Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osi balansowych do stoperów radzieckich.

Sława 5498 ,Agat 4282H oraz stoper bez nazwy 4295B W razie co mogę przesłać zdjęcie na priva.

Posiadam na sprzedaż dużo części do wszelakich zegarków: damskie, męskie, budzików, zegarków samo nakręcających, tarcze, szkiełka, koperty wszystko made in Rosja. Wszystkie części są nowe po zlikwidowanym zakładzie zegarmistrzowskim.

Mogę podjąć się również napraw radzieckich zegarków czy też innych z epoki PR-lu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tam jakieś części do SLAV'y 21, 26 lub 27 kamieni, to bardzo chętnie je odkupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz przypadkiem wałków do starych kieszonek? potrzebuje do takiej:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/50964-la-rochette-garsc-informacji/

 

ewentualnie kopertę do Slavy automatic 27 jewels?

Mogę Tobie dorobić wałek do tego zegarka kieszonkowego potrzebował bym złamany wałek Najlepiej cały zegarek lub samą płytę główną zegarka gdzie wchodzi wałek. Piszę o tym dlatego że podczas nakręcania i użytkowania otwór w mechanizmie się powiększył dlatego trzeba dorobić ten wałek do istniejącego otworu. Z praktyki wiem że założenie nowego wałka do używanego zegarka powoduje jego wypadanie.

 

Co do tej sławy to otwórz z tyłu dekielek i na mechanizmie jest wybity typ zegarka( numery lub zrób zdjęcie od środka) wtedy tobie będę mógł pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do tego tematu w wolnej chwili, z góry dzięki

Mój odnośnik

 

Możliwe że będę mógł Tobie pomóc otwórz z tyłu zegarek i odczytaj typ numery bardzo ważne dla mnie lub zrób zdjęcie mechanizmu poznamy wtedy jego typ i jaki ma rodzaj mechanizmu. Zmierz suwmiarka średnicę tarczy wyłącznie tarczy nie przez szkiełko ,wskazówki mam są dwa rodzaje białe chromowane i fosforowane ,żółte pozłacane fosforowane. Wskazówka sekundowa jest w trzech rodzajach czerwona ,żółta pozłacana i biała chromowa Wszystko zależało od wypustu fabrycznego. Po tych numerach dojdziemy do ładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tam jakieś części do SLAV'y 21, 26 lub 27 kamieni, to bardzo chętnie je odkupię.

Jak już pisałem innym poprzez odczytanie ilości kamieni na tarczy nie dojdziemy do jakiej sławy chcemy daną część. Podaj mi numer które n jest wybity na mechanizmie najczęściej koło koła balansu w głębi lub na płytce na wierzchu. Wtedy konkretnie sprawdzam i wiem jaką część mam.W zegarmistrzostwie numer modelu mówi nam o wszystkim wiem jaki to zegarek damski, męski, automat ile kamieni czy ma datownik czy nie. Dużo by tu pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili potrzebuje głównie tarcze datowników z dniami tygodnia w wersji anglojęzycznej (co najmniej 2sztuki) i koła zębate z osią sekundową (2 sztuki) do 2428 lub 2427. potrzebuję również sprawne kółka - sprzęgiełka automatu do 2427 (2szt.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje numery z werku:

8245917

2409

 

Średnica tarczy to: 25,6 mm

 

Czekam z niecierpliwością B)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi numer tego zegarka odkręć dekiel z tyłu i tam obok balansu jest numer mechanizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tarczy do Vostok Amfibia na werku 2416B.

Dodatkowo szukam bezela z Vostok Neptun (taki z cyframi zamiast kropek).

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowy na tym forum. Może odświeżam kotleta ale szukam osi balansowej do stopera AGAT 4282. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieść ogłoszenie w temacie sprzedam/kupię.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Pierwszy post i od razu odkopywanie trupa, pogratulować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o część jak najbardziej pasuje do tego tematu, ja bym się nie śmiał. Raczej pogratulował że chciało się szukać odpowiedniego tematu a nie jak większość nowicjuszy którzy zakładają nowy temat. To się chwali.

Ps.  Aż dziw że taki temat umarł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Cześć jestem nowy na tym forum. Może odświeżam kotleta ale szukam osi balansowej do stopera AGAT 4282. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? Z góry dziękuję.

Na pewno 4282 ?

Nie ma tam po numerze literek "A" lub "H" ?

To ważne bo osie są różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Nie umarł, przeniósł się do sprzedam zamienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już mamy ww temat na wierzchu, to zapytam Was o oryginalne szkiełko (z ostrym rantem) do sławki asymetrycznej - nie musi być nowe ...które (szlag by je trafił!) mi pękło. Jak je próbuję zmierzyć, to wychodzi mi 320 ...ale być może o oczko wyżej?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie nabędę tarczę ( może być z mechanizmem lub bez) do rakiety rekord - 23j.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Chętnie nabędę tarczę ( może być z mechanizmem lub bez) do rakiety rekord - 23j. :D

Okrągłą czy kwadrat ?

 

Nie mam ani jednej ani drugiej :) Tak tylko z ciekawości, może gdzieś się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrągłą :)

Taka była by super.

post-68064-0-30603200-1510491424_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrągłą czy kwadrat ?

 

Nie mam ani jednej ani drugiej :) Tak tylko z ciekawości, może gdzieś się trafi.

A to był Rekord kwadrat? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.