Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny cukiereczek :)

Ankieta  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-36631100-1331639002.jpg<

post-27475-0-17357200-1331638997.jpg

post-27475-0-33643600-1331638998.jpg

post-27475-0-32579900-1331638999.jpg

post-27475-0-41132000-1331639000.jpg

post-27475-0-19968300-1331639001.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam faworyta, ale wstrzymam się z głosem zanim nie dopowiesz, czy styl ma dla Ciebie znaczenie. Bo widzę tu zarówno divery, jak i garniturowce. Moim zdaniem diverków masz dość dużo, więc...


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Oscar Peterson bo diverka kupiles na Swieta a ten Oris jest piekny... Jak jestes jeszcze jazz'y to oczywista oczywistosc :)


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to czesc zegarkow z mojej listy zatytuowanej "must have" :)

 

Miro, ja rowniez mam faworyta ale wciaz nie jestem jego pewien - poczekam na wasze opinie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są z listy "must have", to wszystko jedno, od którego zaczniesz.

No dobra, mój faworyt to Oscar Peterson. Klasyka elegancji, piękna koperta i piękne indeksy idealnie współgrające ze wskazówkami. Śliczny jest.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Oscar Peterson bo diverka kupiles na Swieta a ten Oris jest piekny... Jak jestes jeszcze jazz'y to oczywista oczywistosc :)

Jeszcze nie kupilem - jutro postaram sie przelac pieniazki. Co do Oscara Petersona to fakt, piekny jest ale jazzy to ja nie jestem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są z listy "must have", to wszystko jedno, od którego zaczniesz.

No dobra, mój faworyt to Oscar Peterson.

Mirku, własnie że nie wszystko jedno :) to że lista nazywa sie "must have" to wcale nie znaczy że kupie wszystkie te zegarki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...

 

Michał dałeś do wyboru zegarki reprezentujące różne style...Zegarki klasyczne, sportowe, divery...

 

Powiem tak. Z tych pokazanych przez Ciebie wybrałbym Orisa Oscara Petersona i Orisa Diverka. Mojemu sercu bliższy jest Oris diver, ale ponieważ przed chwilą kupiłeś divera IWC, oddaję swój głos na Oscara Petersona.

 

Reasumując - gdybym wybierał dla siebie - Oris diver, dla Ciebie Michał - Oris Oscar Peterson. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też Oscar Peterson..może dlatego, że jestem muzykiem a sam zegarek jest dość oryginalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, wiem że są to zegarki każdy z innej parafi, ale coż poradzić jak każdy mi sie podoba.

Rozsądek mi podpowiada żebym brał teraz coś innego niż diverek a serce... wiadomo :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Chronoris ... bo sam bym go chciał, a poza tym jakoś mi ten Peterson do Ciebie nie pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem Michał co Cię kusi... :)

 

Odpowiedz sobie, czym do tej pory kierowałeś się przy zakupie zegarków - sercem, czy rozsądkiem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, nie pisz więcej postów, akurat data się zgadza, następny dopiero za rok :) hehe


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradcy Carlita :)

 

79525573.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Chronoris ... bo sam bym go chciał, a poza tym jakoś mi ten Peterson do Ciebie nie pasuje :)

Dlaczego uwazasz ze oscar peterson do mnie nie pasuje? to sa wazne rzeczy ktore musze wiedziec ! :)

 

 

 

Odpowiedz sobie, czym do tej pory kierowałeś się przy zakupie zegarków - sercem, czy rozsądkiem... :)

Głupotą, czyli chorobą zegarkową :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos leci na Oris Chronoris.

Piękny zegarek.

 

Zaraz za nim Peterson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, zacytuje klasyka "znamy się mało ... "

 

Po prostu jak myślę, Carlito, to od razu przed oczyma mam to zdjęcie:

 

Usunięto na wyraźną prośbę, Wielkiego Mistrza Zakonu Ankietowców :) :)

 

Jeśli na co dzień ubierasz się bardziej klasycznie, to wówczas mój głos wędruje do ... Orisa Chronoris ... strasznie mi się podoba, szczególnie kształt koperty, sekundnik na 12, no i kolorystyka.

 

Popatrz jaki on piękny

 

4335056131_b08188b8e8_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do częstszego noszenia niż 2 razy w miesiącu to Oris Oscar Peterson, jeżeli rzadszego to Meistersinger. Niech głosem przemawiającymi za nimi będzie pewna odmiana, która byś wprowadził kupując właśnie jeden z nich. Zmiany są potrzebne a monotonia jest nudna. Po za tym oba chciałbym obejrzeć w forumowej galerii, dlatego właśnie one :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu lepiej :)

 

Wiem Łukasz jaki on jest piękny i byłby to dla mnie ideał gdyby nie to ze ma tylko 40mm a na mojej łapie brzmi to słabo :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie- ty bierz leki na rozdwojenie jazni!! :)

wiec tak: ja jestem za......spiewakiem; po pierwsze: nie masz w kolekcji jednowskazowkowca ijest naprawde oryginalnie piekny;

drugie miejsce....oris oscar peterson...wybitnie piekny klasyk ( cyferbalt/ bebechy/ wskazniki/ koperta) styl sam wsobie

aerowatch- pod wzgledem stylistyki i ogolnego imagu...wogole nie przemawia do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w real foto wygląda Meistersinger :

 

post-27475-0-88690600-1331639019.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-45695500-1331639021.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Czyż on nie jest piękny? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest!jest!jest!- moze troche subiektywna ocena ale sam sie zastanwaiam nad spiewakiem (inny model)- wiec ocena nie jest miarodajna.

 

michal musisz troche usystematyzowac wybory- diver vs diver; klasyk vs klasyk. tak to jest troche wybor pomiedzy maybachem a ferrari ... subaru sti vs bmw z 1945r.co do czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meistersinger-bo to cos innego do Twojej kolekcji.inne zegarki przypominaja cos co juz posiadasz.no moze nie Oscar Peterson.ale masz tempo kupowania zegarkow... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy narazie tak jak jest :) Mam na uwadze te 6 zegarkow i ktoregos z nich chciałbym kupić, tylko którego :) Czekam na więcej opini/sugestii


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meistersinger-bo to cos innego do Twojej kolekcji.inne zegarki przypominaja cos co juz posiadasz.no moze nie Oscar Peterson.ale masz tempo kupowania zegarkow... :)

luki trzeba sie spytac carlito co on robi - mi to wyglada na handel zywym towarer ( terz wlasnie byla dostaw a tajlandii); a wczesniejsza ankieta byla spowodowana nie zapowiedziana dostawa z bulgarii :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.