Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny cukiereczek :)

Ankieta  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, moje zdanie znasz. Wyraziłem je kilka stron wcześniej. Wyobraź sobie siebie i zegarek, który kupisz za 10 lat - czy nadal na jego widok będzie Ci biło szybciej serce? Kieruj się sercem, nie rozumem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznacie mnie za niepoczytalnego jak kupie kolejnego diverka? :P

 

na to pytanie napewno odpowiedzi ci udzieli twoj psychiatra; jak się podoba to ...brać- tylko w roku 2011 bo zabraknie miejsca na serwerze na twoje ankiety :)

ale ładny jest - trzeba przyzanć.

Trochę odbiegnę od tematu- michal nie lepiej tę kasę za trzy sikory przenaczyć na jeden "wystrzelony" w kosmos! może już czas pójść w jakość ( tę z wyższej półki) niż ilość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Twoje zdanie zdam i jestem ci bardzo wdzieczny bo zawsze rzeczowo odpowiadasz na pytania - dzięki !

A serce mówi - bierz divera, przeciez tak bardzo je lubisz :P

 

Paweł spokojnie, kupuje to co mi sie podoba a na prestiz przyjdzie czas w przyszlym roku - jest temat zegarka klubowego z wyzszej polki (jestem bardzo zainteresowany) kupie tez napewno jakiegos pama na urodziny no i bede szukal tez prestizowago klasyka tak wiec na wszystko przyjdzie czas :) pozatym jedzie do mnie IWC, to nie prestiż ? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek, czy mi się wydaje, czy nosisz zegarek na prawej ręce? (zdjęcie 3,5,7) :)

 

Tak. Od urodzenia. Nawet się w podstawówce ze mnie śmiali. Czasem zakładam na lewą, ale nie często. U mnie wszyscy mężczyźni w rodzinie od strony ojca noszą zegarki na prawym nadgarstku.

Michał, jak kupisz kolejnego divera to fakt, zostaniesz uznany za niepoczytalnego. Nie mniej w pełni Cię rozumiem. Dla mnie nic innego jak nurasy się nie liczy. Chciałbym mieć coś klasycznego, ale chyba nie potrafię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych zegarków wybrałbym 1 z dwóch: Aerowatch -bo oryginalny lub Tag bo jednak miażdży. Pozostałe nudą wieją.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze że nie tylko mnie tak bardzo kreca nurasy - nie jest zle, sam nie jestem :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tych zegarków wybrałbym 1 z dwóch: Aerowatch -bo oryginalny lub Tag bo jednak miażdży. Pozostałe nudą wieją.

 

Aerowatch OK, ale chyba nie ten model, ale że TAG miażdży? Czym? Ten TAG to dopiero flaki z olejem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal -iwc jest prestiżowy.....i większośc ten prestiż już posiada ( napewno mozesz spotkac typa z takim iwc na "mieście"); bardziej mi chodzi o jakieś manufaktury (np.zeitwinkel/ nienaber bunde etc- wymienilem akurat te bo mi się bardzo podobają niektóre z ich modeli)takie, które są niszowe. chyba że nie przywiązujesz do tego wagi.

a jeżeli chodzi o zakup "teraźniejszy" - MASZ RACJĘ BRAĆ CO CI SIĘ PODOBA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerowatch OK, ale chyba nie ten model, ale że TAG miażdży? Czym? Ten TAG to dopiero flaki z olejem :P

A mnie się ten podoba, bardzo ciekawa adaptacja pilota... A tag bardzo wyrazisty chrono np. w porównaniu do Orisa chrono jest bardzo męski, oris taki "metro " trochę. To moja subiektywna opinia.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag na pewno świetnie wykonany, ale to, co dzieje się na tarczy to dla mnie zdecydowanie za dużo...Osobiście taki natłok detali na tarczy do mnie nie przemawia.

 

Michał, skoro wyraźnie skłaniasz się w stronę tych dwóch Orisów, to może odrzucić pozostałe zegarki - robią niepotrzebny szum - i rozważyć za i przeciw każdego z tych dwóch(diver i Petersen)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A mnie się ten podoba, bardzo ciekawa adaptacja pilota... A tag bardzo wyrazisty chrono np. w porównaniu do Orisa chrono jest bardzo męski, oris taki "metro " trochę. To moja subiektywna opinia.

 

No dobra, ale ORIS Chrono i ten TAG to dwa różne typy zegarków. Równie dobrze można napisać, że TAG przy diverze ORISa wygląda słabiutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal -iwc jest prestiżowy.....i większośc ten prestiż już posiada ( napewno mozesz spotkac typa z takim iwc na "mieście")

Z całym szacunkiem ale myslisz ze spotkasz na "miescie" kogos z tym IWC ? musiałbys miec cholerne szczescie. Nie pisze ze tych zegarkow jest malo ale naprawde trzeba miec farta zeby zobaczyc go na ulicy. Mowi sie ze Omeg PO jest od groma (sam mam) a tak szczerze to ilu z was widziało je na ulicy? bo ja tylko raz. A wierzcie mi ze zwracam uwage kto co ma na łapie :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że TAG przy diverze ORISa wygląda słabiutko.

Ja tak nie uważam :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Mowi sie ze Omeg PO jest od groma (sam mam) a tak szczerze to ilu z was widziało je na ulicy? bo ja tylko raz. A wierzcie mi ze zwracam uwage kto co ma łapie :)

W Krakowie sporo jest, można nawet w taksówce znaleźć :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, chcesz mi powiedziec ze znalazłeś PO w taksowce ? :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki- wracamy do tematu bo trochę już jak" darmozjady-poltycy" się zachowujemy- odpowoadamy nie na temat.

ja zostaje przy "majsrze"...potem diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale Tessio zgubił :P więc ktoś znalazł :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Michał, skoro wyraźnie skłaniasz się w stronę tych dwóch Orisów, to może odrzucić pozostałe zegarki - robią niepotrzebny szum - i rozważyć za i przeciw każdego z tych dwóch(diver i Petersen)?

Sugerujesz zebym zalozyl kolejna ankiete pt "dogrywka" ? :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, chcesz mi powiedziec ze znalazłeś PO w taksowce ? :P

w taksowce akurat nie ale na.....zebraniach / konferencjach itd....iwc/zenith/ omegi- aż koszule podwijają żeby było widać- uwierz mi taka jest prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz zebym zalozyl kolejna ankiete pt "dogrywka" ? :P

 

:)

 

Tak, przy założeniu, że jesteś absolutnie pewien, że wybierzesz któryś z tych dwóch Orisów.

 

Jeżeli nie jesteś pewien, to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taksowce pisalem do tik taka :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, przy założeniu, że jesteś absolutnie pewien, że wybierzesz któryś z tych dwóch Orisów.

 

 

Jeszcze sie z tym przespie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, to że któryś zegarek wygra w ankiecie oznacza tylko tyle, że podoba się największej liczbie forumowiczów, ale może nie podobać się Tobie...I odwrotnie.

 

W mojej ocenie bardziej miarodajne, niż suche wyniki ankiety są opinie użytkowników w postach, bo mogą zwrócić Twoją uwagę na coś, co np. przeoczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przecież masz takie doświadczenie i wiedzę, że Twój wybór będzie jedyny słuszny i właściwy.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Michał, to że któryś zegarek wygra w ankiecie oznacza tylko tyle, że podoba się największej liczbie forumowiczów, ale może nie podobać się Tobie...I odwrotnie.

 

W mojej ocenie bardziej miarodajne, niż suche wyniki ankiety są opinie użytkowników w postach, bo mogą zwrócić Twoją uwagę na coś, co np. przeoczyłeś.

Zgadzam sie w 100% nie traktuje ankiety jako wyznacznika do zakupu tylko określonej pomocy w wyborze... Dlatego zawsze podkreślam ze prócz kropkowania w ankiecie - uzasadnić swój głos postem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.