Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

Szukam oringa/bezela w kolorze turkusowym do tego kirowskiego. Ktoś ma i chce sprzedać?

IMG20220416211847.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiej rakiety. Tylko bardzo dobry stan wizualny. Może być niesprawna.

 

IMG_20220418_123247.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam koronki i chyba wałka naciągu do takiego Poljota.

Nie wiem jak to ma być, otwór na wałek jest w kopercie spory, czy wałek ma być gruby, czy koronka z wystającą grubszą częścią, czy może tam kominek ma być w kopercie ???

PS

Ten Poljot jest bardzo ładny, nie wiem czemu tak brzydko na zdjęciu wyszedł 😉

Schowek01.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy inwestować w tego poljota, to popularny model, w cenie naprawy i części możesz kupić ładny stan niewymagający wkładu finansowego. Ten że zdjęcia ma uszkodzona tarczę.  Obstawiam, że to już tak zostanie więc nawet jak go doinwestujesz to będzie gorszy niż wyszukany w porównywalnej cenie. Wyjątek w takiej sytuacji to zegarki, które są pamiątkami rodzinnymi bo te czasem warto ratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rusqut oczywiście  ma racje ale jednak inaczej patrzy się jak zbiera się zegarki kilka lat a inaczej....

Ten zegarek to popularny model ale rzeczywiście pamiętam też kiedyś zrobił na mnie jakieś wrażenie, szukałem części aby odbudować podobny zegarek ojca

(tarcza chyba była z indeksami rzymskimi), ma fajną kopertę chociaż tego nie widać na zdjęciu.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli koronka ma miejsce na tulejkę, to możesz ją po prostu wstawić do koperty i będzie ok. Najłatwiej tulejkę zrobić że starego grubego teleskopu do mocowania paska. 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Pljota kupiłem tu na forum, chyba za 4 dychy.

Koperta ma bardzo ładny chrom, tarcza jest fajna, ma taką fakturę płótna/tapety, nie wiem jak to nazwać (zdjęcie kompletnie nie wyszło)

Fakt, ma lekkie przebarwienie, ale na ręku nie będzie tego widać.

Wiem, można kupić prawie NOS-a, ale co wtedy z tym zrobię ;)

Mam więcej takich nie do końca kompletnych czy nie do końca ładnych, kiedyś (na początku) sporo kupowałem na allegro po 30-50 zł, są sprawne, ale jakoś nie mam czasu się za nie zabrać.

Sporo zegarków dostaję również od kolegów/klientów (najgorsze są te na baterię :D )

A z tą koronkę, to po prostu nie wiem jakiej szukać. Jak ktoś ma taki zegarek, to niech wrzuci zdjęcie z odciągniętą koronką i będę miał wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ringu, w którym osadzone jest szkiełko do Rakiety multikalendarz, wersja pozłacana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.05.2022 o 20:07, Wieniek1410 napisał(-a):

Jak ktoś ma taki zegarek, to niech wrzuci zdjęcie

chyba mam coś podobnego, ale do czwartku musisz poczekać- sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zadra napisał(-a):

chyba mam coś podobnego, ale do czwartku musisz poczekać- sprawdzę

Oki, poczekam, spoko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Usuwam 

Jak się mają ludzie złościć to po co 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam koperty z wieńcem do sławy arbuz. Stan idealny/nos

Slava Sława arbuz stary zegarek vintage CCCP PRL - 10733410741 - oficjalne  archiwum Allegro

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samej koperty pewnie nie znajdziesz. trzeba kupić normalną Sławę i podmienić - to się opłaca tylko jeśli sam masz rzadką wersję w słabej kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to ma być koperta  w stanie idealnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rysqut napisał(-a):

samej koperty pewnie nie znajdziesz. trzeba kupić normalną Sławę i podmienić - to się opłaca tylko jeśli sam masz rzadką wersję w słabej kopercie.

 

11 godzin temu, art_69 napisał(-a):

Podejrzewam, że to ma być koperta  w stanie idealnym...

Dokładnie jak art_69 pisze :) Kiedyś udało mi się kupić tu na forum taką kopertę nos, więc pytam, może ktoś ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pół żartem, a pół serio. Jeśli zegarek jest nie sprawny (albo opisany jako nie sprawny), to można go już tutaj wystawić? Patrzę wyżej i mnie to zastanawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, prw6 napisał(-a):

Nadal szukam koperty z wieńcem do sławy arbuz.

Slava Sława arbuz stary zegarek vintage CCCP PRL - 10733410741 - oficjalne  archiwum Allegro

wyslij mi wiadomosc prywatna chyba mam koperte z wiencem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Pytanie pół żartem, a pół serio. Jeśli zegarek jest nie sprawny (albo opisany jako nie sprawny), to można go już tutaj wystawić? Patrzę wyżej i mnie to zastanawia.

 

 Pewnie można - kolega wyżej szuka koperty w stanie idealnym, więc nawet jak ktoś wystawi zegarek, który teoretycznie odzie to on i tak potrzebuje tylko tej koperty - czyli części z tego zegarka.

Często kupuje cały zegarek, bo potrzebuję sekundnika do Pobiedy lub koperty do Stolicznego lub wahnika do Poljota....

Zresztą jak teraz sprzedaję zegarek to nawet nie sprawdzam jak długo idzie, patrzę tylko aby balans się ruszył - taki zegarek bez serwisu pomimo tego, że wielu sprzedających opisuje jako sprawny wcale nie musi być taki...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, tu na forum były zmiany. Bazarek lokalny poleciał w czorty. A ogłoszenie wyżej wydaje mi się już jechaniem po bandzie. Żeby nie było, że ktoś mnie źle zrozumie, chętnie zobaczyłbym powrót normalnego bazarku. Może lokalni admini coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

 Pewnie można - kolega wyżej szuka koperty w stanie idealnym, więc nawet jak ktoś wystawi zegarek, który teoretycznie odzie to on i tak potrzebuje tylko tej koperty - czyli części z tego zegarka.

Często kupuje cały zegarek, bo potrzebuję sekundnika do Pobiedy lub koperty do Stolicznego lub wahnika do Poljota....

Zresztą jak teraz sprzedaję zegarek to nawet nie sprawdzam jak długo idzie, patrzę tylko aby balans się ruszył - taki zegarek bez serwisu pomimo tego, że wielu sprzedających opisuje jako sprawny wcale nie musi być taki...

Hej

To było do mnie pisane - już usunąłem - więcej się to nie powtórzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Hej

To było do mnie pisane - już usunąłem - więcej się to nie powtórzy 

 

Nie załapałem, że to odnośnie Twojego postu...

 

 

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2022 o 14:25, prw6 napisał(-a):

Nadal szukam koperty z wieńcem do sławy arbuz. Stan idealny/nos

 

 

Teraz zobaczyłem, że ja ostatnio Slavę kupiłem w takiej samej kopercie w stanie bardzo dobrym bez papierów...  To chyba jedyne wyjście trafić cały zegarek

w bardzo dobrym stanie - i tak opłacałoby Ci się kupić, chyba, że za tarczę sporo zapłaciłeś.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.05.2022 o 21:07, Wieniek1410 napisał(-a):

Szukam koronki i chyba wałka naciągu do takiego Poljota.

Nie wiem jak to ma być, otwór na wałek jest w kopercie spory, czy wałek ma być gruby, czy koronka z wystającą grubszą częścią, czy może tam kominek ma być w kopercie ???

PS

Ten Poljot jest bardzo ładny, nie wiem czemu tak brzydko na zdjęciu wyszedł 😉

Schowek01.jpg

Znalazłem coś takiego - na moje taki sam, a na pewno podobny (jesli nie taka sama) tylko w pozłocie. 

Nie mam kominka. 

 

16522872414392989392882982918832.jpg

16522872732982088730440374974430.jpg

16522873181718113276856683355227.jpg

16522873701382988173891184989295.jpg

16522873932967351590777363719819.jpg

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo 🍺, teraz już wiem, wałek dość gruby i koronka z kołnierzem, też dość grubym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.