Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny cukiereczek :)

Ankieta  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i przecież masz takie doświadczenie i wiedzę, że Twój wybór będzie jedyny słuszny i właściwy.

No tak, ale zawsze dobrze jest znac zdanie innych, tym bardziej tych którzy siedzą gleboko w temacie.

Inna sprawa ze zakladajac ankiety zazwyczaj mam juz faworyta, ale moze ktos cos podpowie, ktos cos zasugeruje i wszystko ulegnie zmianie - po to sa wlasnie takie ankiety.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% nie traktuje ankiety jako wyznacznika do zakupu tylko określonej pomocy w wyborze... Dlatego zawsze podkreślam ze prócz kropkowania w ankiecie - uzasadnić swój głos postem.

wydaje mi sie michal ze za duzo demokracji w tych ankietach; moze zrob tak : typ okreśaj sam (diver/ casual itd.); ankietowani zawsze beda sie kierowali tylko i wylacznie swoim gustem - a kazdy ma inny...; ja powiem na swoim przykladzie ze np. orisy mialem na reku i dlatego na niego glosowalem. a czy inni ktorzy glosowali np. na iwc mieli go na "lapie"- nie sadze żeby wszyscy...... a tak wogole ankieta to moim zdaniem "dziwny" pomysl na wybor zegarka dla siebie mając takie doswiadczenia z sikorami jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole ankieta to moim zdaniem "dziwny" pomysl na wybor zegarka dla siebie mając takie doswiadczenia z sikorami jak ty.

Paweł, doswiadczenie doswiadczeniem ale tak jak przedchwila odpisalem :

 

"No tak, ale zawsze dobrze jest znac zdanie innych, tym bardziej tych którzy siedzą gleboko w temacie.

Inna sprawa ze zakladajac ankiety zazwyczaj mam juz faworyta, ale moze ktos cos podpowie, ktos cos zasugeruje i wszystko ulegnie zmianie - po to sa wlasnie takie ankiety"

 

Czy to jakies zło zakladajac ankiete? przeciez jest to forum milosnikow zegarkow, wiec gdzie indziej wyslucham rad, sugestii, porad itd jak nie tu? a co za roznica czy zaloze temat w dziale pytania i sugestie przed zakupem czy ankiete? w zasadzie zadna, z tym ze tutaj (ankieta) moge poznac gusta uzytkownikow, co dla mnie tez jest rzeczą wazną. Taki już jestem człowieczyna ze licze sie ze zdaniami innych - to chyba nie wada :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to zarzutem ze zakladasz ankiete- bardzo dobrze tylko po jakims czasie ja bym sie poddal - ile osob tyle opinii. jezeli to ci pomaga i jest ok- ciesze ze moge w tym uczestniczyc- na zdrowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddalem glos na aerowatcha bo najciekawszy. Meistersinger slabiutki. Oris chronoris bardzo fajny , na drugim miejscu. Tag polka wyzej, ale czy warto tyle dac za wlasciwie gole vj 7750. Juz wolabym zaoszczedzic na kolejny zegarek i kupic tego Eposa

epos3406silv2.jpg albo dorzucic troche i moze vulcaina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medel bez chrono wygląda tak samo z boku koperty? chodzi mi o to "wcięcie" nad koronką :

 

 

post-27475-0-93936700-1331639263.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Podoba mi sie. Swoją drogą widział ktoś chrono? ma 44mm :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sikor zapłacony/zamówiony - prezent od żony yyyy... mikołaja znaczy sie ;)

 

A mówiła ze nigdy nie kupi mi zegarka bo ma inne ciekawsze pomysły ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Michał w analogu masz takie samo wcięcie jak w chrono.To znaczy to nie jest wcięcie, tylko to są dwa elementy koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak juz wiem - dzięki ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sikor zapłacony/zamówiony - prezent od żony yyyy... mikołaja znaczy sie ;)

 

Mówisz o IWC ma się rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC przyjedzie dopiero w styczniu. Niestety czas oczekiwania na ten zegarek jest troszke dłuższy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sikor zapłacony/zamówiony - prezent od żony yyyy... mikołaja znaczy sie ;)

 

.......ten to ma dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w galerii ;)

 

post-27475-0-73431700-1331640315.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......ten to ma dobrze ;)

Poprostu bylem grzeczny ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

Juz sie doczekac nie moge !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPIĘKNY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze mialem mieszane uczucia co do tego Orisa, teraz jak patrze jak lezy na rece to zaczynam czuc do niego lekka sympatie - mam nadzieje, ze Twoja galeria spodowuje, ze sie do niego przekonam w 100%.

 

Gratulacje dla Ciebie i Mikolaja ;)

 

P.S.

Dopiero teraz zauwazylem, ze skurczybyk ma 1000 m!


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, to świetny zegar, warto go zobaczyć na żywo bo tylko wtedy widać jego prawdziwe oblicze ;) jest REWELACYJNY !!!

 

I to nie wszystko bo jeszcze finalizuje Oscara Petersona ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Ty spryciarzu! 2 pieczenie na jednym ogniu? Ładnie to tak? ;)

3, bo jeszcze IWC ;)

z tym ze na iwuceka bede musial dluzej poczekac ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze na iwuceka bede musial dluzej poczekac ;)

 

No, ale będziesz miał czym umilać sobie czas oczekiwania... ;)

 

Przyznam, że tak, jak kiedyś podchodziłem do marki ORIS raczej obojętnie, tak teraz coraz więcej modeli tego producenta zaczyna robić na mnie duże wrażenie.

 

Ten diver np. jest fantastyczny i tak jak mówisz Michał, na żywo pewnie robi jeszcze większe wrażenie.

 

Uważam, że dobrze zrobiłeś kupując go, bo gdybyś wziął inny zegarek, ten ORIS i tak chodziłby Ci po głowie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I to nie wszystko bo jeszcze finalizuje Oscara Petersona ;)

To ja się Ciebie pytam ;), jaką Ty masz szafę na zegarki??? ;)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, to świetny zegar, warto go zobaczyć na żywo bo tylko wtedy widać jego prawdziwe oblicze ;) jest REWELACYJNY !!!

 

Gratulacje.

 

Widziałeś może przekrój koperty? Podziwiałem u Jacka przeciętą palnikiem kopertę, naprawdę robi wrażenie.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.