Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny cukiereczek :)

Ankieta  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

:):P

 

ps nie odbiegajmy prosze od tematu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singer fajny. W sumie to każdy z tych zegarków ma coś w sobie, no może poza Aero, który jakoś zupełnie mi nie leży...

 

Tag to w mojej zegarkowej hierarchii numer 3, ale w tym pokazanym przez Ciebie trochę za dużo dzieje się na tarczy, jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oscar.

 

PS. Mam do Ciebie pytanie, co Ci daje radość w "zegarkach" ?, taką prawdziwą radość ?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a co jak urodzi mi sie cora? :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Mam do Ciebie pytanie, co Ci daje radość w "zegarkach" ?, taką prawdziwą radość ?

Widok - kazdy szczegol wykonania, sluch - uwielbiam podsluchiwac jak tykaja, oj dlugo by pisac... dlaczego pytasz?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok - kazdy szczegol wykonania, sluch - uwielbiam podsluchiwac jak tykaja, oj dlugo by pisac... dlaczego pytasz?

 

Zapytałem z chęci zrozumienia Twojej motywacji do kupowania zegarków. Ja mam tak, że jak mam więcej niż trzy zegarki i jeden jest bardzo mało noszony to maleje u mnie potrzeba posiadania kolejnego.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o cos takiego pytasz. No wiec tak - mam juz pare zegarkow ktore praktycznie wogole nie nosze. Bede z Toba szczery, z tego co posiadam nosze połowe a reszta poprostu lezy i codziennie jest przecierana specjalna szmateczka :P zapytasz pewnie dlaczego nie sprzedam... i wiesz co? sam nie wiem - czuje sentyment albo Bog wie co :) poprostu mi szkoda sie tego pozbywac.

 

A kiedy kupuje nowy zegarek czuje sie jak dziecko ktore dostaje wymarzona zabawke, ciezko mi opisac to uczucie ale jest fantastyczne :)Zegarki to cos pieknego co warto miec, zreszta co ja wam bede tlumaczyl...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Petersona ale cholera, Meister na tych fotkach wygląda również świetnie. Na pewno któryś z tych. Diverów Ci narazie dostatek :P

 

Ps.

Zapraszam do mojej ankiety

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51204-pierwszy-zegarek-mechaniczny/


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meistersinger bo po prostu ma coś w sobie. Kiedyś nawet się przymierzałem.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam co piszemy i za bardzo odbiegamy od tematu. Prosze piszcie na temat (który i DLACZEGO)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRABUS, akurat tego? jezeli tak to napisz cos o wykonaniu tego zegarka...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby się komuś chciało ocenić w paru słówkach każdy z tych zegarków, czyli za i przeciw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRABUS, akurat tego? jezeli tak to napisz cos o wykonaniu tego zegarka...

 

Myślałem o N01. Podoba mi sie ogólny design, ręczny naciąg i jedna wskazówka. Zegarka nie macałem ale podejrzewam, że jakość adekwatna do wartości. Odnośnie jakości możesz zapytać kolegę Maciato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyraznie napisałem swój wybór uzasadniamy postem !! a jest sporo osób które oddają głos w ankiecie na zasadzie wykropkowania i to wszystko. Piszcie dlaczego byscie wybrali akurat ten zegarek, przecież to nie boli a mi wiele pomaga :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrał bym chronoorisa bo mi się najbardziej podoba. ma kopertę w fajnym retro-sportowym stylu, no i lubię połączenie stali z kolorem czarnym i pomarańczą :). Meister też z tą tarczą to jeden z najładniejszych Meisterów ale serwis tej firmy pozostawia bardzo wiele do życzenia :P .Oris limitowany jest za drogi ...a mało innowacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peterson of cors przepiękny,ale mimo to Chronoris. Pierwszy gajerowy a drugi sports :P Wniosek...KUP DWA!!!

 

P.S. Acha,głos poszedł na Chronorisa :)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór trudny, szczególnie ze względu na 3 piękne orisy. Wybrałem Oscara Petersona ponieważ wygląda fenomenalnie, ma coś w sobie co spowodowało miłość od pierwszego wejrzenia, nie wiem tylko jak z ceną, ale jeśli jesteś w stanie ją udźwignąć to moim zdaniem najlepszy wybór (do tego limitacja). Na drugim miejscu stawiam Chronorisa - świetny design, fajne pomarańczowe akcenty, genialny pasek, klimat starych wyścigów - jednakże mniej uniwersalny, nie do każdego stroju będzie pasował. Nurek jest piękny, ale nie lubię tytanu.


Keep flying and stay shiny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Oris ma w swojej ofercie ciekawsze zegarki niż te tutaj przedstawione, a z tego co pamiętam kupujesz tylko jeden zegarek z danej firmy.

Głos na Majstra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

...a z tego co pamiętam kupujesz tylko jeden zegarek z danej firmy

...no tak, ale Orisa jeszcze nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no tak, ale Orisa jeszcze nie ma :P

 

no nie ma, ale patrz wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, skoro tak bardzo Oscar Peterson jest zachwaly pod wzgledem jakosci wykonania (zreszta nie tylko na naszym forum) to dlaczego kosztuje tylko tyle ile kosztuje? przez mechanizm?

Ci co widzieli na zywo ten zegarek mogliby potwierdzic ze rzeczywiscie jakosc wykonania tego zegarka jest na bardzo wysokim poziomie? bardzo prosze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - oddałem głos na Oskara. Oto dlaczego:

 

1. rewelacyjne wykonanie:

a. piekny dekiel z lwem grającym na fortepianie - naprawde robi wrażenie;

b. swietna tarcza - w srodku nawiązanie do płyty gramofonowej (nie widać tego na wszystkich zdjęciach);

c. piekne indeksy - nawiązujące do klawiszy fortepianu;

d. proporcjonalna do całości koronka; e. ciekawe pudełko. Generalnie całość bardzo dobrze pasujące do siebie. Stosunek ceny do jakości wykonania - bardzo wysoki.

 

2. bardzo dobrze leży na niemałej ręce (akurat mojej :) ) - z tego co pamietam to jest wazne dla Ciebie :P

 

3. zegarek kosztuje w polsce od 5400 (kraków) - 5700 (warszawa) - tam akurat widziałem. U zaprzyjaznionego z forum sprzedawcy znacznie mniej.

 

4. limitacja (fakt ze wysoka bo 1925 ezgemplarzay - w chrono tylko 99 ale jednak limitacja)

 

 

 

Jedyna wada (dla mnie) to stosunkowo słaby mechanizm - mogli się postarać o coś lepszego - na szczeście jest ukryty pod pieknym deklem (o czym było wyżej), ale przy tej cenie i mając na uwadze powyższe punkty to nie jest najgorzej.

 

Milego wyboru - ja sam na niego choruje (stad wiedza o cenach), ale z uwagi na propozycje Prezesa dotyczącą zegarka klubowego w wyższym przedziale cenowym chyba dam sobie daruje.

 

Pozdrawiam

pd


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak sie zastanawiam, skoro tak bardzo Oscar Peterson jest zachwaly pod wzgledem jakosci wykonania (zreszta nie tylko na naszym forum) to dlaczego kosztuje tylko tyle ile kosztuje? przez mechanizm?

Ci co widzieli na zywo ten zegarek mogliby potwierdzic ze rzeczywiscie jakosc wykonania tego zegarka jest na bardzo wysokim poziomie? bardzo prosze.

 

Michał każdy Oris wykonany jest super. A cena, cóż chyba fajnie, że jest atrakcyjna. Uważasz, że jest za tani i w związku z tym niespecjalnie dobrze wykonany? Absolutnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.