Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mc9 napisał:

tzn? byłem już za 5 siódma, ale i tak 25 minut postałem

Tzn zanim oddałeś głos 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jakas taka malutka sie wydaje... 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19-19,5cm nadgarstek, wszystko kwestia obiektywu myśle. Ale tak, nie wygląda na 43,5 mm :)


7-C3-DB997-32-A8-42-B6-AB04-9-DD8-CF9-EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaka miła cenzura, legalny post, zgodny z regulaminem, a został usunięty...

 

Wrzucę zatem jeszcze raz, bo zakładam, że jakiś nadgroliwiec przypadkiem usunął i szybko przeprosi, błędy się zdarzają.

 

 

IMG_9387.jpg

Edytowane przez mc9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=184268190  
Czy takie zegarek jest wart uwagi? Zostal odbudowany na nowych czesciach. Mechanizm pasuje do tej referencji z nowymi czesciami. Sprzedajacy pracuje u lokalnego AD Omegi. Wyglada ciekawie ale czy to vintage czy franken ? 

Czyżby kolega mieszkał w Norge??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Michal93 napisał:

Świetna jest ta tarcza pod rożnym kątem :D

 

 

2-D88-F4-A5-833-A-4-BDB-BE05-83454-E025-

80-C2-C7-A4-3399-4-F53-A72-C-809-FE3-C73

 

Jak do tej pory seamaster 300m w białej tarczy i na czarnej gumie estetycznie robił na mnie najbardziej wrażenie, tak ta tarcza wespół z tym nato podchodzi bardzo blisko :) Miałbym dylemat, który brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2020 o 08:25, bat73 napisał:

Jest to klasyczny franken. Złożony na częściach serwisowych  Inna niż w oryginale tarcza, bezel, wskazówki z Ploprofa żeby go ożywić (w oryginale były czarno białe), biały dysk daty (oryginalnie czarny jest trudno dostępny). Ze względu na tani i popularny werk pewna firma z Australii sprzedała jakiś czas temu sporo "zestawów" do samodzielnego złożenia. Wartość kolekcjonerska znikoma. Wartość użytkowa znakomita. Wiem bo sam mam 2 sztuki :)

 

Fantastycznie sprawdza się jako zegarek wakacyjny (wyjąwszy fakt że jest dość ciężki). Jeden zmoich ulubieńców. Bardzo fajnie zaprojektowany "toolwatch". Faktycznie wygląda na narzędzie a nie biżuterię. Niestety cena z linku który podałeś wydaje się wysoka. Za "frankena" tyle bym nie dał. Jakiś czas temu widziałem oryginał  za trochę tylko większe pieniądze ( a to dosyć rzadki zegarek). Choć z dtugiej strony ceny Omeg vintage w ostatnim czasie dość mocno poszybowały.

Mimo wszystko ja bym odpuścił

Dzięki. Odpuszczam w takim razie.

Sabuniek tak mieszkam w Norwegii 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Odpuszczam w takim razie.
Sabuniek tak mieszkam w Norwegii 
 

No to witam bo ja tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zasłużony urlop i PO w naturalnym środowisku. 

20200713_120549.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, orlis napisał:

W trakcie i po zmianie 

 

 

 

Po zmianie bez wad :)

Świetnie się prezentuje. Moim zdaniem lepiej niż na bransolecie. Nosiłbym, bez zdań dwóch.

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fanfar19 napisał:

 

Po zmianie bez wad :)

Świetnie się prezentuje. Moim zdaniem lepiej niż na bransolecie. Nosiłbym, bez zdań dwóch.

 

 

Aż mnie zachęciłeś, żeby znowu wrócić z bransolety na gumę :D


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wziąłem za zakładanie gumy przypomniałem sobie o tym pasku, który kiedyś w butiku kupiłem do innej Omesi (już jej nie mam) i zalega mi w pudełku. Szczerze powiem nigdy jeszcze nawet nie było porządnie użyty... Anyway - co sądzicie o takiej dość nietypowej kombinacji? Dla mnie chyba jednak nie do końca...

IMG_8173.jpg

IMG_8175.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 300M zdecydowanie na gumie.

Ale ja nie jestem obiektywny.

 

A co to za pasek jest? Jaki rozmiar?

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fanfar19 napisał:

A co to za pasek jest? Jaki rozmiar?

 

To jest oryginalna Omega - Aligator do Globemastera pod omegowe zapięcie motylkowe, 20mm w uszach, 18mm na zapięciu.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butik masakra z tym kroko.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mistrz17 napisał:

Butik masakra z tym kroko.

 

Wiem, już jest na gumie.

 

Jakby ktoś potrzebował takiego brązowego oryginalnego aligatora to pewnie bym chętnie sprzedał, zapraszam na priv. Kupiony jesienią zeszłego roku na pl. 3+ za 1.400 (bez zapięcia). Bez sensu kupiony i tak na prawdę nigdy nie używany. Mam jeszcze paragon ;)

 

Tak czy siak ostatnie miesiące przekładałem trochę łańcuch/guma/łańcuch/guma i chyba już na tej ostatniej zostanę forewer - wygląda najlepiej i nosi się najwygodniej. Szkoda tylko, że jest na zwykłym zapięciu zamiast motyla, ale widocznie nie można mieć wszystkiego :)

 

Jeśli chodzi o omegowe gumy to dotychczas najlepiej nosiło mi się tę z AT, ale do 300emki nie pasuje.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z watchuseek.com taka gumę masz na myśli?  Biore pod uwagę,  że zdjęcie to jedno, a realia drugie. 

IqnUjOm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.