Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny cukiereczek :)

Ankieta  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale będziesz miał czym umilać sobie czas oczekiwania... :)

 

Przyznam, że tak, jak kiedyś podchodziłem do marki ORIS raczej obojętnie, tak teraz coraz więcej modeli tego producenta zaczyna robić na mnie duże wrażenie.

 

Ten diver np. jest fantastyczny i tak jak mówisz Michał, na żywo pewnie robi jeszcze większe wrażenie.

 

Uważam, że dobrze zrobiłeś kupując go, bo gdybyś wziął inny zegarek, ten ORIS i tak chodziłby Ci po głowie... ;)

 

Tomek, żebys wiedział że by chodził. A co do zegarkow Orisa, są to zegary rzeczywiscie świetnie wykonane, widać że ludzie z Orisa robiąc te zegarki dbają o kazdy nawet najmniejszy szczegół. Napewno są warte swojej ceny a nawet wiecej. Jakosc z ceną swietnie tutaj ze soba współgra i z czystym sumieniem zaryzykuje stwierdzenie że jakosc wykonania tych zegarkow jest porównywalna do takich producentów jak Omega, Tag Heuer itd... Oczywiscie jest to moje prywatne zdanie z ktorym rzecz jasna zgadzac sie nie musicie :D

 

 

To ja się Ciebie pytam :), jaką Ty masz szafę na zegarki??? :)

 

Paweł, narazie mam tylko szafke ale za rok, dwa, cholera wie czy nie bede musial kupowac specjalnej szafy na wszystkie moje zegarki :)

 

Gratulacje.

 

Widziałeś może przekrój koperty? Podziwiałem u Jacka przeciętą palnikiem kopertę, naprawdę robi wrażenie.

 

Dzięki :)

Akurat ten zegar miałem na łapie dosłownie przez kilka minut, ale to wystarczylo zeby stwierdzic ze to jest to ! Fakt że to kawał świetnej roboty. Nie moge sie doczekac kiedy przyjedzie, wtedy dokladnie sobie go oblukam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Dzisiaj zostalem zaproszony do salonu na przymiarke nowego TH aquaracera 500m w chrono. Nie zastanawiajac sie dlugo wsiadlem w taksowke i pojechałem na ogledziny zegarka ktorego tak bardzo nie docenialiscie w moich ankietach. Wrazenia? coz... poczekam jak zobaczycie go na żywo ;)

Jedno wiem napewno. Wpisał sie na moją liste "must have"


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You must have TH, it's obvious ;)

Zawsze w Ciebie wierzyłem w tej kwestii. Pytanie zawsze brzmialo - i nadal brzmi: jaki model?

Sprawa wg mnie nadal otwarta. Ale ciagnie Cie do tego Aqua...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo ciekawy tego zegarka, mimo tego "tłoku" na tarczy i tego co o nim pisaliscie, tak wiec jak tylko dostalem tel że jest - zapraszamy, to czym predzej pojechalem go sobie oblukac. Zakladajac go na reke poczulem szybsze bicie serca i pojawil sie charakterystyczny blysk w okou jak u malego dziecka widzacego nowa zabawke na wystawie :D przesiedzialem tam okolo godzinki i naprawde malo braklo zebym go poprostu kupil :) i tylko swiadomosc i widok w mysli mojej baby latajacej za mna z patelnia mi go tymczasowo wybił z glowy. Ale co sie odwlecze... ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden jedyny minus tego Taga to paskudna roleksowska soczewka powiekszajaca wygladajaca jak pryszcz na... wiecie czym ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj byłeś bardzo grzeczny więc Aniołek był bardzo hojny dla Ciebie w tym roku ;) Świetny zegarek gratuluję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrazenie ze od jakiegos czasu jestem zbyt grzeczny... nie wiem moze sie starzeje? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Co myślicie o czarnym Sinnie U1 ? tak sobie pomyslałem że jeden zegarek z czarnym PVD wypadałoby mieć, no i pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie ten U1 :

 

post-27475-0-28104100-1331642844.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tylko nie moge zrozumiec dlaczego napisu "made in germany" nie zrobili również w pomaranczowym kolorze :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale jednego PVD obecnie wypada mieć :rolleyes:

 

Ten jest super :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnym numerem 1 byłby ten B&R gdyby był choć o te zaledwie 2mm większy :rolleyes:

 

post-27475-0-59956400-1331642914.png

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski jest, a może w kwadracie ?

 

bell%20n%20rose.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwadracie jest paskudny :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski jest i tyle :rolleyes:

 

Na łapie wygląda miodnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to ewentualnie :

 

post-27475-0-89354600-1331642918.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Choc akurat tego wolałbym w stali. Miałem okazje go mierzyć i wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Te kwadracioki równiez mierzyłem - tragedia :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnym numerem 1 byłby ten B&R gdyby był choć o te zaledwie 2mm większy :rolleyes:

 

fantastyczny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział :rolleyes: Zobacz sobie też całego srebrnego - wymiata. Gdyby miał 43/44mm to już bym realizował zakup.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ale czarny najlepszy

tarcza jest ogromna - optycznie spokojnie te 2-3mm nadrabia

bedzieszpanzadwolony :rolleyes:

 

ile za niego trzeba dać?

chyba b&r zaczyna mi się podobać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.