Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD  

88 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przymierzam się do zakupu czegoś z lepszej półki niż dotychczas nosiłem, ogłaszam więc plebiscyt na mojego cukiereczka ;)

Założenia:

 

CENA: Pomiędzy 3000 - 6000 PLN max , najbardziej interesują mnie okolice 5000 PLN

MECHANIZM: Pewnie wielu zszokuję ale Ci co mnie znają to wiedzą że mechanizm odgrywa dla mnie 3cio planową rolę w zegarku ;) może być kwarc, automat lub naciąg ręczny ( mniej chętnie) jest mi to obojętne

WIELKOŚĆ KOPERTY: min 38,5mm max 43mm bez koronki

STYL: bez znaczenia szukam po prostu pięknego zegarka...nie ważne czy to będzie garniturowiec czy sportowiec.

 

JAKOŚĆ WYKONANIA ZEGARKA ( KOPERTA, TARCZA, DEKIEL) to dla mnie priorytety !!!

 

PODAM W ANKIECIE PARĘ PROPOZYCJI KTÓRE BARDZO MOCNO ROZWAŻAM, nie znaczy to, że nie możecie proponować innych zegarków jest to nawet ZALECANE !!! Potrzebuję alternatyw i chcę wybrać jak najlepiej tylko można.....chcę dokonać takiego przeglądu rynku co można w tej kasie dostać , co jest najbardziej warte uwagi itd :P

 

Do pomocy wklejam fotki zegarków z ankiety.

Omega Seamaster ( fotka akurat wersji automatic i bondowej ale od kwarcowej różni się w zasadzie tylko napisem co-axial chronometer ;) )

omega-seamaster-diver-300m-james-bond-watch.jpg

 

Omega Aqua Terra:

omega-seamaster-aqua-terra-231-10-39-61-06-001.jpg

 

TAG Heuer Monaco WW2110.FT6005 Automatic

 

WW2110.FT6005.jpg

 

TAG Heuer Monaco WW2111.FC620 Automatic

 

WW2111.FC6204.jpg

 

BREITLING AEROMARINE CHRONO COLT II QUARTZ ( występują w wersjach różnych kolorystycznie, na gumach, bransoletach i paskach...jeszcze nei zdecydowałem o kolorystyce...wszystkie są fajne :D )

 

 

breitling-aeromarine-chrono-colt-calibre-73-310-898-a73380.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Oscar Peterson !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Oscar Peterson !

 

Zegarek ładny ale nie dał bym za orisa tyle kasy ;). Raczej spoglądam na marki wyżej pozycjonowane, bardziej prestiżowe ( przynajmniej tym razem)....taki kaprys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie Monaco na skórze.

W realu wyglada jeszcze lepiej ;)

 

m.jpg


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin a propos 1 pozycji - to chyba nie słuchałeś mnie na podstoliku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu... bardzo cieżki wybór... A może (tak dla utrudnienia) Eterna KonTiki Four Hands (dziś dałem w "co masz na ręku")?


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu... bardzo cieżki wybór... A może (tak dla utrudnienia) Eterna KonTiki Four Hands (dziś dałem w "co masz na ręku")?

 

Taakk tą eternę także mam w głowie jest cudowna ;)....Ile dałeś? Nówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja nówką już nie jest... ale w Aparcie byla promocja z 7000 na 5700zl czy jakos tak.. Ale mozna taniej kupic...;-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

w Aparcie byla promocja z 7000 na 5700zl

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na AT, ale chyba zmieści się w budżecie dopiero po solidnym rabacie.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że AT w tej cenie to nie po rabacie tylko kwarcowa. A to już u znawców ma niewiele wspólnego z prestiżem (w mojej opinii). Ja w tym zakresie cenowym również brałbym pod uwagę Oscara Petersona.


Keep flying and stay shiny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy do cholery z tym oskarem petersonem.....jakby innych zegarków na świecie nie było ;) . Może jakieś inne propozycję niż Oskarek ;)

 

PS. A Eterna FH teraz w aparcie kosztuje 4960zl ;) ....poważnie będę rozważał.

 

Monaco muszę obmacać....kurde trochę drogi zegarek....a prosty w budowie jak cep....no ale w tej prostocie coś tkwi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to poprostu najładniejszy zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to poprostu najładniejszy zegarek.

 

Ściemniasz ;) Ty już tyle cukierków ozwałeś pięknymi że Ci nie wieżę ;) ....zdecydowałeś w końcu co kupujesz? czy przeciągasz thriller ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonTiki w Aparcie nadal jest w promocji - Nowa cena: 6 034 zł z 8 000 zl. Dobra cena jak za taki zegarek...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno IWC + najprawdopodobniej Petersona i divera. To wynik tego ze mi nie chcieliscie pomoc czy peterson czy diver.

Ale jeszcze rozwazam na ile jest to rozsadne posuniecie.

 

A moze ta Eterna bylaby rozsadniejszym wyborem zamiast Petersona???


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno IWC + najprawdopodobniej Petersona i divera. To wynik tego ze mi nie chcieliscie pomoc czy peterson czy diver.

Ale jeszcze rozwazam na ile jest to rozsadne posuniecie.

Kupil bys zenitha jakiegoś a nie bawisz sie w jakieś półśrodki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupil bys zenitha jakiegoś a nie bawisz sie w jakieś półśrodki ;)

Marcin, Ty myslisz ze takie decyzje sa takie proste? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to nie ten model. Ale ta nowa cena: 4 949 zł za ten model to jeszcze lepsza oferta!

Pytanie czy sa dostepne...?


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie zaproponuję moją Eternę ;)

post-970-0-62553900-1331640181.jpg

post-970-0-64378400-1331640183.jpg

która jest do kupienia TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja to bym wzial Eterne ;) bez wachania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zagłosowałem na Seamastera, ale nad poważnym konkurentem muszę się spokojnie zastanowić.

Na razie przychodzi mi do głowy jedynie LLD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skłaniam się do tag-a; super design; prostota; uniwersalny (obojętne który) i moje propozycje- moim zdanie jedne z ciekawszych.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Archimede napisalem o grupowym zamowieniu na Meistersingera. Moze pomyslimy? Ja bylbym chetny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.