Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD  

88 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie o Archimede napisalem o grupowym zamowieniu na Meistersingera. Moze pomyslimy? Ja bylbym chetny.

hm......super propozycja ale ja dopiero jakoś w przyszłym roku ( luty/ marzec) mam dużo innych wydatków i nie tylko zegarkowych. Ale jestem jak najbardziej za tym żeby lukasz się zoorientował co i jak. Wczoraj jeszcze niefortunnie przeczytałem o reklamacji i jej przebiegu w śpiewaku i to mi "szumi" cały w głowie- na niekorzyść producenta. znając moje dotychczasowe szczęście ( marina ze stenka) będę musiał też wysyłak perigrapha ;) .

ale jak najbardziej za!

 

nie zaśmiecajmy tematu michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z paroma ludzmi ktorzy maja te zegarki i nie mieli zadnych problemow takze taki przypadek to jeden na 100 a moze i wiecej... Marcin a co Ty na to?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał Podaj jakąś stronkę z cenami Meisterów, bo na ich głównej brak. ten grafitowy jest ładny.

 

Chciałbym dodać że ten plebiscyt to tak na spokojnie. Przed świętami na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, widzę, że koledzy burzą Ci mocno pierwotną koncepcję i podsuwają coraz to nowe propozycje ;)

Z tych, które zaproponowałeś zagłosowałem na czarnego TAG-a Monaco, może nie jestem za bardzo obiektywny, bo sam go mam, ale uważam, że to świetny zegarek.

Ma charakterystyczny design, mimo, że mam go już długo nie znudził mi się, poza tym jest bardzo wygodny w noszeniu (kiedy zakładam go zamiast SPO to tak jakbym wogóle nie miał nic na ręku ;) ). Czarny jest bardziej uniwersalny od niebieskiego - pasuje do wszystkiego, noszę go i do gajera, i T-shirta. Tylko jakby co, nie bierz broń Boże na tym kauczuku, który jest na fotce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, widzę, że koledzy burzą Ci mocno pierwotną koncepcję i podsuwają coraz to nowe propozycje ;)

Z tych, które zaproponowałeś zagłosowałem na czarnego TAG-a Monaco, może nie jestem za bardzo obiektywny, bo sam go mam, ale uważam, że to świetny zegarek.

Ma charakterystyczny design, mimo, że mam go już długo nie znudził mi się, poza tym jest bardzo wygodny w noszeniu (kiedy zakładam go zamiast SPO to tak jakbym wogóle nie miał nic na ręku ;) ). Czarny jest bardziej uniwersalny od niebieskiego - pasuje do wszystkiego, noszę go i do gajera, i T-shirta. Tylko jakby co, nie bierz broń Boże na tym kauczuku, który jest na fotce!

 

Szczerze powiem, że z tych dwóch monaco też wybrał bym czarnego ;) który wydaje mi się bardziej classy. Niebieski jest zbyt sportowy do garnituru już nie wypada go ubrać a czarny passiert do wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wolisz kwarca to zagłosowałem oczywiście na Omegę ;)

 

Marcin a propos 1 pozycji - to chyba nie słuchałeś mnie na podstoliku ;)

 

Mogę zostać wtajemniczony o co chodzi z tą Omegą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wolisz kwarca to zagłosowałem oczywiście na Omegę ;)

 

 

 

Mogę zostać wtajemniczony o co chodzi z tą Omegą? ;)

 

Jacek twierdzi, że kwarcowa jest gorzej wykonana od automata....chociaż sam do końca nie jest pewien czy nie była to tylko autosugestia pobudzona organiczną niechęcią do quartz werków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek twierdzi, że kwarcowa jest gorzej wykonana od automata....chociaż sam do końca nie jest pewien czy nie była to tylko autosugestia pobudzona organiczną niechęcią do quartz werków ;)

 

Ja bym obstawiał autosugestię ;), ale stwierdzić na 100% tego nie mogę, bo nigdy nie miałem w tym samym czasie automatycznej i kwarcowej żeby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pamiętam, ze jest gorsza bo nie trafiała w indeksy ;)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na niebieskie Monaco jednak ja szukałbym Moonwatch-a (mam i jest wart każdej wydanej złotówki)


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie allegro i przypomniałem sobie o zegarku, który jak najbardziej by mi odpowiadał stylistycznie, a mianowicie o Longines Legend Diver. Skoro nie musi to być kwarc to myślę, że ten zegarek jest wart chociażby zastanowienia nad nim. Zwłaszcza, że przede wszystkim bierzesz pod uwagę wygląd ;)

 

post-22904-0-84404200-1331640436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ww. najbardziej podoba mi się AT więc na nią mój głos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

z tych pięciu, dla mnie liczy się tylko niebieski Tag, na resztę nawet nie spoglądam (noo, na Omegę mógłbym rzucic okiem, ale średnio mi się podoba po prostu) Dorzuciłbym tutaj tak jak kilku kolegów zaproponowało LLD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LD wydaje mi się zbyt zwyczajny. Miałem kiedyś Adriatice o podobnych indeksach.....jakoś opatrzyła mi się ta stylistyka. Na pewno fajnie jest to grube szkło i dekielek ale tarcza i wskazówki jakoś mnie nie uwodzą.

 

2040000226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ball Trainmaster Cleveland Express

orig.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się bardzo podoba - tak wygląda na łapie ( fotka zapożyczona )

Ball2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ręku świetnie, piękny zegarek. Jak pisałem gdzie indziej też rozglądam się za czymś mniej więcej w zbliżonym budżecie. LLD ostatnio oglądałem, trochę traci na żywo - za dużo się dzieje na tej tarczy, może starsza wersja bez daty wygląda trochę lepiej. Oscar peterson za to na żywo wygląda kapitalnie, choć nie chciałbym nosić zegarka dedykowanego postaci mi obcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Taga z niebieską tarczą albo Breitlinga też z niebieską tarczą i koniecznie automat (sorry ale kwarc teraz jakoś nie przechodzi mi ... "przez portfel";)). Widziałem gdzieś w cenie nieznacznie przekraczającej Twój budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Taga z niebieską tarczą albo Breitlinga też z niebieską tarczą i koniecznie automat (sorry ale kwarc teraz jakoś nie przechodzi mi ... "przez portfel";)). Widziałem gdzieś w cenie nieznacznie przekraczającej Twój budżet.

Budżet to budżet skoro dałem klamry znaczy że nie mogę go przekroczyć. 6000zl to absolutny max. A będę zadowolony jeśli będzie to 4000-5000zl . Na więcej sobie nie mogę pozwolić stąd wybór kwarców. Skoro produkują kwarce znaczy że sa na nich klienci prawda? Nie rozumiem na tym forum dyskryminacji tego typu zegarków.

Argument że nie ma duszy itd do mnie nie przemawia bo i tak w cenie do 10000zl pakują praktycznie wszędzie automat Ety...który jest robiony maszynowo i mega-masowo niczym hamburgery w McDonaldzie...nie ma mowy o żadnej duszy takiego zegarka z takim czymś w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem określonego budżetu rozumiem aż za dobrze ;) Wybrałbym jednak zegarek mechaniczny mieszczący się w budżecie np. Taga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał Podaj jakąś stronkę z cenami Meisterów, bo na ich głównej brak. ten grafitowy jest ładny.

 

 

Wez no zagladnij do tematu o Archimede - prawdopodobnie bedziemy szukac ludzi do zakupu grupowego ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez no zagladnij do tematu o Archimede - prawdopodobnie bedziemy szukac ludzi do zakupu grupowego B)

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Jaki są ceny katalogowe tych zegarków? Bo nawet nie wiem czy w to wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ankiecie nie brałem udziału... rozważyłbym tego Balla, bo jest urodziwy i bardzo klimatyczny B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co jak chce kosztuje cos okolo 2 tys juro.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.