Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

btar

Złoty Zenith

Rekomendowane odpowiedzi

Po braku odpowiedzi domyślałem się, że temat nie jest prosty - może zatem ktoś potrafiłby mi wskazać gdzie zacząć samodzielne poszukiwania? Może warte polecenia jest jakieś międzynarodowe forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Jak juz zegarek zostal wyjety z koperty to moglo zostaac wykonane zdjecie mechanizmu, to by znacznie ulatwilo sprawe.Tu nie ma co sie odnosic do wspolczesnych zegarkow gdyz w okresie z ktorego on pochodzi obowiazywala inna moda i standardy.Zegarek wyglada na koniec lat 60-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ale jak już pisałem, nie potrafię otworzyć zegarka tak, aby zobaczyć mechanizm - całość (jak na drugim zdjęciu) wychodzi z ramki ze szkiełkiem, ale nie wiem jak można ją otworzyć. Nie ma "pokrywki", którą można by zdjąć - pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Wystarczy delikatnie podwazac po przeciwnych stronach rantow tarczy np nozykiem.Podwazanie najlepiej zaczac przy walku z koronka.Jezeli nie bedzie chcial delikatnie wyjsc to wtedy najlepiej do zegarmistrza aby wyjal mechanizm z drugiej czesci koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przy piątkowym wieczorze, ktoś z Państwa znajdzie moment by zerknać na ten mechanizm? Albo podpowiedzieć, gdzie szukać informacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie mylic ale obawiam sie, ze to stara podrobka...

 

 

Sprawdz czy sa jakiekolwiek oznaczenia zenith na kopercie zegarka, branzolecie, mechanizmie zegarka ;)

 

 

Postaraj sie zrobic lepsze jakosciowo zdjecia mechanizmu.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne jest lepsze zdjecie werku ale wg. mnie wszytsko jest ok - to raczej jest werk zenitha z 70 tych,oznaczenia koperty poprawne, tarcza tez

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ranffta nie znalazłem takiego samego werku, jest podobny ale to nie to samo, cholera pół godziny grzebania i nic nie znalazłem. Sam jestem ciekaw ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.