Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Wałek z koronką do mołnii kwarcowej poszukiwany
Jak jeszcze nie znalazłeś to jutro rano zerknę bo coś mi miga, że chyba miałem

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, PosiadaczZegarka napisał(-a):

Jak jeszcze nie znalazłeś to jutro rano zerknę bo coś mi miga, że chyba miałem emoji23.pngemoji6.png

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

 Nadal szukam, jeśli znajdziesz będę bardzo wdzięczny, a pieniądz dźwięczny.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Enkil napisał(-a):
 Nadal szukam, jeśli znajdziesz będę bardzo wdzięczny, a pieniądz dźwięczny.. ;)

Napisałem priv


Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wałka ze stalową koronką do starej amfibii na werku 2209.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś posiada może kopertę do takiego Poljota? Ten niestety posiada spore odpryski 😕 

IMG_20210615_154924_1.jpg

IMG_20210615_154853_1.jpg

IMG_20210615_154825_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... łatwiej trafić bebechy bo koperty poszły na przetop i tak samo trudno je kupić jak koronkę do poljota 55g czy szkiełko do lodówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Chciałbym przerobić parę werków mołniowych na pasówki. Ma ktoś może odpowiednie koperty z wałkami i koronkami? Albo jakiś namiar na sprawdzone źródło? Werki mam i od Mołnii niskiej, i od wysokiej, więc wsio ryba kto co ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kajko24 napisał(-a):

Panowie czy ktoś posiada może kopertę do takiego Poljota? Ten niestety posiada spore odpryski 😕 

 

 

No niestety musisz to zaakceptować, kopert jest coraz mniej, bo szły na przetop  i dalej w takim stanie jak ta idą na przetop,

Ładny zegarek - pomimo tej koszmarnej koperty...

A koperty lub całego zegarka nie kupisz w takiej cenie aby opłacało Ci się to wymienić,

Ja ze dwa lata temu sprzedawałem taką ładną kopertę, z popsuta tarczą i zardzewiałym mechanizmem z dobrym wahnikiem i wskazówkami,

za 90 zł. tu na form - nawet nikt się nie zapytał... A teraz za 90 zł każdy by kupił - tak myślę,,,,

 

Także akceptacja takiego stanu zegarka, a jak nie potrafisz tego zaakceptować, to sprzedaj w atrakcyjnej cenie ten zegarek aby ktoś tylko kupił i kup sobie drugi taki sam.

Ktoś zyska i Ty nie stracisz, a zyskasz - trochę funduszy na ładniejszy model - to chyba jedyne rozsądne wyjście.

 

A to okazyjna cena tego zegarka była, że jesteś jego posiadaczem?

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktoś może na zbyciu koronkę do Rakiety Kopernika. Nic pilnego ale by się przydała w ładnym stanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, art_69 napisał(-a):

 

No niestety musisz to zaakceptować, kopert jest coraz mniej, bo szły na przetop  i dalej w takim stanie jak ta idą na przetop,

Ładny zegarek - pomimo tej koszmarnej koperty...

A koperty lub całego zegarka nie kupisz w takiej cenie aby opłacało Ci się to wymienić,

Ja ze dwa lata temu sprzedawałem taką ładną kopertę, z popsuta tarczą i zardzewiałym mechanizmem z dobrym wahnikiem i wskazówkami,

za 90 zł. tu na form - nawet nikt się nie zapytał... A teraz za 90 zł każdy by kupił - tak myślę,,,,

 

Także akceptacja takiego stanu zegarka, a jak nie potrafisz tego zaakceptować, to sprzedaj w atrakcyjnej cenie ten zegarek aby ktoś tylko kupił i kup sobie drugi taki sam.

Ktoś zyska i Ty nie stracisz, a zyskasz - trochę funduszy na ładniejszy model - to chyba jedyne rozsądne wyjście.

 

A to okazyjna cena tego zegarka była, że jesteś jego posiadaczem?

 

To nie mój, znalazłem ofertę sprzedaży, ale właśnie odstraszają mnie te odpryski. Zastanawiałem się czy może właśnie nie zakupić koperty i podmienić 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kajko24 napisał(-a):

To nie mój, znalazłem ofertę sprzedaży, ale właśnie odstraszają mnie te odpryski. Zastanawiałem się czy może właśnie nie zakupić koperty i podmienić 😕

Mam taki zegarek na części w niezłej kopercie. Jeżeli będziesz zainteresowany to wyślę zdjęcia  na priv z ceną jaka mnie intersuje.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawca. Może się komuś przyda.

Kirowski.

"Koń jaki jest każdy widzi"
Tarcza fatalna, wskazówki "od czapy". Ale szkło całe ładne, mechanizm w niezłym stanie i na chodzie. Sekundnika nie ma ale ośka wydaje się być cała. Jedno zdjęcie daję w dużej rozdzielczości żeby sobie sprawdzić. Koperta niezła choć niestety górne uszy ma lekko ugięte ale tek idealnie jednakowo że na stole leży równo i niemal tego nie widać.
Koronka cacy.
Cena 80 zł zawiera koszt wysyłki PP.

 

DSC05277.JPG

DSC05278.JPG

DSC05280.JPG

DSC05281.JPG

DSC05284.JPG

DSC05286.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Kirowski.
Tarcza fatalna, wskazówki "od czapy". Ale szkło całe ładne, mechanizm w niezłym stanie i na chodzie. Sekundnika nie ma ale ośka wydaje się być cała. Jedno zdjęcie daję w dużej rozdzielczości żeby sobie sprawdzić. 

 

Krzyśku, ośka sekundy jest ułamana (pęknięta równo z ćwiertnikiem)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam koronek i tarczy a'la orbita do poljota de luxe. 

 

Szukam też przycisku otwierania szkielka do starszego typu rakiety dla niewidzacych. 

 

Ktoś coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucam te szkiełka do Amfibii, one pasują. Różnią się delikatnie grubością i około 1mm na wysokosci tej „obręczy” szkiełka.

Jakbyś chciał koniecznie oryginał to tutaj są dostępne.

https://www.vostok-watches24.com/e-home/e-spareparts/

Tylko cierpliwość, około miesiąca czekamy plus konto na paypal.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprawy mechanizm Rakieta 2609A 21 kamieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś na zbyciu pomarańczowy bezel do Amfy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to teraz nie przestępstwo jakieś taki link, jak coś to usunę ale nie wiem czy tam ktoś w ogóle zagląda a może ma chęć zakupu. 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/197893-dwie-radzieckie-kieszonkowe-mołnie/?do=findComment&comment=3021787

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Vostok junior na czesci ewentualnie do naprawy,sprężyna prawdopodobnie peknieta bo można kręcić kręcić i nie ma konca,jak się ruszy balansem to chodzi tak ok. minuty. Wizualnie stan bdb.Cena 60zl plus paczkomat 13zl lub poczta 10zl

20210709_145038.jpg

20210709_145111.jpg

Edytowane przez jarek08s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zalegają Wam gdzieś czasem części do mechanizmu chrono 3313? Pewnie będzie ciężko, ale spróbować muszę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprężynę chodu do budzika Slava. Może być większa ilość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aledrogo jest kompletny bęben ze sprężyną


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś na zbyciu sprawny bęben ze sprężyną do komandirskiego juniora 2409? Ewentualnie cały mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.