Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Mostek przekładni chodu do gajowego nabędę :) ten z V/1 zależy jak się patrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupno Kirowa k43 w wersji na rękę to ciężki temat ?

Ile trzeba szykować ?

 

Zdjęcia z internetu

 

996606909_VxLTP-L.jpg

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazowki zlote do rakety w stanie jak najlepszym kupie ( takie jak na foto z netu) pwpost-105813-0-97685500-1544052773_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię lub wymienię za inne części kompletny,sprawny mechanizm ewentualnie cały zegarek luch 1300,ewentualne oferty proszę na pw

post-58864-0-42634900-1544344611_thumb.jpg

post-58864-0-88742000-1544344617_thumb.jpg

Edytowane przez rafik732

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupno Kirowa k43 w wersji na rękę to ciężki temat ?

Ile trzeba szykować ?

Zdjęcia z internetu

Szykuj się na dłuuuugie poszukiwania

Edytowane przez kchrapek
Nie cytujemy zdjęć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię wskazówki do rakiety Big Zero (grube) i rakiety dla niewidomych. Tarczę do Kamy jak na zdjęciu. I teraz z rzeczy mniej możliwych złocona koperta do slavy lodowki.

Mogę wymienić na inne części.

post-89212-0-72436400-1544644511_thumb.jpg

Edytowane przez gajowy03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię wskazówki do rakiety Big Zero (grube) i rakiety dla niewidomych. Tarczę do Kamy jak na zdjęciu. I teraz z rzeczy mniej możliwych złocona koperta do slavy lodowki.

Mogę wymienić na inne części.

Tylko nie ma zdjęcia :)

Witaj Marcin.

 

Edycja

Odnośnie naręcznego Kirowa - wszystko zależy czy ma to być Kirow z 1MCzZ czy ogólnie naręczny K-43.

Taki jak ten na zdjęciu - fajna sprawa ale tego zegarka nie warto kupowac IMO. Raczej poszukaj naręcznych Czystopolski K-43, na Ukrainie można trafić i ceny wcale nie są straszne.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronkę z wałkiem oraz bezel do wostoka amfibii, popularnej beczki na mechanizmie 2209 kupię.

(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)
594bb0_1c72b2d4048b48279c9c5abf44a65355.
 

Dodatkowo poszukuję oryginalnych wskazówek do czarnej pobiedy z 1MFZ:
(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)
594bb0_d28210de913846668a6c478c2c15410e.

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronkę z wałkiem oraz bezel do wostoka amfibii, popularnej beczki na mechanizmie 2209 kupię.

(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)

 

Podepnę się: kupię tarczę do amfibii beczki na 2209, w przyzwoitym stanie. 

Edytowane przez Kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronkę z wałkiem oraz bezel do wostoka amfibii, popularnej beczki na mechanizmie 2209 kupię.

(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)594bb0_1c72b2d4048b48279c9c5abf44a65355.

 

Dodatkowo poszukuję oryginalnych wskazówek do czarnej pobiedy z 1MFZ:

(zdjęcie z mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr)594bb0_d28210de91384a6c478c2c15410e.jpg

Do amfibi sa na allegro, Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię oryginalne wskazówki do czarnej pobiedy takiej jak na zdjęciu.

Jak jeszcze nie znalazłeś, to odezwij sie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ma zdjęcia :)

Witaj Marcin.

Edycja

Odnośnie naręcznego Kirowa - wszystko zależy czy ma to być Kirow z 1MCzZ czy ogólnie naręczny K-43.

Taki jak ten na zdjęciu - fajna sprawa ale tego zegarka nie warto kupowac IMO. Raczej poszukaj naręcznych Czystopolski K-43, na Ukrainie można trafić i ceny wcale nie są straszne.

 

Dzięki za podpowiedź .

Widziałem te czystopolskie zegarki myślałem że są tylko kieszonki a tu patrz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię taki sekundnik do Wostoka 2809, zdjęcie z neta. W ostateczności może być z innym zakończeniem.

post-102478-0-39708700-1545121386_thumb.jpg

Edytowane przez Kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię taki sekundnik do Wostoka 2809, zdjęcie z neta. W ostateczności może być z innym zakończeniem.

Ale wiesz że powinien mieć strzałkę?

post-49869-0-56729400-1545126409_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż swojego precyzyjnego, a kchrapek pokaże Ci ładniejszego :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę, wskazówki i sekundnik z czerwonym grotem (złote) do wostoka precyzyjnego, ewentualnie wymienię się na wskazówki. Mam jeszcze inne, proszę pytać.

post-104998-0-10875400-1545133187_thumb.jpg

Edytowane przez rurov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę jeszcze dostać uszczelki do rusków? Niestety w zakupionym jakiś czas temu na allegro sportiwnyje nie było uszczelki pod dekielkiem. Pytać lokalnych zegarmistrzów? Ewentualnie czy można gdzieś dostać materiał z którego były wykonane te uszczelki i samemu spróbować sobie dociąć?

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie uszczelki robiło się ze starych okładek do zeszytów ;takich przeźroczystych jakby z ceraty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż swojego precyzyjnego, a kchrapek pokaże Ci ładniejszego :D:D

eeee...... jak pokażę Wostoka, to zaraz będzie: "a wiesz, że poskładany z 3 precyzyjnych, Wołny i snopowiązałki?" To ja już chyba wolę tego nie wiedzieć i nie czytać  :D  

kchrapek, u mnie tak naprawdę są nieco inne wskazówki, ale taki sekundnik chyba najlepiej komponowałby się z resztą. Zdjęć takiego jak mój nie spotkałem, mimo przewertowania wątków na forum oraz grafik internetowych. Zegarek kupiony od Mercela, dziś nie mam jak wrzucić zdjęć, zresztą gdzieś tu już się pojawiał w dyskusjach o autentyczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee...... jak pokażę Wostoka, to zaraz będzie: "a wiesz, że poskładany z 3 precyzyjnych, Wołny i snopowiązałki?" To ja już chyba wolę tego nie wiedzieć i nie czytać  :D  

kchrapek, u mnie tak naprawdę są nieco inne wskazówki, ale taki sekundnik chyba najlepiej komponowałby się z resztą. Zdjęć takiego jak mój nie spotkałem, mimo przewertowania wątków na forum oraz grafik internetowych. Zegarek kupiony od Mercela, dziś nie mam jak wrzucić zdjęć, zresztą gdzieś tu już się pojawiał w dyskusjach o autentyczności.

Taka krytyka uczy, myślisz, że tylko u Ciebie są frankeny? Następnym razem zwyczajnie go nie kupisz. Albo trafisz za 100 PLN sprzęt a 400 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee...... jak pokażę Wostoka, to zaraz będzie: "a wiesz, że poskładany z 3 precyzyjnych, Wołny i snopowiązałki?" To ja już chyba wolę tego nie wiedzieć i nie czytać  :D  

kchrapek, u mnie tak naprawdę są nieco inne wskazówki, ale taki sekundnik chyba najlepiej komponowałby się z resztą. Zdjęć takiego jak mój nie spotkałem, mimo przewertowania wątków na forum oraz grafik internetowych. Zegarek kupiony od Mercela, dziś nie mam jak wrzucić zdjęć, zresztą gdzieś tu już się pojawiał w dyskusjach o autentyczności.

Ten twój jest oryginalny tylko po prostu starszy. Wskazówki też są ok, nawet ta sekundowa może być prawidłowa o ile nie jest za krótka a tego dobrze nie widzę. Mam też z taką tylko w innym modelu

post-49869-0-67905400-1545202206_thumb.jpg post-49869-0-95000400-1545202243_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten twój jest oryginalny tylko po prostu starszy. Wskazówki też są ok, nawet ta sekundowa może być prawidłowa o ile nie jest za krótka a tego dobrze nie widzę. Mam też z taką tylko w innym modelu

attachicon.gifDSC00981.JPG attachicon.gif8.JPG

o, to, to! właśnie takie mam wskazówki godzinową i minutową, z takim ogonkiem, dlatego i sekundnik pasował mi bez strzałki. Właśnie takiego szukam. Mój jest z wypustu 4-58.

BTW: panowie, wróciłem od zegarmistrza mocno zbulwersowany, potrzebuję weryfikacji wiedzy dot. naprawy 2809 przez kogoś z praktyką i znajomością badania na wibrografie (on miał vibrograf B 200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.