Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to struś zamsz z włoskiej garbarni - właśnie kolejny powstaje do Globemastera z rocznym kalendarzem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek sam w sobie też się broni, na forum nie jest zbyt popularny ale tak samo jest z moonwatchami...tylko standardowe hesality albo szafirowe kanapki...limitki od wielkiego dzwonu :)

 

W mojej opinii w przypadku moona to wszystko kwestia ceny. Ja chętnie kupiłbym którąś z limitek szczególnie pande ablo te na tokyo, tylko cena skutecznie mnie studzi. Głos rozsądku mówi za połowe tej ceny kupiłeś hesalit.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii w przypadku moona to wszystko kwestia ceny. Ja chętnie kupiłbym którąś z limitek szczególnie pande ablo te na tokyo, tylko cena skutecznie mnie studzi. Głos rozsądku mówi za połowe tej ceny kupiłeś hesalit.

Ale co jak już masz hesalit?:) jest wiele fajnych limitek w jeszcze rozsądnych przedziałach cenowych. Niestety „to se ne vrati” patrząc po obecnej polityce cenowej Omegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butik czy dla Ciebie jakis zegarek nie jest ciezki :D?

 

Tak, z Omegi każdy poniżej PO i każdy z tytanu ;)

 

Tego modelu akurat nie. Ale lubię duże zegarki. Jak mi nie przypasuje, to oddam do Kruka, albo odsprzedam. Z tego co widzę, to ostatni czarny kupiłem.

 

No i lux :D

 

30% na Omege to jest bardzo dobry rabat. Gratuluje wyboru. 43mm w kopercie jest do przeżycia.

 

44,25mm do tego ok 20mm grubość, na prawdę kawał kloca!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlis na hesalit zawsze jest popyt więc w najgorszym wypadku mogę sprzedać ;) Tylko jest coraz mniej limitek które mi się podobają. Tokyo ostatnio jak patrzyłem okolice 7keur, stalowe 321 okolice 50kzl. Jak to na chłodno skalkuluje to wartość do pieniędzy hesalitu jest super.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

or!is - Globemaster jest świetny. Myślę, że jest co najmniej równoważnym rywalem dla DJa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Kruk obniżył cenę Seamastera Chrono o 30 procent to jakie oni tam mają marże? 40, 50 procent? Czy w takim przypadku to producent też obniża cenę dystrybutorowi?

Edytowane przez darekmp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie. Dajac 30% i tak na tym zarabia.

Pewnie tak, ale jak w sobotę zniknął ze strony Kruka Seamaster Chrono w kolorze czarnym, to napisałem do Jubitom-u, czy mi nie sprzedadzą z rabatem takim jak dawał Kruk, to mi odpisali, że z ceną mogą zejść do 25.000 zł, czyli o 20% i nic więcej na ten model. A wczoraj pojawił się jeszcze jeden czarny na stronie Kruka, dalej z rabatem 30%, więc kupiłem ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlis na hesalit zawsze jest popyt więc w najgorszym wypadku mogę sprzedać ;) Tylko jest coraz mniej limitek które mi się podobają. Tokyo ostatnio jak patrzyłem okolice 7keur, stalowe 321 okolice 50kzl. Jak to na chłodno skalkuluje to wartość do pieniędzy hesalitu jest super.

I tu się zgadzam, klasyczny moonwatch to świetne „value for money”.

 

Jedna z fajniejszych limitek którą miałem i żałuję że sprzedałem to 60th anniversary Trilogy. Sporo ofert poniżej ceny wyjściowej, choćby na chrono24.

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

or!is - Globemaster jest świetny. Myślę, że jest co najmniej równoważnym rywalem dla DJa :)

Miałem DJ-a i już nie mam ;) DJ ma na pewno dużo lepszą bransoletę ale tarcza piepan jest dla mnie decydująca w tym porównaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba jest z 60 dni przez tą zarazę. Apart ma 100 dni

kruk podaje 60dni w regulaminie, a na stronie zegarka  najezdzajac na ikonkę bezpłatne zwrotny pokazuje sie 30dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to struś zamsz z włoskiej garbarni - właśnie kolejny powstaje do Globemastera z rocznym kalendarzem.

Filip, świetny jest. Zaraz pisze PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

poszukuje numeru części omegi, w zasadzie szukam również owej części

 

chodzi mi o ogniwo 1 lub 2szt  do Omegi

 

tak całość jak i 1/2 (nie wiem czy się fachowo wyrażam chodzi o rozmiar ogniwka)

 

 

Omega Planet Ocean nr. ref. 23290462103001

 

będę wdzięczny za pomoc i podanie nr. części a jeśli ktoś będzie miał do sprzedania byłbym w niebo-wzięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

witajcie,

 

poszukuje numeru części omegi, w zasadzie szukam również owej części

 

chodzi mi o ogniwo 1 lub 2szt  do Omegi

 

tak całość jak i 1/2 (nie wiem czy się fachowo wyrażam chodzi o rozmiar ogniwka)

 

 

Omega Planet Ocean nr. ref. 23290462103001

 

będę wdzięczny za pomoc i podanie nr. części a jeśli ktoś będzie miał do sprzedania byłbym w niebo-wzięty

To jest bransoleta 020TI1590867.

Ogniwo - 114TI1590

Pół-ogniwo - 115TI1590

Do kompletu potrzebujesz zamówić śruby tytanowe 124TI3307 i stalowe piny 128ST0243.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bransoleta 020TI1590867.

Ogniwo - 114TI1590

Pół-ogniwo - 115TI1590

Do kompletu potrzebujesz zamówić śruby tytanowe 124TI3307 i stalowe piny 128ST0243.

Przeogromnie dziękuję

Jakże podobne i jakże różne

Czarna w stali vs niebieska w tyyanie

post-77523-0-75312500-1585582035_thumb.jpg

Edytowane przez Muniek_80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wybór padł na FOIS :)

 

Dobry wybór.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, całkiem niedawno stałem się posiadaczem tej Omegi. O ile historia i specyfikacja współczesnych zegarków jest mi znana, o tyle niewiele wiem o serii Seamaster Cosmic 2000. Czy ktoś może mi przybliżyć ten model? Jaki mechanizm, WR itp? Z góry dziękuję.

wAlABVK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Panie... gdzie go dorwałeś? Kiedyś sprzed nosa mi go ktoś świsnął i nie mogę do dzisiaj odżałować. Możesz się pochwalić gdzie i za ile?

a co do zegarka to wygląda na to, że jest to OMEGA Automatic SEAMASTER COSMIC 2000 cal. 1022 Ref. 166 133 BIG SIZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.