Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa tego tzw. "kominka" z poprzednich postów do koronki do komandirskiego się rozwiązała gwint, to 6x0,5. Przystępuje do jego zrobienia. Teraz jest prośba o namiary skąd wziąć szkiełko do wostoka juniora. Nigdzie nie mogę go znaleźć. 

IMG20221106092042.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, waljo napisał(-a):

Sprawa tego tzw. "kominka" z poprzednich postów do koronki do komandirskiego się rozwiązała gwint, to 6x0,5. Przystępuje do jego zrobienia. Teraz jest prośba o namiary skąd wziąć szkiełko do wostoka juniora. Nigdzie nie mogę go znaleźć. 

IMG20221106092042.jpg

Ja do swojego długo szukałem, widziałem całe zegarki po 60, 50, 40 - nawet w ładnym stanie, w końcu kupiłem za 20 trupka, z całym szkłem i  z dobrym mechanizmem.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to chyba trzeba będzie tak samo zrobić. Czemu taki problem jest z takim szkłem. To jakiś rzadki zegarek jest ?, czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł, jakim innym szkiełkiem  można je zastąpić?. Może macie większą praktykę w szkiełkach. Szkiełko miało taki srebrny ring wewnątrz. Generalnie było bardzo mało widoczne i można go wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam pod kluczem. 😁. One takie faktycznie żadkie są?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Trochę grzebałem w pudłach z radzieckimi i takie 2 fanty mogą zmienić wlaściciela. Wrzucam najpierw tu zanim wystawię na grupę na fb.

1. Szkło do lodówki - 80zł + wysyłka

Oryginalne plexi z epoki w świetnym stanie. Żadna współczesna, garażowa robota

2. Krab jako dawca części/do reanimacji - 50zł + ship

Mechanizm jest kompletny, ale nie działa. Ze względu na stan ogólny nie planowałem go nigdy reanimować, miał służyć do przeszczepów4a1b373584dd10ef76818d011ea9db1e.jpg1486237fd10226037af88bd734a51870.jpg3f2ec028dae9ed0f32a219bb4b161e2b.jpg5c87267b55ff53a1fffb812661f85e4a.jpgdbf94b7258e8f8eb06865c311b1428b0.jpg9225936aa291cb64616998c9f3fbf9b0.jpge4521d1cef5d7d1e92d6efc92f314f93.jpg

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kopertę do Slavy Lodówki w chromie. Kompletną ze szkłem i wyłącznie w bardzo dobrym stanie. Lub cały zegarek ale wymóg ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, to się wziąłem i zrobiłem ten kominek. Dla zobrazowania wielkości jest żyletka. Lewy kominek nowy prawy stary.

IMG20221112160448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2022 o 21:28, Po Bieda napisał(-a):

chyyyyba tak, jutro dam znać. 

Edit: mam, w 2 wersjach. W jednej górna krawędź jest ostra, w drugiej łagodnie zaokrąglona. 

Poszukuję 2 sprawnych werków Łucz 2209 23 kamienie. Ewentualnie samych sprawnych balansów. 

Prosz

https://www.olx.pl/d/oferta/2-mechanizmy-luch-lucz-23-2209-CID87-IDROqop.html


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko części do budzików.

 

2209

sprzedane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zaglądałem do radzieckich i wypadłem z obiegu czy szkiełka 258 nie można zastąpić 260 takie tez były popularne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tarczy do takiej Kamy. Może być cały zegarek, może być uszkodzony, albo składak. Zależy mi tylko na tarczy.

Przytulę też chętnie szkiełko i dekielek.

 

Screenshot_20221117-112506_Google.jpg

Edytowane przez rasnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzę wieczorem. Pokaż dekiel. 


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2022 o 09:28, waljo napisał(-a):

Sprawa tego tzw. "kominka" z poprzednich postów do koronki do komandirskiego się rozwiązała gwint, to 6x0,5. Przystępuje do jego zrobienia. Teraz jest prośba o namiary skąd wziąć szkiełko do wostoka juniora. Nigdzie nie mogę go znaleźć. 

 

Mam kopertę samą jak nówkę i pewnie wskazówki też . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje do przygarnięcia za wymianę lub bilety NBP starego Zegar Elektronika 6 VFD. Może komuś gdzieś zalega. 

Dzięki koledzy Druhowie, jakby coś to proszę info na priv 


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, czy macie może na zbyciu sprężynkę kamienia nakrywkowego balansu do werku 2409. Wzięła i normalnie pękła. Wygląda jak  trójramienna gwiazda.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.