Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

QuadrifoglioVerde

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD

ZEGARKI OD 3000 do 6000 PLN WIELKI PRZEGLĄD  

88 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja osobiście rozważałbym Taga czarnego lub Ball'a...

Robert

Niebieski Monaco zdecydowanie!Pięknie wygląda z granatowym,czarnym i brązowym paskiem.Jeden z tych zegarków które są na mojej wishlist.

Gdyby AT była większa to miałbym ciężki orzech do zgryzienia ale wersja kwarcowa jest po prostu mała i wiele traci w porównaniu z "dużym" automatem.

zastanów się nad limitowanym Orisem Oscar Peterson

Uduszę!!!!!!<_<:) Nie chcę tego zegarka! pisałem to po stokroć. Widziałem na żywo...nie pociąga mnie.

Niebieski Tag jest świetny, nie umiejętnie tylko zrobiono mu zdjęcie (zdjęcie od Taga są o niebo lepsze) a Ball wygląda jak przeciętny zegarek.

Widziałem na żywo...nie pociąga mnie.

Jak Cie lubie tak uważam że bredzisz <_<

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Jak Cie lubie tak uważam że bredzisz <_<

Ja ci dam ''bredzisz'' ....już na tej obczyźnie chyba zapomniales co to znaczy w j. polskim. Jak mi się nie podoba to nie podoba i tyle...nie kwestionuje jakości wykonania...nie kręci mnie zwyczajnie...może gdyby był z jasną tarczą....ale nie....wolę Kon-Tiki :)

Szczerze to najbliżej jestem Omegi 300m kwarcowej nowej....od dawna chciałem mieć....ma w sobie to cuś...po liftingu jeszcze dodali jej piękny dekielek podobny do tego z PO...co już w ogóle mnie bardzo zachęca :)

A więc w czym problem? <_<

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

No to kup Petersona, mowie ci jest fajny <_<

Tylko czemu nowy i czemu kwarc? Pomyśl o ewentualnej odsprzedaży ile tracisz...

www.weddphotography.pl

Tylko czemu nowy i czemu kwarc? Pomyśl o ewentualnej odsprzedaży ile tracisz...

Bo ciężko dostać taki model jak chcę na rynku używanych. Zdarzają się na rynku wtórnym kwarcówki ale z niebieską tarczą a ja chcę z czarną.

keine szkieletoren. Nie lubię i nigdy nie polubię takich zegarków....są dla mnie brzydkie....nieczytelne itd. Jak by mi zależało tylko na mechaniźmie to bym sobie wyjął mechanizm z zegarka doczepił pasek i nosił na ręce :D

Wziąłbym Kontiki Four Hands, a z tych z ankiety to niebieskiego Monako.

Słuszny wybór. Ten zegarek tylko na pasku ! :lol:

ps a petersona brales pod uwage? :P

A może niezniszczalne i niezarysowalne Damasko z rewelacyjna powłoką AR?

Model DC56.

531282599_knMeQ-L.jpg

pic27.jpg

1604981564_c7b680d3e1_o.jpg

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.