Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

śnieżynka25

pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

jestem na forum po raz pierwszy, liczę na waszą pomoc!! Jak wiadomo święta za pasem, mój mąż marzy o wypasionym zegarku! A ja chce to marzenie spełnić niestety nie jestem ekspertem w tej kwestii więc liczę że są tu osoby kompetentne i mi pomogą w właściwym wyborze. Przeglądałam allegro ale obawiam się nad tym że dostanę jakiś bubel. więc na jednym sklepie internetowym zainteresowały mnie 2 modele:

AQ-190WD-1AVEF (chociaż rażą mnie plastikowe elementy po bokach) oraz MTA-1010D-7AVEF a może radzicie coś innego? Mogę dodać że ma być to zegarek b. elegancki metalową branzoletą, a zarazem wytrzymały z racji zawodu mojego męża, przeznaczyłam na ten cel 300 zł.

POMÓŻCIE!!!!

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA PORADY!!

POZDRAWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym przedziale cenowym niestety wyboru wielkiego nie ma.

Casio to dobry wybór, ewentualnie timex albo Lorus - kieruj się wyglądem i wielkością nadgarstka męża.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-41212100-1331639679.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-31503-0-53017900-1331639688.jpg

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki i wytrzymały z racji zawodu. To się troszeczkę kłóci. Niestety coś kosztem czegoś, tylko, w którą stronę chcesz się przychylić?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.