Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A w butiku w Poznaniu są już pierwsze zaliczki na Ed White.

Aplikujesz czy dalej foch? ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikujesz czy dalej foch? ;)

Jeszcze lekko się dąsam

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Jubitomie dziś 20% na Omegę - patrzyłem na Seamaster'a Diver'a 300M. Wczoraj rabat był około 17%.

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy spodziewać się niższych cen na rynku pierwotnym oraz wtórnym, już za kilka miesięcy. Sytuacja ta paradoksalnie może być korzystna dla butików bo więcej klientów zacznie kupować nowe zegarki bezpośrednio w salonie albo nie musieć tego robić w KFC

Edytowane przez Makao

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że przez wysokie kursy EUR i CHF ceny raczej nie szybko zjadą w dół. Patrząc co się teraz dzieje w gospodarce i jaki to będzie miał wpływ na nasze PKB i dług publiczny obstawiam dalsze osłabianie złotego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Uważam podobnie. Do tego dojdzie dodruk. Chyba pewniejsza lokata w zegarkach niż w złotym obecnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre butki już podniosły ceny w związku ze zmianą kursów . Jest to działanie spekulacyjne ponieważ dotyczy również zegarków które zostały nabyte przez zmianami. Cóż na sytuacji każdy chce zarobić...

Natomiast finalnie sprzedaż spadnie, to pewne, a wyższe kursy nie będą pomagać butikom tylko im przeszkadzać zatrzymać spadki sprzedaży.

Kryzys na rynkach światowych będzie bardzo głęboki. Zegarki zwłaszcza luksusowe nikogo poza entuzjastami nie będą interesować


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu omegowego to wczorajsza promocja finalnie sprawiła, że zamówiłem Seamastera w Jubitomie :)

 

Generalnie o zakupie myślałem od lutego, ceny PL (nawet z rabatem 15%) trochę mnie bolały mentalnie, dużo siedziałem na chrono24, ale miałem 3 czy 4 nieudane próby zakupu - tzn okazywało się, że zegarka nie ma lub będzie niewiadomo kiedy (tygodnie czekania) - i tak fajnie, że dostawałem to info zanim cokolwiek płaciłem. Teraz było mi o tyle łatwiej, że miałem EUR, które kupowałem na Revolutcie średnio gdzieś po 4,25 więc po wymianie na PLN zyskałem prawie 8%. Za granicę i tak na razie nie planuje jechać, obawiam się że raczej przez kilka kolejnych miesięcy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu omegowego to wczorajsza promocja finalnie sprawiła, że zamówiłem Seamastera w Jubitomie :)

 

Generalnie o zakupie myślałem od lutego, ceny PL (nawet z rabatem 15%) trochę mnie bolały mentalnie, dużo siedziałem na chrono24, ale miałem 3 czy 4 nieudane próby zakupu - tzn okazywało się, że zegarka nie ma lub będzie niewiadomo kiedy (tygodnie czekania) - i tak fajnie, że dostawałem to info zanim cokolwiek płaciłem. Teraz było mi o tyle łatwiej, że miałem EUR, które kupowałem na Revolutcie średnio gdzieś po 4,25 więc po wymianie na PLN zyskałem prawie 8%. Za granicę i tak na razie nie planuje jechać, obawiam się że raczej przez kilka kolejnych miesięcy ;).

A jeszcze 14 marca pisali ze 18530 to maks jaki moga mi zaproponowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy wydają kilkanaście- kilkadziesiąt tysięcy na zegarki poradzą sobie w każdych warunkach. I przy tej okazji też zarobią ( o ile już nie zarobili ) i kupią kolejne sztuki bo luksusowa biżuteria nie traci tak na wartości jak złoty. Zwłaszcza, że siedząc przez najbliższe miesiące w domu nie muszą kupować nowych butów i ciuchów czy ...samochodu.

A na miejsce tych którzy stracili wejdą nowi którzy zarobili...zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam patrzeć na ten niebieski kolor w słoneczny dzień.

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 20% chyba i mnie do Moonwatcha przekona.

 

Jak to jest z bransoletą? Ogólnie chciałbym nosić go na pasku (dokupionym brązowym). Lepiej kupić na bransolecie czy na czarnym pasku? (Mam na myśli późniejsza wartość bransy u AD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek. Mimo sporych wymiarow (44mm i 17mm wysokosci) dobrze lezy na nadgarstku. Zaskakujaco dobrze.

Jak go mierzylem bylem zdziwiony, ze mimo tych samych wymiarow co PO nadaje sje do codziennego noszenia. PO wielkoscia przeszkadzala mi na reku. Moze to kwestia innego wyprofilowania koperty.

Gdyby nie to, ze nie potrzebuje chronografu (plus data jest wyjatkowo nieczytelna) kupilbym go. Naprawde ladny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 20% chyba i mnie do Moonwatcha przekona.

 

Jak to jest z bransoletą? Ogólnie chciałbym nosić go na pasku (dokupionym brązowym). Lepiej kupić na bransolecie czy na czarnym pasku? (Mam na myśli późniejsza wartość bransy u AD)

Na bransolecie lepiej kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest zdecydowanie wygodniejszy od Planety w codziennym użytkowaniu, a na pasku to leży jak przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wilku mowa  :)

post-36930-0-94459700-1585402753_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Moonwatch 16k?

Ciekawa sprawa, może bym Railmastera rozważył w takiej sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Moonwatch 16k?

Ciekawa sprawa, może bym Railmastera rozważył w takiej sytuacji ;)

Tak 16k. Railmaster to nawet po 13,5-14 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 16k. Railmaster to nawet po 13,5-14 ;)

Tak, właśnie po Twoim poscie zacząłem wertować stronę Kruka i momentami dochodzi do komedii.

Co pawda dojechałem do połowy ale np 300-ka bicolor obceniona o 11k i jest w cenie standartowej.

https://wkruk.pl/zegarki/omega/zegarek-omega-seamaster-123

 

Moim zdaniem jest za***ista!

Trzysetka chrono stara w cenie trzysetki nowej chrono obcenionej, żeby po kilku stronach okazało się, że chrono stara obceniona na 15k.

I teraz pytanie. Czy będzie taniej?

Na wtórnym zapowiada sie rzeźnia chyba

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten właśnie patrzyłem, żałuję, że nie ma dostępnego :)

 

Wiesz, ja bardziej jestem zdania, co koledzy. Kruk musi zareagować na kurs, bez dwóch zdań. Obecnie używki są po 15-16 tysięcy, tutaj za te pieniądze masz nowy zegarek. Ja jestem z tego obozu, który woli dopłacić i kupić nowego, niż z tego szukającego okazji. Chociaż przy wirusie nie ma ważnego elementu, jakim jest odbiór osobisty w salonie ;)

 

 

19k za szafira jest ceną bardzo w porządku. Jutro będę klikać, mam noc na dylemat hesalit czy szafir :D

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest o czym myśleć ;)

 

Mnie osobiście sidła planeta chrono, która zawsze mi się marzyła. W tej wersji, pasek w kibel i w mojej ocenie 21k za nowkę to rewelacja ;)

https://wkruk.pl/zegarki/omega/zegarek-omega-seamaster-planet-ocean-600m-15

 

Edit. A, teraz zauważyłem, że niedostępna ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety część zegarków już niedostępna - znając życie, to znajomi „królika” dostali cynk i wykupili co fajniejsze modele ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety część zegarków już niedostępna - znając życie, to znajomi „królika” dostali cynk i wykupili co fajniejsze modele ;-)

Zgadza się, życie ;)

Jednak zakładając, ze one faktycznie były to "wiedz, że coś się dzieje" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz przecenione to już na zawsze przecenione. W przenośni.

Cała akcja pozytywna ale bez podniety. Urealnili to co można kupić od gray market.

Swoją droga przeceniali głównie paski a nie bransy.

Zaczęło się


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.