Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD  

88 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście rozważałbym Taga czarnego lub Ball'a...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski Monaco zdecydowanie!Pięknie wygląda z granatowym,czarnym i brązowym paskiem.Jeden z tych zegarków które są na mojej wishlist.

Gdyby AT była większa to miałbym ciężki orzech do zgryzienia ale wersja kwarcowa jest po prostu mała i wiele traci w porównaniu z "dużym" automatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-33657-0-56803800-1293377043_thumb.jpgpost-33657-0-56803800-1293377043_thumb.jpgA co powiecie ta takie cacko: CERTINA DS 1 C006.414.16.051.00 W dobrej cenie 4490post-33657-0-56803800-1293377043_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanów się nad limitowanym Orisem Oscar Peterson

 

Uduszę!!!!!!<_<:) Nie chcę tego zegarka! pisałem to po stokroć. Widziałem na żywo...nie pociąga mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski Tag jest świetny, nie umiejętnie tylko zrobiono mu zdjęcie (zdjęcie od Taga są o niebo lepsze) a Ball wygląda jak przeciętny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAG z niebieską tarczą-klasyk, którego warto mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo...nie pociąga mnie.

Jak Cie lubie tak uważam że bredzisz <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie lubie tak uważam że bredzisz <_<

 

Ja ci dam ''bredzisz'' ....już na tej obczyźnie chyba zapomniales co to znaczy w j. polskim. Jak mi się nie podoba to nie podoba i tyle...nie kwestionuje jakości wykonania...nie kręci mnie zwyczajnie...może gdyby był z jasną tarczą....ale nie....wolę Kon-Tiki :)

Szczerze to najbliżej jestem Omegi 300m kwarcowej nowej....od dawna chciałem mieć....ma w sobie to cuś...po liftingu jeszcze dodali jej piękny dekielek podobny do tego z PO...co już w ogóle mnie bardzo zachęca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc w czym problem? <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kup Petersona, mowie ci jest fajny <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nowy i czemu kwarc? Pomyśl o ewentualnej odsprzedaży ile tracisz...


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nowy i czemu kwarc? Pomyśl o ewentualnej odsprzedaży ile tracisz...

Bo ciężko dostać taki model jak chcę na rynku używanych. Zdarzają się na rynku wtórnym kwarcówki ale z niebieską tarczą a ja chcę z czarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keine szkieletoren. Nie lubię i nigdy nie polubię takich zegarków....są dla mnie brzydkie....nieczytelne itd. Jak by mi zależało tylko na mechaniźmie to bym sobie wyjął mechanizm z zegarka doczepił pasek i nosił na ręce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym Kontiki Four Hands, a z tych z ankiety to niebieskiego Monako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszny wybór. Ten zegarek tylko na pasku ! :lol:

 

ps a petersona brales pod uwage? :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może niezniszczalne i niezarysowalne Damasko z rewelacyjna powłoką AR?

Model DC56.

 

531282599_knMeQ-L.jpg

 

pic27.jpg

 

1604981564_c7b680d3e1_o.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.