Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

y60

LunaTik..:)

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie za kilka lat będziemy musieli nosic takie cos na reku.

Bedziemy nim dzwonić, placic rachunki w sklepach i otwierać drzwi do domu i garazu.

Dobrze ze człowiek ma jeszcze drugi nadgarstek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mozna wgrywac tarcze innych zegarkow?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to fajny gadżet, szkoda tylko, że nie wodoszczelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzialem sie juz o tym na CW,wiec moze wkleje moja wypowiedz tutaj.

"Moze sie wypowiem jako fan ipodow.

Od lat jestem wierny ipodom nano.Zaczalem od drugiej generacji 2GB,jak narazie skonczylem na dwoch egzemplarzach 3 generacji 8GB w roznych kolorach.Nowsze ipody z serii nano nie przemawiaja do mnie tak jak te ktore posiadam lub starsze.Sa przebajerzone,swieca sie jak psu jajca i jakos nie pasuja mi do swoich poprzednikow.Jak ogladalem event appla i zobaczylem nowego nano,zalamalem sie.Genialny system click wheel umozliwiajacy naprawde szybkie nawigowanie po menu ipoda zostal zastapiony malusienkim ekranem multi-touch.Znajomy ma to "cudo",wiec mialem okazje obczaic.Ekran jest zdecydowanie za malutki.Ledwo mieszcze tam jednego z moich kielbaskowatych palcow, o dwoch czy trzech juz nie mowiac - a o to przeciez chodzi w multitouch.Wedlug mnie to uzycie bardzo dobrej technologii w zlej formie.

Ten zestaw do konwersji wykorzystuje chyba jedyna zalete tego modelu - wielkosc (chociaz ten ipod powinien zastapic shuffle a nie nano 5g).Jesli bedzie w dobrej cenie,to mysle,ze bedzie stanowil fajny gadzet dla kogos,kto nie ma kilku szuflad zegarkow jak my :D

Opaska na reke,ktora uzywam z ipodem nano 3 generacji przydaje sie w jezdzie na rowerze i nawet w codziennym uzytkowaniu, takze pomysl nie jest juz taki nowy i zapewne sie przyjmie (u tej garstki ludzi,ktorzy kupili ta porazke) (-;"


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie za kilka lat będziemy musieli nosic takie cos na reku.

Bedziemy nim dzwonić, placic rachunki w sklepach i otwierać drzwi do domu i garazu.

Dobrze ze człowiek ma jeszcze drugi nadgarstek...

 

He, he...

Chociaż płacić i otwierać drzwi to będzie za nas chip wszczepiony gdzieś pod skórę.

Nawet nie będziemy musieli o tym pamiętać.

Oczywiście jeśli nie będzie miał z czego zapłacić to drzwi się nie otworzą ale o tym nikt nie mówi :D

 

Gadżet z filmu na miano zegarka nie zasługuje, ot kolejny przedmiot pożądania dla uzależnionych od wyrobów Apple i marketingu tego cwanego koncernu.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

- w formie zegarka??? hmmm...ciekawa interpretacja

 

 

 

samo urzondzonko jest fajne bo je mam..ma fajne bajerki dla bigaczy profesjonalistów i calkowitych amatorow

 

Janku,ale samo JABUSZKO powiedzialo ze to przedmiot stworzony i nastawiony tylko do muzyki - wszystko inne to dodatki do odtwarzacza..no i nie sprecyzowales ze ten muliti dodytk dotyczy tylko do obracania wyswietlacza i tego co na nim w danym momencie jest

 

 

 

aaa..i zeby nie bylo,jestem fanem g schocków a nie jabcoków :D)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janku,ale samo JABUSZKO powiedzialo ze to przedmiot stworzony i nastawiony tylko do muzyki - wszystko inne to dodatki do odtwarzacza..no i nie sprecyzowales ze ten muliti dodytk dotyczy tylko do obracania wyswietlacza i tego co na nim w danym momencie jest

Masz oczywiscie racje.Mozna tam chyba jeszcze zdjecia powiekszac,ale to juz nie o to chodzi.Stricte do muzyki sa shuffle, nano od poczatku mialy support do pokazywania zdjec (1 i 2 generacja), potem wideo (3-5 generacji).To dla mnie takie troche pomieszanie dwoch segmentow.Naprawde mialem nadzieje,ze w tym roku apple zaproponuje cos co do mnie przemowi w takim stopniu jak to zrobily starsze generacje ipodow.Niestety,zawiodlem sie.To oczywiscie jest tylko moje zdanie,niektorym moze cos takiego pasowac (-;

Apple zawsze mialo taka polityke,ze przedstawialo brak rzeczy ktorych nie dali do ipoda (z jakiegokolwiek powodu)jako zalete.Tak tez zrobili w tym przypadku.(-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.