Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Martwa (tykająca) natura

post-98815-0-38162500-1585840628_thumb.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie:)

ps. Internet + siedzenie w domu = nakupowywałem też pasków; jak przyjdą będę spamował :)

Gdzie się kupuje takie fajne Omegi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za sympatyczne przyjęcie w Klubie Omegi! 

 

Koperta tego malucha to 35mm, mechanik na kal. 268.

 

To była tzw. szybka piłka, bo: bez lumy i daty, długie uszy, naciąg manualny, ciekawe indeksy i dauphine hands - wszystko w punkt (gdyby miał jeszcze hipokampa; ale jak to śpiewa Kazik "gdyby to najczęstsze słowo polskie..." ).

Wcześniej mierzyłem Constellation Pie Pan i Seamaster'y, ale były wyższe i na nadgarstku 18,5cm wyglądały na dość małe. Ten dobrze się układa.

Teraz czekam na niespodziankę i fajnego perlona, też z lat 60'tych (w dość odważnych kolorach, tak że zobaczymy jak spasuje/nie spasuje).

 

Cieszę się, że mogłem się z Wami podzielić moim nowym nabytkiem:)

g

Edytowane przez Isle of Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratuluję koledze! Piękny zegar, dla mnie urodą przewyższa w zasadzie wszystkie współczesne wariacje zegarka o takim przeznaczeniu, od Omegi.

Edytowane przez Hersh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko najlepsze co tylko istnieje we wzornictwie zegarkowym.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wszystko najlepsze co tylko istnieje we wzornictwie zegarkowym.

Dokładnie. Podobnie jak recenzowany ostatnio Longines. :wub:

Jeżeli chodzi o mnie, zaczynają mnie odrzucać te wszystkie chronografy, bezele, zaworu helowe i tym podobny szpej, potrzebny statystycznemu Kowalskiemu jak świni siodło. Czyli przerost formy nad treścią.

A w prezentowanej Omedze mamy czysty minimalizm i piękno linii :D

 

ps. coś mi się kojarzy, że podobna była wystawiona na bazarku :o

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Gratuluję kolegom tak wspaniałych zegarków.

Odnośnie ostatnich wpisów i zakupów omeg z duzymi rabatami w Kruku ,czy mniejszymi w Aparcie,  jakie jest wasze zdanie co do sytuacji na rynku za parę miesięcy?Jak będą zachowywać się ceny zegarków mark premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nikt w 100% procentach nie wie. Rozne scenariusze sa mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nikt w 100% procentach nie wie. Rozne scenariusze sa mozliwe.

Dokładnie. Ale jeśli jest w naprawdę bardzo dobrej cenie model na który się choruje, to ja bym zbyt długo nie zwlekał.

Dystrybutorzy w obecnej sytuacji zbyt wiele nowych zegarków "na półkę" nie będą zamawiać(jeśli w ogóle).

Więc gdy fajne, popularne modele zejdą, to nie wiadomo jak będzie z nowymi dostawami, a ludzie ograniczają się i będą coraz bardziej zbędne wydatki ciąć, ale wciąż sporo "luźnej" gotówki wisi i to widać

dzięki wielkie:)

ps. Internet + siedzenie w domu = nakupowywałem też pasków; jak przyjdą będę spamował :)

Piękny model. Gdybym częściej niż kilka razy w roku w garniturze chodził lub chociaż koszule zakładał, to właśnie coś w tym stylu bym szukał

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Gratuluję kolegom tak wspaniałych zegarków.

Odnośnie ostatnich wpisów i zakupów omeg z duzymi rabatami w Kruku ,czy mniejszymi w Aparcie, jakie jest wasze zdanie co do sytuacji na rynku za parę miesięcy?Jak będą zachowywać się ceny zegarków mark premium?

Dystrybutorzy w tej chwili rabatami likwidują stany magazynowe uwalniając gotówkę na bieżące potrzeby. Więc jest to moim zdaniem ostatnia okazja by kupić taniej. Później wszystko zależy od polityki marek. W segmencie luksusowym producenci nie będą obniżać cen bo stać ich by przeczekać dwa lata mniejszych zysków. Prawdopodobne jest aktywowanie na większą skalę zakupów online bezpośrednio od producenta lub jeśli będzie chciał wesprzeć dystrybutorów -od nich ale rozliczany po każdej transakcji żeby dystrybutorzy nie musieli wykładać w ciemno gotówki . W obydwu tych scenariuszach ceny będą retailowe ale już po wyższym kursie. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 30% rabatu które obecnie można otrzymać to dobre oferta dla kupującego.

Primo bo to Omega, firma która po Rolexie ma największa globalną rozpoznawalność.

Secondo, bo jak się popatrzy na jakość ich zegarków,zdejmie z metki owy rabat, to jest to zwyczajnie dobry deal.

Obecna obniżka 20% jest działaniem doraźnym to fakt, natomiast biorąc pod uwagę ceny na rynku to właśnie w przypadku Omegi ceny są niższe o te 20 do 30% wiec nie jest to black Friday .

Gdybym miał coś na celowniku skorzystałbym z obecnej promocji, nawet przy 20% w przypadku Omegi.

Kwarantanna z nowym zegarkiem to przyjemniejsza perspektywa:-)

 

Niezależnie od marki, zegarka nie powinno się kupować powyżej metki.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,...na statek...służbowo

Odnawiana była?

Śliczna jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolek nie potrzebny jak mam AT

 

Świetny model. Generalnie gdyby nie fakt że posiadam DJ41 to z pewnością powalczyłbym o AT. Jednak wydaje mi się ze one za blisko są.

Gdybym budował kolekcje od nowa to zamiast DJ wziąłbym AT, chyba ciekawsza jako zegarek

Edytowane przez Makao

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 30% rabatu które obecnie można otrzymać to dobre oferta dla kupującego.

Primo bo to Omega, firma która po Rolexie ma największa globalną rozpoznawalność.

Secondo, bo jak się popatrzy na jakość ich zegarków,zdejmie z metki owy rabat, to jest to zwyczajnie dobry deal.

Obecna obniżka 20% jest działaniem doraźnym to fakt, natomiast biorąc pod uwagę ceny na rynku to właśnie w przypadku Omegi ceny są niższe o te 20 do 30% wiec nie jest to black Friday .

Gdybym miał coś na celowniku skorzystałbym z obecnej promocji, nawet przy 20% w przypadku Omegi.

Kwarantanna z nowym zegarkiem to przyjemniejsza perspektywa:-)

 

Niezależnie od marki, zegarka nie powinno się kupować powyżej metki.

 

No właśnie tak specjalnie to nic upatrzonego nie mam.

Siedze w domu i przegladam.

Włożyłem do koszyka dwie sztuki i tak na nie patrzę.

https://wkruk.pl/cart

 

co znaczy niezależnie od marki zegaerka nie powinno się kupować powyżej metki?Rozwiń to proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

co znaczy niezależnie od marki zegaerka nie powinno się kupować powyżej metki?Rozwiń to proszę.

Chodzi o obecna sytuacje z Rolkiem i jego Daytona, GMT i Subem.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest 20-30% to bym się nie zastanawiał, jeżeli macie coś upatrzonego co zawsze chcieliście. Nie brałbym za to na pewno zegarków przecenionych, tylko dlatego że super okazja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest 20-30% to bym się nie zastanawiał, jeżeli macie coś upatrzonego co zawsze chcieliście. Nie brałbym za to na pewno zegarków przecenionych, tylko dlatego że super okazja...

To jest słuszna koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest powód dla którego nic nie kupię. Bardzo fajne są deville przecenione tylko przez to, że nie mierzyłem ani jednej tylko oglądałem od jakiegoś czasu w necie nie chcę kupować nic w ciemno.

 

Z drugiej strony rabat już tylko -15% na zegarki


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może usystematyzujmy te "30% rabatu na Omegę".

 

1. Do lata/jesieni 2019 r. było możliwe do uzyskania 10-15% w prywatnych salonach i 15-20% w sieciówkach (Jubitom, Kruk).

2. Na koniec 2019 r. nie było już możliwe do uzyskania 20% na popularne modele w sieciówkach.

3. Obecnie jest możliwe z marszu 20% rabatu do uzyskania w sieciówkach przy zakupach online na wszystkie modele, które są dostępne od ręki, a nie do zamówienia.

4. Rabat 30% teraz (jak i wcześniej) jest, ale na zegarki typu SMPc w bicolorze, chrono, wersji GMT, na złote AT i mało popularne wersje w mało popularnych zestawieniach kolorystycznych.

5. Nikt obecnie nie kupi z 25-30% rabatem Moonwatcha na bransolecie, SMPc w stali, czy niebieskiej AT na bransolecie.

 

Obecne rozmiękczenie polityki rabatowej i powrót do 20% z marszu to wyprzedaż sztuk z magazynu. Epidemia nie potrwa 6 czy 12 miesięcy. Po sprzedaży zegarków z magazyny, będzie można tylko pomarzyć o tym, żeby kupić popularne modele z 20% rabatem przy obecnym skoku kursu EUR i CHF jeśli ceny na metkach pozostaną takie same (a jak wiemy, polskie AD bardzo szybko je przeliczają na nowo).

 

Jak komuś coś się podoba, to jest teraz fajna okazja do zakupów, ponieważ zapasy się skończą a wraz z nimi dobre ceny.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.