Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Butik napisał:

 

A chyba przedostatnią, bo zapisałem się jeszcze na Snoopy'ego ale jak się nie spodoba albo za dużo sobie zaśpiewają, to zawsze mogę zrezygnować ;)

Będzie jakiś nowy Snoopy?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał:

Będzie jakiś nowy Snoopy?

Tak 5 października. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, orlis napisał:

Tak 5 października. 

A wiadomo już, jak będzie wyglądał sam zegarek, są jakieś przecieki? I faktycznie można się już zapisywać?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, z tego co pisali na Omega forum: Zapisy są już od dawna. Limitacja nie znana. Zależnie od kraju pobierają zaliczkę bądź nie. Są listy kolejkowe u AD i mają decydować kto dostanie, a kto nie. Brzmi znajomo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, alleck napisał:

Mariusz, z tego co pisali na Omega forum: Zapisy są już od dawna. Limitacja nie znana. Zależnie od kraju pobierają zaliczkę bądź nie. Są listy kolejkowe u AD i mają decydować kto dostanie, a kto nie. Brzmi znajomo? ;)

Znajomo :lol: W takim bądź razie, w dniu jutrzejszym pojadę wybadać sytuację u moich zaprzyjaźnionych AD.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomo  W takim bądź razie, w dniu jutrzejszym pojadę wybadać sytuację u moich zaprzyjaźnionych AD.
Zerknij sobie na Omega forum. Jest tam dość obszerny wątek poświęcony temu modelowi. Od kwietnia już ludzie się nakręcają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał:

A wiadomo już, jak będzie wyglądał sam zegarek, są jakieś przecieki? I faktycznie można się już zapisywać?


z rzeczy bardziej potwierdzonych / komunikowanych przez OB w USA:

- to nie będzie limitowana edycja tylko limitowana produkcja

- cal.3861

- dostawy zaczną się w październiku ale większe szanse są na alokacje w przyszłym roku

- cena poniżej $10k (na rynek USA, może się wahać miedzy rynkami)

 

co do designu zegarka, oficjalnych / półoficjalnych info nie widziałem. Ma być pokazany 5 października. Nieoficjalne info jakieś są ale nikt nie chce się narażać na ich podawanie ze względu na embargo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rzeczy bardziej potwierdzonych / komunikowanych przez OB w USA:
- to nie będzie limitowana edycja tylko limitowana produkcja
- cal.3861
- dostawy zaczną się w październiku ale większe szanse są na alokacje w przyszłym roku
- cena poniżej $10k (na rynek USA, może się wahać miedzy rynkami)
 
co do designu zegarka, oficjalnych / półoficjalnych info nie widziałem. Ma być pokazany 5 października. Nieoficjalne info jakieś są ale nikt nie chce się narażać na ich podawanie ze względu na embargo. 
Dzięki 
 
Z tego można wywnioskować, że jak wypali, to mogą się po niego ustawiać długie kolejki liczone w latach.



To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tutaj bransoleta z apollo 11 na ultramanie i klasycznym moonwatchu, moim zdaniem to najlepsza opcja ale też niestety najdroższa.
 
 
04B151BA-AF97-4600-9FAD-6E7CF60EA285.thumb.jpeg.c346bac78678d258dae9443e139392ae.jpeg
76A886B2-66E5-4F06-8D4B-165241E67D28.thumb.jpeg.904edca0c49a830041b187ca0ac7cec9.jpeg
6753B5C0-EE8A-4BBE-998A-D3CD5C2AECE6.thumb.jpeg.40e49e4c1a1145ced70c2ddc70b50244.jpeg

Fajna kolekcja. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krystian napisał:


Fajna kolekcja. Gratuluję.

To nie moja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OMG SS! Czyli Omega Seamaster Saturday

Świetna jest ta konfiguracja!! Mega mi się podoba ta biała Omega na czarnej gumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pepepatryk napisał:


Świetna jest ta konfiguracja!! Mega mi się podoba ta biała Omega na czarnej gumieemoji1360.pngemoji1376.png

Dzięki, z premedytacją kupiłem na kajdanie, zakładając dokupienie gumy😃 Sporo innych pasków też fajnie "gra" z tą kopertą...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota z wczoraj

 

 

DSC_0359.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, wkleiłem na co dziś na ręku, dam też foto tutaj, bo dawno mnie nie było.
2144f261ddcbfd675ed19927dc0a5cae.jpg&key=9b69b21c277b7c526686baee82772a9409669549f78980aeb1f1f55260228ba3
A cnotami, wkleiłem na ci dziś na ręku, dam też fito tutaj, bo dawno mnie nie było.
2144f261ddcbfd675ed19927dc0a5cae.jpg&key=9b69b21c277b7c526686baee82772a9409669549f78980aeb1f1f55260228ba3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cnotami, wkleiłem na ci dziś na ręku, dam też fito tutaj, bo dawno mnie nie było.
2144f261ddcbfd675ed19927dc0a5cae.jpg

A cnotami, wkleiłem na ci dziś na ręku, dam też fito tutaj, bo dawno mnie nie było.
2144f261ddcbfd675ed19927dc0a5cae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2020 o 14:19, ledr napisał:

OMG SS! Czyli Omega Seamaster Saturday😅

 

 

Też taką chcę 😎 Ale miałem już nie kupować kolejnego zegarka w tym roku.

Jak żyć, Panie, jak żyć ?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, fanfar19 napisał:

Też taką chcę 😎 Ale miałem już nie kupować kolejnego zegarka w tym roku.

Jak żyć, Panie, jak żyć ?

Nie chcę być adwokatem diabła, ale zaczął się niedawno nowy rok szkolny, a za kilkanaście dni zaczyna się nowy rok akademicki... Zerujemy liczniki?

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dublet - sorry, nie wiem, co jest grane, raz wpisane, cztery razy wyświetlone...

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy można kupić osobno branzolete od limitki apollo 11 w salonie Omegi, no i jaki jest koszt? Ten flatlink od Forstnera też nie jest tani, pewnie do tego jeszcze dojdzie cło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Slimturtle napisał:

Czy ktoś się orientuje czy można kupić osobno branzolete od limitki apollo 11 w salonie Omegi, no i jaki jest koszt? Ten flatlink od Forstnera też nie jest tani, pewnie do tego jeszcze dojdzie cło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zadzwoń po prostu do butiku Omegi i zapytaj u źródła - otwierają o 11:00: tel.  22 625 00 98.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ledr napisał:

Zadzwoń po prostu do butiku Omegi i zapytaj u źródła - otwierają o 11:00: tel.  22 625 00 98.

 

I daj znać na forum :)

 

Co prawda Uncle Seiko już jest w drodze do mnie, ale to bardziej do zobaczenia jak zegarek z taką bransoletą idą w parze pod względem estetycznym.

 

Jeśli będzie dobrze, to chyba będę chciał mieć oryginał.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.