Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, twoja AT


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to może ma ukryte właściwości ...

Jeśli np chroni przed Covidem to cena okazyjna :)

Panowie, nowa bransoleta mesh do Bonda została wyceniona na 5920 pln ... co musi się stać oprócz koronawirusa, żeby świat trochę oprzytomniał ?

Panowie, nowa bransoleta mesh do Bonda została wyceniona na 5920 pln ... co musi się stać oprócz koronawirusa, żeby świat trochę oprzytomniał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaskie 19cm. Tu mała Omega (34,5) na nadgarstku 18,5.

To pewnie kwestia daty... ;)

 

E02-E4279-A169-48-B9-8-D53-2-EA7-AEF5-B1

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku - uwielbiam takie naturalne zdjecia ze smakiem - super wyszlo super zegarka :wub:

 

Dziękuję, zaczerwieniłem się :D

Tomek, twoja AT

No tak.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to może ma ukryte właściwości ...

Jeśli np chroni przed Covidem to cena okazyjna :)

Jedno jest pewne, że korona nie oszczędził też premiery Bonda...

mesh jak mesh, ale cena za nato też już robi wrażenie w porównaniu ze „zwykłymi” nato Omegi, a przypomnę, że nie mówimy o limitacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, że korona nie oszczędził też premiery Bonda...

mesh jak mesh, ale cena za nato też już robi wrażenie w porównaniu ze „zwykłymi” nato Omegi, a przypomnę, że nie mówimy o limitacji

A jaka jest cena za to Nato?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanizna, to do złotego kosztuje 6 czy 7k.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest cena za to Nato?

1370 pln, obawiam się, że ta cena to bez klamry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa była o bransolecie i nato, to dla porownania   guma do Seamastera 300m  1050 + 200 klamra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Straaasznie lubie ten kształt zegarka. Pamiętam X lat temu to była magia. A teraz jak pokazuję taki żonie to BŁE (dezaprobata). No cóż, w końcu kupie bez jej aprobaty .

Jak znikę z forum zawiadomcię organy ścigania.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa była o bransolecie i nato, to dla porownania guma do Seamastera 300m 1050 + 200 klamra.

O to właśnie chodzi, że to kolejna podwyżka cenowa o ponad 300 pln za pasek, które do tej pory oscylowały w granicach 1050 pln, a „zwykle” nato nawet w granicach 640 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sporo się jej naszukałem, a "od zawsze" chciałem mieć dokładnie taką. Moja żona też zachwycona nie była, ale jakoś udało mi się ją przekonać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Nareszcie zdjęcie z drugiej strony. Może to nowy słuszny trend? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem, noszę go tak, jak trzeba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień-dobry-wieczór  :huh:

 

Szukam inspiracji na nowy zegarek  :blink: a raczej chce tylko potwierdzenia w moim wyborze  :P

Omega jest na pierwszym miejscu, a dalej na liście jest Tudor i może Breitling. Czasomierz ma być w kategorii sportowo-elegancki na kagańcu.

Z Omegi na początku myślałem tylko o Speedy, człowiek naogląda się ich na necie na różnych packach aż oczoplasu możne dostać. Druga propozycja jest Diver Seamaster 300m, lecz wertując stronę Omegi wpadłem na Seamaster 300 Master bardziej vintage czasomierz.

Tudor to oczywiście Black Bay lub 58.

 

Tak więc forumowicze uświadomcie mnie, że potrzebuję do mojej nędznej egzystencji czasomierz Omegi  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał mieć jeden to raczej Aqua Terra. Dobry na codzień, bez względu na okazję, sportowy ale nie przesadzony, elegancki ale bez przesady - taki złoty środek. Speedmaster i Seamaster Diver - fajne, ale mniej uniwersalne moim zdaniem (pierwszego mam, na drugiego czekam).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze muszę fozbierac na AT właśnie i ucieram z forum, ileż można. :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Terra to trochę za bardzo elegancji, chciał coś bardziej sportowo-eleganckiegi niż elegancko-sportowego. Chyba będzie wybierał pomiędzy Seamaster a Black Bay 58. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wery   przy Breitlingach zwroc uwage na  bransolete,  srodkowe ogniwa blyszczace, a boczne matowe.  Na fotach to nie zawsze jest widoczne, a na zywo moze to sie nie spodobac. Mialem tak z Avengerem 43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wery   przy Breitlingach zwroc uwage na  bransolete,  srodkowe ogniwa blyszczace, a boczne matowe.  Na fotach to nie zawsze jest widoczne, a na zywo moze to sie nie spodobac. Mialem tak z Avengerem 43.

 

AT ma również taką bransoletę i wygląda to naprawdę ok ale polerowane, środkowe ogniwa rysują się od patrzenia  ;)

 

@Wery

Jeżeli potrzebujesz jednego, w miarę uniwersalnego zegarka to ja również polecę AT. Do wersji na bransolecie dokup gumę (będzie sportowo) i jakiś fajny pasek (będzie w miarę elegancko) i masz bardzo fajny czasomierz. Mam AT, SMPc oraz Moona i jeżeli miałbym zostawić jeden to zdecydowanie byłaby to Aqua Terra. Seamaster 300 Master to też bardzo fajna opcja :)

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.