Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/9/2020 at 6:31 PM, tommly said:

 Miała być jasna z ramką daty, a wyszło jak zwykle, no ale nie mogłem się oprzeć 😍

 

Kurczę, przeoczyłem... Ładna sztunia. Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hylu napisał:

jesienny speedy

 

Ktoś tu na forum  konkurs foto organizuje w tej tematyce , może warto mu tę fotkę podesłać 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tts napisał:
Kurczę, przeoczyłem... Ładna sztunia. Niech się nosi!


Tomasz dzięki

Mariusz a jak dla mnie biało-niebieska, czarna i na końcu biała.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrysy są na ogół rudopomarańczowe w czarne pręgi, ale to albinosy są źródłem największego zainteresowania ;)

151957_bialy-tygrys-tygrysiatko.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mocno mieszane uczucia w sprawie SSA3. Jestem zapisany, jeśli do mnie zadzwonią kiedyś z OB to decyzję podejmę na miejscu po założeniu zegarka na nadgarstek. Najbardziej w tym modelu za takà kasę w SS brak mi zapięcia „motylkowego” oraz lumy na snulim i bezelu.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularności poprzedniej edycji pomogły takie porównania. Czy „wesolutki niebieski” powtórzy ten sukces?

 

DC474DA0-7851-434C-B421-4AF787C2AF7A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kwocie to każdy rabat jest dobry  , a 10% daje już całkiem niezłą sumę.  

 

25 minut temu, Butik napisał:

Ja mam mocno mieszane uczucia w sprawie SSA3. Jestem zapisany, jeśli do mnie zadzwonią kiedyś z OB to decyzję podejmę na miejscu po założeniu zegarka na nadgarstek. Najbardziej w tym modelu za takà kasę w SS brak mi zapięcia „motylkowego” oraz lumy na snulim i bezelu.

 

Dokładnie.  Mogli powtórzyć to zastosowanie,  wcześniej mogli , teraz nie . Najwidoczniej doszli do wniosku,  że bezel zrobi całą robotę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał:

 

 

 

 

Czym więcej materiałów pojawiających się w necie, na YouTube, tym bardziej przekonuję się, że warto mieć jakąś Omegę - tę konkretną Omegę :) Poprzednia wersja Snoopy jest super - wręcz kultowa, ta jednak w niczym jej nie ustępuje..

Nie wybrałbym akurat tego modelu na jedynego speedmastera w kolekcji, ale że mam jeszcze kilka to będzie fajnie uzupełniał pudełko. 
 

to co uważam jest super:

1. Koperta jak w apollo 11 czy tzw fat lugs jest nawiązaniem do modelu który był pierwszym na księżycu.

2. Tarcza ze srebra

3. panda dial - świetnie się będzie uzupełniał z ST1

4. To co się dzieje pod deklem to moim zdaniem niezły kosmos (sic!) - niby prosta komplikacja ale robi niesamowite wrażenie i po raz kolejny pokazuje że Omega pod rządami Raynalda jest odważna i z jajem.

5. cal 3861 z metas - jeszcze nie miałem wiec akurat jest okazja wypróbować 

6. Pudełko na kształt walizeczki która nosili ze sobą astronauci wsiadając na pokład Saturna

7. Nie limitka - zaleta i wada jednocześnie - zaleta że łatwiej dostępny, wada że lubię kolekcjonować limitki i wybierać numer limitacji 

 

z wad wymieniłbym 3:

1. brak bransolety w zestawie

2. zwykle zapięcie zamiast motylkowego

3. cena...ale tanio to już było.

 

co do dostępności to słychać sprzeczne informacje, miała być  limitowana produkcja ale w materiałach prasowych jest że nie jest...a później Gregory w filmie mówi ze jednak limitowana produkcja.

 

faktem jest że zainteresowanie na świecie jest ogromne i na ten moment butiki które przyjmowały depozyty (w USA wszystkie OB wymagały 50% depozytu jeszcze przed ogłoszeniem zegarka) przestały je przyjmować. Podejrzewam ze w najbliższych 2 latach będzie ciężko go upolować a później dostępność powinna się poprawić chociaż wszystko zależy kiedy Omega zdecyduje się na jego wycofanie z oferty. Nie wyobrażam sobie że będą go sprzedawać dłużej niż 3 lata.

 

a na koniec zdjęcie kolegi który prawie zgadł wygląd tarczy nowego snoopyego i jego przeróbka już po ogłoszeniu konkretów. 
 

2B9E696A-C419-495B-9466-8D60C45692BF.jpeg.192fee600fbb4c7a8bc8113beaf31de0.jpeg

 

F21E980B-23A1-463F-AB30-4BF598804B77.thumb.jpeg.475b848d260de3834ae914196472aa91.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na bransolecie od Ed White, to by się dopiero działo :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Teoretycznie decyzja o tym że to nie jest limitka jest błędem Omegi bo może być miękki na rynku wtórnym. Natomiast jeśli będą zarządzać podażą w sposób umiejętny to zniwelują ten efekt.Moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa tylko dla fanów i kolekcjonerów speedmasterów. 

Dla pozostałych miłośników rekomendowany jest standardowy moonwatch który razem z FOIS jest najlepszym wyborem z całej linii.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie za Moonwatchem nie przepadam , ale tego niebieskiego ze Snoopym mógłbym przygarnąć.  Dekiel to naprawdę mistrzostwo,  szkoda tylko braku tej lumy z 45 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo wrażenie, do speedmasterów się przymierzałem i nie urzekły. Ten mnie urzekł i czekam w kolejce.

Z lumą rozczarowanie, jedyna wada którą obecnie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mario1971 napisał:

No, na bransolecie od Ed White, to by się dopiero działo :)  

 

Z tego co wiem na tę chwilę Omega samej bransy od Ed White (choć tutaj bardziej od Apollo 11 ze względu na rozmiar) nie sprzedaje, pozostaje więc Uncle Seiko albo Forstner. Na pewno taka parka będzie prezentować się zacnie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Mirosuaw napisał:

Moonwatch musi być czarny, inaczej nie jest Moonwatchem.

Wowczas staje się Snoopim. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mario1971 napisał:

10% z karty to ponoć max.

 

Tylko że pewnie co najmniej przez rok sikor będzie dostępny tylko w butikach, więc nic Ci nie upuszczą. Choć bardzo chciałbym być w "mylnym błędzie" ;)

 

Takie jeszcze fajne mokapy znalazłem na Omega Forums. Powiem szczerze, że tak jak lubię flatlinka i sobie nawet sprawiłem do czarnego munłocza to tutaj bardziej chyba widzę tę nowszą bransoletę.

 

image.thumb.png.09f99430a5516596d3fb133c837cf4e4.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 10/11/2020 at 7:23 PM, Muzzy said:

Pytanie do tych co sie zapisali, czy ta cena 42k jest sztywna ? 

Dostępny tylko w butiku Omegi, a w butiku Omegi cena jest sztywna, chyba że kolejne podwyżki dotkną i tego modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.