000 od lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kilkakrotnie z takim biciem przy żyłkowym GB, jednak pierwszy raz widzę sprężynowego. Rozwiązanie o tyle ciekawe, że nie ma problemu z ustawieniem młoteczka.

Na fotkach nie widać szuflady, możesz podać wymiary tych sanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek z wystawy, foto tarant. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/105999-i-wa%C5%82brzyska-wystawa-zegar%C3%B3w-%C5%9Bl%C4%85skich/page-3

Mój to trochę starszy GB, ale brody wydają się zbliżone. Zastanawiałem się, czy aby ktoś nie przykleił gzymsu dolnej półki do góry nogami, ale teraz widzę, że tak miało być. Co do góry, to przyjrzałbym się deskom, czy nie było coś wtórnego doklejone.

 

attachicon.gifpost-27317.jpg

 

W kwestiio młotka montowanego na wieszaku, to był taki patent Beckera. Niezbyt długo funkcjonował, można spotkać linkowce z tym rozwiązaniem, ale sprężynowca to widzę pierwszy raz.

 

widzę, że kolega opisał równolegle to samo spostrzeżenie co do rozwiązania tego bicia.

Edytowane przez krzykon1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopałem od wczoraj po fotkach z netu i właściwie wszystkie skrzynki, które znalazłem z takimi drzwiami (trochę tego jest) były montowane w skrzyniach ze zintegrowaną górką. Różne kształty, ale jako część skrzyni, a nie dodatkowa korona. Może miałem pecha, a może Wojtek ma rację sugerując wnikliwe przyglądnięcie się górze...

Swoją drogą smaczny dwarfik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jak długa jest Twoja skrzynka?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kilkakrotnie z takim biciem przy żyłkowym GB, jednak pierwszy raz widzę sprężynowego. Rozwiązanie o tyle ciekawe, że nie ma problemu z ustawieniem młoteczka.

Na fotkach nie widać szuflady, możesz podać wymiary tych sanek.

Tak 11 cm.

 

post-38332-0-35836700-1435089246_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jak długa jest Twoja skrzynka?

 

Drzwiczki maja 75,5 cm wysokości, natomiast cała skrzynia to ok. 95 cm (bez piętki, bo nie mam). 


Wojtek + Certina Club 2000 od lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy egzemplarz z kolekcji Gustava Beckera.

Zwyczajny Budziol :)

post-26878-0-29206900-1436370099_thumb.jpg

post-26878-0-95239400-1436370107_thumb.jpg

post-26878-0-29229800-1436370122_thumb.jpg

post-26878-0-91403300-1436370133_thumb.jpg

post-26878-0-73643100-1436370151_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło kto  zgarnął tego Pirola. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.