Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny cukiereczek :)

Ankieta  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Świetny zegarek w dobrej cenie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wypada kupowac taki zegarek komus kto wogole sie nie zna na takiej muzyce? jakie jest wasze zdanie na ten temat?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez tego Meistersingera.moim zdaniem bardziej do Ciebie pasuje.Oris Oscar Peterson to swietny zegarek, ale jakos tak nie widze Ciebie z nim na reku.nie wiem moze to tylko bledne przeczucie.Meistersinger chyba bedzie bardzie pasowal do Twojej kolekcji.ale to moje zdanie :P

a Chronris jest boski ale to zegarek typowy dla motor-sportu.swietnie wyglada na rece w aucie ale na codzien nie do wszystkiego pasuje.Kuzyn ma i ma podobne odczucia jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie że ten TH sie nikomu nie podoba :P to juz druga ankieta z jego udzialem i drugi raz jest niedoceniany.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że Tobie się podoba :P


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym TAG-u chcieli upchnąć na małej powierzchni maksymalną ilość szczegółów, detali, zdobień, prążków, itp. pierdół, przez to zegarek wygląda strasznie. Jest zatłoczony. Nawet kolega TAG nie głosował na TAG-a :P

Jak na razie 0 głosów na 27, to o czymś świadczy.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega TAG stara sie byc realista i wie, ze Carlito zamowil sobie wlasnie diverka i ten do niego leci - wiec pewnie kolejnego na ten moment nie lyknie. Poza tym bede stal na stanowisku, ze Carlito kupi sobie TAGa - albo niebieskiego Le Mans albo Grand Carrera 36, a moze V4 - who knows?

Ja sam nie przepadam za Aquaracerami w tym wydaniu - w przypadku divera zlamalem wlasnie zasade i leci do mnie PO - i to przez Carlito i jego fotki gdzies tam w cukiereczkach...:P


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze, odgapiles łotrze ! to teraz nie miej pretensji jak ja odgapie od Ciebie carrere :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-88353800-1331639076.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris Oscar Peterson bo mi się najbardziej podoba.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Muszę przyznać koledze Mirosuawowi rację. Mam ten model - bajka. Nie mniej chyba za późno na dodawanie go do ankiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać koledze Mirosuawowi rację. Mam ten model - bajka. Nie mniej chyba za późno na dodawanie go do ankiety.

Zdaje się, że można usunąć swój głos i dać nowy, więc może nie za późno, jeśli Carlito poważnie bierze tego Orisa chrono pod uwagę.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodawanie do ankiety jest juz faktycznie za pozno ale jutro mam wolne to sie wybiore do miasta go przymierzyc. Jacek, widzisz/widziales jakies wieksze roznice w jakosci wykonania miedzy tym Orisem a oscarem petersonem? wkoncu cenowo sie troche roznia...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeżeli Michał się nie obrazi dodam parę szybkich strzałów. Przypomniałem sobie o obecności pseudo aparatu w moim plecaku :P

post-22858-0-04469100-1331639080.jpg

post-22858-0-77391400-1331639081.jpg

post-22858-0-97266300-1331639085.jpg

post-22858-0-74017000-1331639087.jpg

post-22858-0-66099300-1331639089.jpg

post-22858-0-35340700-1331639092.jpg

post-22858-0-47755700-1331639094.jpg

Michał - ten jest dużo droższy od Petersona, ale po pierwsze to chronograf (VJ7753). Po drugie jest wykonany bardziej finezyjnie. Peterson jest bardzo ładny i prosty. Ten nieco inny - zresztą spójrz na detale koperty, uszu, koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny. Małe dzieło sztuki. Moim zdaniem bije Petersona na głowę, chociaż to zupełnie inny styl. Detale rzeczywiście fantastyczne- koronka, indeksy, kompozycja tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał sie nie obrazi nawet o wiecej zdjec tego zegarka, masz?

Wiem ze to juz vj w chrono ale pytalem o sama jakosc wykonania, odpowiedz oczywiscie dostalem. Szkoda tylko ze caly jest polerowany na wysoki polysk, wolalbym troche szczotkowania i troche polerki, pozatym bardziej podobaja mi sie kanciaste, bardziej surowe wykonczenia niz zaokrąglone...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Michał sie nie obrazi nawet o wiecej zdjec tego zegarka, masz?

Wiem ze to juz vj w chrono ale pytalem o sama jakosc wykonania, odpowiedz oczywiscie dostalem. Szkoda tylko ze caly jest polerowany na wysoki polysk, wolalbym troche szczotkowania i troche polerki, pozatym bardziej podobaja mi sie kanciaste, bardziej surowe wykonczenia niz zaokrąglone...

 

No to Peterson będzie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wiecej zdjec Petersona, w google cos tego malo :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, czy mi się wydaje, czy nosisz zegarek na prawej ręce? (zdjęcie 3,5,7) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznacie mnie za niepoczytalnego jak kupie kolejnego diverka? :P

 

post20821249762753.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Od czasu kiedy zaczalem czytac orisowskie forum jestem nim zauroczony !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-36404200-1331639184.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Peterson real photos (ale slabe) - na sprzedaz :P

TAG, widziałem już te foty ale serdeczne dzieki za zainteresowanie ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.