Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD  

88 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Piękne damasko ale brakuje mi żółtego sekundnika w tym modelu :lol: .... to poważna propozycja.

 

Nawet bym się nie zastanawiał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten szary kolorek - jak plastik... :P:lol:


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne damasko ale brakuje mi żółtego sekundnika w tym modelu :P .... to poważna propozycja.

 

 

Zawsze możesz kupić Da36 lub Da46...zmieścisz się w budżecie i jeszcze zostanie : )

 

 

Spinner: dla takich jak Ty są modele w PVD (też tak twarde jak ich stal!).


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten szary kolorek - jak plastik... :P:lol:

 

Niestety też nie przepadam za piaskowanymi kopertami ....ale wolę takie niż czarne pvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś głosowałem na Eternę (w konfrontacji z Vulcainem) i tak mi się temat przypomniał.

co zostaniem tym cukiereczkiem?

czy nie Eterna przypadkiem?

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten szary kolorek - jak plastik... ;):lol:

 

Ojtam, nie wiem, czy widziałeś na żywo - ja macałem i masakra (w sensie pozytywnym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne Monaco to jeden z tych zegarków, który na żywca bardzo zyskuje:) Jest super wykonany, pięknie cały błyszczy, świetnie leży na ręku a ponadto jest uniwersalny i pasuje zarówno do gajeru jak i do jeansów ;) Jeśli wyjdzie akcja zakupu grupowego organizowanego przez carlito1 to może będzie w dobrej cenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje. Wciąż czekam na odpwiedz.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje. Wciąż czekam na odpwiedz.

Michał, trzymamy kciuki ;)

Parę osób pewnie byłoby Ci mocno wdzięczne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie czekamy :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdybym dysponował takim budżetem wybrałbym Eternę FH. Kupując zegarki kieruję się najczęściej intuicją i zupełnie subiektywnymi odczuciami, nie do końca interesuje mnie mechanizm - zwracam na niego uwagę w drugiej kolejności.

Eterna FH to taki zegarek, który kojarzy mi się z ciagłością tradycji i nowoczesnością jednocześnie. Nie jest to zegarek o jednoznaczym designie nawiązującym do vintage, ale w jego wyglądzie jest coś, co pozwala mi pomyśleć o Cousteau, Fellinim, Milesie Davisie, ogólnie o latach z epoki "przed Aids i UE". Na tarczy pozornie nie dzieje się wiele, szczególnie w porównaniu z rozbudowanymi komplikacjami - chronografami i księżycami, ale liczba smaczków na tarczy pozwala sądzić, że zegarek nie znudzi się szybko. Patrząc na Eternę FH mam wrażenie, że patrzę na zegarek, jaki chciałbym przekazać dzieciom.

Ech, rozmarzyłem się ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz mieć oryginalny zegarek to napewno odpada pierwsza omega. Sorry ale Mi ten wzór kojarzy sie z Vostokami model amfibia i reklamówkami za 200 pln. Drugi podany jest zdecydowanie ładniejszy.

Tagi są zdecydowanie najbardziej oryginalne z tych ankietowych ale też wg mnie cukierkowe trochę no i kwadratowe :)

Dla mnie najładniejszy z listy i zarazem czuć od niego cenę jaką trzeba zapłacić to breitling.

 

A od breitlinga ładniejszy jest tylko proponowany Eterna tylko na pasku nie na branzolecie


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eternę odkrywa się pomału.Nie jest to zegarek który zawsze wygląda tak samo.Inaczej padnie na nią światło a zachwyci inny detal.Nie miałem w ręce piękniej wykonanego zegarka ale pewnie mało miałem :) .

Niemniej jest to lekki i dosyć delikatny zegarek ale jakże piękny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, nie wiem, czy widziałeś na żywo - ja macałem i masakra (w sensie pozytywnym).

 

Tak, macałem a sam miałem tegimentowanego Sinna 857UTC - kolor do mnie nie przemawia ale nie szukałem wtedy toolwatcha... Damasko 46 poprzez bezel zakrywa wiekszą cesc "plastiku", robi sie wieksze takze - wiec dla mnie lepszy... :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kusicie kusicie :) ...czekam jeszcze na info od carlito w sprawie rabatow na taga i bede podejmowal decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ball'a jakiegoś?


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, musimy sie uzbroić w cierpliwość, sam wiesz jak to jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, musimy sie uzbroić w cierpliwość, sam wiesz jak to jest.

 

cierpliowsc ma tez swoje granice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt przecież nie musi na nic czekac - robta co chceta. Ja z rabatem czy bez, zegarek i tak kupię.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przedstawionych - wybrałem Aqua Terra .

Seamaster - nie podoba mi się w tym wykonaniu. Aqua Terra to klasyczna klasyczność, jak mawiał Klasyk.

Ten zegarek może zostać Twoim kumplem. Jest jak dobry pies. Zawsze do usług, nie narzuca się. Da się lubić. I zostawia Cię w spokoju. Ale, kurcze, nie w kwarcu. Kwarc to taki gorszy model jest.

Tagi są fajne. Piękne. Ale jako drugi - trzeci zegarek. Kiedyś wybrałbym Taga, raczej niebieski Steve McQUINN. Ale jakoś mi przeszło. Są dla mnie zbyt emocjonalne. Szukam teraz czegoś spokojniejszego. Czegoś, co uspokaja niż pobudza. A Tag taki nie jest. Jak go założysz - to on Cię nakręca. Zaprasza do wyjścia w miasto, zrobienia czegoś. Nie ustoi w miejscu. Taki trochę ADHD jest.

Eterna - tak. Jestem za. Eterna to samodzielność. Rzuca się w oczy, ale nic nie musi. Jest INNA. Przy tym spokojna i zrównoważona. Trochę oryginał, ale taki SPOKO.Możesz patrzeć na nią i od samego ślizgania się cienia sekundnika po cyferblacie robi Ci się miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłosowałem bo: zegarek kwarcowy nie trafiający sekundnikiem w indeksy (a ponoć ta pierwsza wymieniona tak ma) jest dla mnie nie do zaakceptowania - zwyczajnie mnie to drażni, druga omega przypomina mojego wielokrotnie tańszego atlantic'a co dla mnie było by wadą. Tagi są łade i z tych wskazanych chyba czarny byłby moim faworytem jednakże zegarki o kształcie innym niż okrągły jakoś mnie nie przekonują ale po oględzinach na żywo być może zmieniłbym zdanie. Ja gdybym miał tyle kasy na zegarek to aktualnie bym sobie kupił nietuzinkowego i chyba rzadko u nas spotykanego Seiko MarineMastera. Tylko ta cena na poziomie ok 7 tys to też trzeba mieć fantazję ułańską :) za seikowy zegar tyle wyłożyć. No i pieniądze też trzeba mieć:) ale na mnie ten czasomierz robi wrażenie nieliche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonTiki -> tą:

 

post-7884-0-49897900-1331818246.jpg

 

:)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1604981564_c7b680d3e1_o.jpg

Gdzie można dostać taki pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup omegę

b dobry zegareczek do codziennego noszenia

nie do zdarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.