Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

 

Super!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!!

Fajna fota :)

 

Dzięki koledzy ^_^

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robisz tak piekne zdjęcia tej Omegi że aż chce się ją posiadać.ufff na szczęscie ją mam  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ktoś z kolegów użytkuje lub przymierzał omegę seamaster railmaster ref. 220.10.40.20.01.001?

Jakie wrażenia na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ktoś z kolegów użytkuje lub przymierzał omegę seamaster railmaster ref. 220.10.40.20.01.001?

Jakie wrażenia na żywo?

 

Mierzyłem we wszystkich wersjach kolorystycznych, niestety nie dysponuję zdjęciem nadgarstkowym.

 

Bardzo ładna, zmieniająca kolory z różnym światłem tarcza. Wygodna 40mm koperta i bransoleta. Porządny mechanizm 8800 antymagnetyczny i dokładny. Grubość i masa w sam raz. Mnie osobiście w takim sportowym EDC doskwiera brak daty. "Fałszywa" patyna na indeksach to kwestia wyboru i gustu, mnie się podoba. Doskwiera mi jeszcze brak przeszklonego dekla przy tak ładnym mechanizmie, ale to też preferencje indywidualne.

 

Warto wybrać się do AD (jak ponownie otworzą) bo prawie wszędzie ten model jest do obejrzenia.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem we wszystkich wersjach kolorystycznych, niestety nie dysponuję zdjęciem nadgarstkowym.

 

Bardzo ładna, zmieniająca kolory z różnym światłem tarcza. Wygodna 40mm koperta i bransoleta. Porządny mechanizm 8800 antymagnetyczny i dokładny. Grubość i masa w sam raz. Mnie osobiście w takim sportowym EDC doskwiera brak daty. "Fałszywa" patyna na indeksach to kwestia wyboru i gustu, mnie się podoba. Doskwiera mi jeszcze brak przeszklonego dekla przy tak ładnym mechanizmie, ale to też preferencje indywidualne.

 

Warto wybrać się do AD (jak ponownie otworzą) bo prawie wszędzie ten model jest do obejrzenia.

Dzięki informacje.

Moje zapytanie i prośba o opinie wynika stąd że jeśli się zdecyduje to raczej bez oglądania na żywo.

Też jestem przyzwyczajony do daty i w sumie do jedyny minus bo cała reszta rozmiar mechanizm idealnie mi pasują włącznie z mocnym stylem vintage. Na moje oko to bardzo uniwersalny zegarek a takiego szukam bo ma być na lata.

Chyba to mniej popularny model bo jeszcze w tym wątku nie natrafiłem więc bardzo możliwe że będę pierwszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak piekne zdjęcia tej Omegi że aż chce się ją posiadać.ufff na szczęscie ją mam :lol::lol::lol:

Na pewno taką ? Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ktoś z kolegów użytkuje lub przymierzał omegę seamaster railmaster ref. 220.10.40.20.01.001?

Jakie wrażenia na żywo?

Bardzo fajny zegarek od jakości wykonania, werk, rozmiar. Jeśli to jest naprawdę to czego chcesz to bierz. Poczekałbym z zakupem kilka miesięcy jeśli chcesz zaoszczędzić .

Jedyny minus jest taki, że jeśli nie jesteś przekonany co do modelu, i będziesz chciał się go pozbyć , to poczujesz co oznacza dobry skalp.

Moja rekomendacja : tylko dla fanatyków , poszukaj czegoś na wtórnym , poza PL pewnie.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek od jakości wykonania, werk, rozmiar. Jeśli to jest naprawdę to czego chcesz to bierz. Poczekałbym z zakupem kilka miesięcy jeśli chcesz zaoszczędzić .

Jedyny minus jest taki, że jeśli nie jesteś przekonany co do modelu, i będziesz chciał się go pozbyć , to poczujesz co oznacza dobry skalp.

Moja rekomendacja : tylko dla fanatyków , poszukaj czegoś na wtórnym , poza PL pewnie.

O, siema :) to info o obniżkach sprawdzone? Od kiedy mniej więcej i o ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, siema :) to info o obniżkach sprawdzone? Od kiedy mniej więcej i o ile?

W mojej rekomendacji nie było żadnej informacji o obniżkach a nawet nie użyłem takiego słowa .

W przypadku Railmastera nie ma większego znaczenia czy producent podwyższy czy obniży czy też nic nie zrobi z cenami.

Primo, rynek w II połowie roku będzie drenował, klient będzie negocjował skuteczniej .

Secondo, Railmaster jest w segmencie leżaków , klient który się nim zainteresuje będzie hitem w każdym butiku.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek od jakości wykonania, werk, rozmiar. Jeśli to jest naprawdę to czego chcesz to bierz. Poczekałbym z zakupem kilka miesięcy jeśli chcesz zaoszczędzić .

Jedyny minus jest taki, że jeśli nie jesteś przekonany co do modelu, i będziesz chciał się go pozbyć , to poczujesz co oznacza dobry skalp.

Moja rekomendacja : tylko dla fanatyków , poszukaj czegoś na wtórnym , poza PL pewnie.

No pojawiają się głosy że za klika miesięcy będę okazje zegarkowe nie do odrzucenia ale na dzień obecny na ten model jest 30% to już chyba więcej nie będzie.

Skalpu nie oddam bo to ma być mój docelowy zegar :)

Nie wiem co miałem na myśli pisząc że dla fanatyków, mi bardzo pasuje rozmiar, look vintage no i mechanizm podobno dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pojawiają się głosy że za klika miesięcy będę okazje zegarkowe nie do odrzucenia ale na dzień obecny na ten model jest 30% to już chyba więcej nie będzie.

Skalpu nie oddam bo to ma być mój docelowy zegar :)

Nie wiem co miałem na myśli pisząc że dla fanatyków, mi bardzo pasuje rozmiar, look vintage no i mechanizm podobno dobry.

Fanatyk w pozytywnym tego słowa znaczeniu . Railmaster jest jak Explorer, dla wyznawców .

30% to dobry discount jeśli zegarek nowy . Jak wyjdziesz z salonu będzie 50%:-).

Dopóki nie sprzedasz go to nic nie stracisz , więc go ahead


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk w pozytywnym tego słowa znaczeniu . Railmaster jest jak Explorer, dla wyznawców .

30% to dobry discount jeśli zegarek nowy . Jak wyjdziesz z salonu będzie 50%:-).

Dopóki nie sprzedasz go to nic nie stracisz , więc go ahead

Spoko rozumiem, mogę być wyznawcą bo tak do 30 tys. ten railmaster nie ma konkurencji wśród omeg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie ma... jak nie mam smile.png jest...

 

 

post-36930-0-53563000-1585063426_thumb.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdy zauważy temat podpięty na górze forum, więc pozwolę sobie na prywatę i zamieszczenie linka w tym temacie.

Klub KMZiZ potrzebuję wsparcia finansowego na przyszłość. Właścicieli tych bardziej kosztownych Omeg (wedle Waszego uznania, które to ;) ) zachęcam do wpłat. Fajnie gdyby to było 100 zł (oczywiście można więcej).

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/185018-o-utrzymaniu-forum-dyskusja/page-1?do=findComment&comment=2734165

 

To moja prywatna inicjatywa, nie działam na żadne polecenie, nie jestem związany z Zarządem, Stowarzyszeniem etc. Jeśli ktoś poczuje się moim postem oburzony, zniesmaczony etc. to proszę o wszelkie dyskusje w w/w temacie, a nie tu. Ja chcę zachęcić przede wszystkim te osoby, dla których wpłata 100 zł nie zrujnuje domowego budżetu i nie wzbudzi chęci kategorycznego i publicznego rozliczenia każdego grosza z tej kwoty. Chyba wiadomo o co chodzi   ;)

 

Nie chce zbyt dużego crossposta, więc ograniczę się z tą wiadomością to tematu Roleksa, Omegi, IWC, TH, Paneraia.

Jeśli jesteś "za" polub tego posta, będę wiedział ile osób udało mi się zachęcić   :)

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak piekne zdjęcia tej Omegi że aż chce się ją posiadać.ufff na szczęscie ją mam  :lol:  :lol:  :lol:

 

Dziękuję! ^_^

 

 

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten temat :)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodge66 super strzał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodge66 super strzał.

Dzięki raz jeszcze ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza Omeżka :)

post-75044-1585143972,7193_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy. Już jakiś czas u mnie ale nie nosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.