Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja mam. Przez jakiś czas nie było mnie na forum. Napisz pw, jutro będę w domu rodziców.

Wysłałem pw.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę do wostoka amfibii na mechanizmie 2209. Najlepiej którąś z sektorówek choć inne również rozważę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie możnaby zaopatrzyć się w szkielka do zegarków kształtem zbliożne do oryginalnych? Obecnie oferowane szkiełka plexi (zegarmistrze, aukcje, internet itp) ma ją kształt zbliżony do walca, tzn. mają jednakową wysokość na obwodzie jak i na środku. Mnie się one nie podobają, bo sztucznie pogrubiają zegarek. Chodzi mi o szkiełka kształtem zbliżone do ściętego stożka, tzn. na obwodzie dość niskie, a dopiero wyższe na środku. Ktoś ma może takie i na zbyciu - rozmiar 322 i 308? Albo wie, gdzie je kupić?

Edytowane przez martel11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie możnaby zaopatrzyć się w szkielka do zegarków kształtem zbliożne do oryginalnyh? Obecnie oferowane szkiełka plexi (zegarmistrze, aukcje, internet itp) ma ją kształt zbliżony do walca, tzn. mają jednakową wysokość na obwodzie jak i na środku. Mnie się one nie podobają, bo sztucznie pogrubiają zegarek. Chodzi mi o szkiełka kształtem zbliżone do ściętego stożka, tzn. na obwodzie dość niskie, a dopiero wyższe na środku. Ktoś ma może takie i na zbyciu - rozmiar 322 i 308? Albo wie, gdzie je kupić?

Ja też o takich marzę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest wariatów szkiełek marki Verlux. Są tam różne rodzaje. Normalny (normalise) to jest właśnie raczej ten walcowy kształ, savonnette to chyba do kieszonkowych i jest raczej płaskie. Nie mogę znaleźć jaki kształt ma typ moderne. Może to jest niskie do zegarków naręcznych? Ktoś widział te szkiełka z bliska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w Poljotach 16-17k, tzw. patelniach, można zauważyć jak szkiełko o nieprawidłowym profilu potrafi zepsuć odbiór całego zegarka :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lublin, Kraków, Gdańsk - są tam jakie hurtownie zegarmistrzowskie ? Tak żeby szkła kupić ? Nic mi wujek google nie pokazuje poza zwykłymi zakładami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w Poljotach 16-17k, tzw. patelniach, można zauważyć jak szkiełko o nieprawidłowym profilu potrafi zepsuć odbiór całego zegarka :/ 

 

Nie wiem, czy szkiełka te same jak w poljotach de luxe, ale tutaj gość podaje, że ma nowe do de luxe.

https://www.ebay.pl/itm/Glass-Plastic-Acrilic-Russian-wrist-watch-for-Poljot-Luch-de-luxe-2209-cal-33mm/222907746064?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kpl wałka od zmiany ustawień kalendarza z Rakiety Multikalendarz

Pozdrawiam

Proponuję cały werk na chodzie. Mam do tego pierścień z latami 80-2000  i znalazłem wałek z koronką i kółeczkiem zmieniającym lata czyli komplet tego co szukasz.

Edytowane przez KazikRutkowski

KazioR

https://www.kazior5.pl/zegary     Zegarmistrzostwo zawód trudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebny komplet oryginalnych wskazówek do tej kieszonki, ktoś poratuje bo zegareczek w super stanie tylko dlaczego wskazówki wymienione...nie wiem

post-108042-0-16790600-1552668632_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

Poszukuję koperty w jak najlepszym stanie do takiej Rakiety:post-22779-0-52685200-1552727690_thumb.jpg

post-22779-0-87198400-1552727710_thumb.jpg

 

Proszę też o podpowiedź jakie jeszcze Rakiety miały takie koperty (oprócz tej znalazłem tylko "atom").

Dzięki.

Edytowane przez maciato

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje takiej tarczy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę też o podpowiedź jakie jeszcze Rakiety miały takie koperty (oprócz tej znalazłem tylko "atom").

Dzięki.

Kilka było. Np taka cd6b79146a601a90a0090d2a1c62f56c.jpg

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

Poszukuję koperty w jak najlepszym stanie do takiej Rakiety:attachicon.gif20190316_094454_resized.jpg

attachicon.gif20190316_094502_resized.jpg

 

Proszę też o podpowiedź jakie jeszcze Rakiety miały takie koperty (oprócz tej znalazłem tylko "atom").

Dzięki.

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipOVlerMEkSv-S94AX6lHGoaq2UBrtSxdP3eKPyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wskazówki sekundowej w kolorze złotym, jak na zdjęciu.

 

Poszukuję również pięć koronek "diamentów", również takich jak na zdjęciu poniżej.

 

Będę bardzo wdzięczny jak ktoś coś znajdzie :)

 

post-104390-0-12450200-1552939001_thumb.jpg

Edytowane przez Podróżnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

Poszukuję koperty w jak najlepszym stanie do takiej Rakiety:.

Przypomnę się :)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprawny balans do 15 kamieniowej pobiedy lub dezela ze sprawnym balansem


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam balans do Mołni tzw wysokiej 18 kamieni- posiadam sztuk 5. Cena 40pln + wysyłka- ok 10pln.

 

witam czy aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję:

*wałek naciągu Poljot 17 kamieni,

*wskazówki godzinowa i sekundowa do Amfibii (strzałka, luma z patyną),

*wskazówka minutowa do Kamy z niebieską lumą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.