Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, desmo napisał(-a):

Nie bardzo bo płacisz cenę w dniu odbioru więc Twoje 40 tys. traci na sile nabywczej.  Jak jubiler zacznie mi się kojarzyć z bankiem to zmienię hobby.

 

43 minuty temu, ArtiP napisał(-a):

 

Problem w tym,  że tutaj niekoniecznie musisz się na ten zegarek doczekać.  Po dwóch latach mogą oddać kasę i powiedzieć "sorry " i wtedy nie dość,  że pieniądz leżał bezużytecznie,  to jeszcze strata czasu.  

 

A gdzie ja napisałem, że ja mam zamiar kupić/odebrać zamówiony zegarek ? Jak już pisałem, jeśli bank będzie karał ujemnym oprocentowaniem za pieniądze które leżą na koncie, to mniej stracę wpłacając je do AD i odbierając dajmy na to po 2 latach. Bo odbiorę "te same" pieniądze ("te same" napisane specjalnie w cudzysłowie, bo wiadomo, że ich siła nabywcza będzie mniejsza), ale i tak będzie to więcej niż ujemne odsetki z banku. Taki smutny żart Panowie...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir przymierzony, szkło już tak nie odpycha, dobrze gra z tarczą. Mógłbym mieć 😜 👍

 

IMG_20210407_183725.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, alleck napisał(-a):

 

 

A gdzie ja napisałem, że ja mam zamiar kupić/odebrać zamówiony zegarek ? Jak już pisałem, jeśli bank będzie karał ujemnym oprocentowaniem za pieniądze które leżą na koncie, to mniej stracę wpłacając je do AD i odbierając dajmy na to po 2 latach. Bo odbiorę "te same" pieniądze ("te same" napisane specjalnie w cudzysłowie, bo wiadomo, że ich siła nabywcza będzie mniejsza), ale i tak będzie to więcej niż ujemne odsetki z banku. Taki smutny żart Panowie...  

 

Właśnie,  niby żart,  a jednak nóż się w kieszeni otwiera , bo to prawda.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

 


Oczywiście, że się rysuje. Skoro na szkle szafirowym jest dodatkowa miękka powłoka, to czemu miałaby się nie rysować emoji18.png?

Inna rzecz, że tego nie widać, jeśli nie patrzy się pod lupą lub pod kątem pod światło.

Poza tym podwójny AR daje mega wrażenie i na pewno warto, nawet za cenę łapania rysek po kilku latach...

 

 

Mam niebieską wersję tego z filimiku Adriana, prawie rok i żadnych rys nie ma. On sam przyznał kiedyś, że nie "pieści" swoich zegarków, więc tak jak używasz tak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, nicon said:

To nie mit, mnie porysowali zewnętrzny AR w AT nawet w serwisie Swatch Group w Warszawie. Nie wiem co z nim robili, ale udało się.

 

 


Pytałem o to na innym forum, można spolerować AR i efekty są całkiem niezłe

 

https://omegaforums.net/threads/ar-coating-scratches-on-seamaster.129812/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Szafir przymierzony, szkło już tak nie odpycha, dobrze gra z tarczą. Mógłbym mieć 😜 👍

 

 

Zegar na pewno fajny, ale jak dla mnie brak mu klimatu moona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Macmac napisał(-a):

 

Zegar na pewno fajny, ale jak dla mnie brak mu klimatu moona.

A czego mu brakuje do klimatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sanik napisał(-a):

A czego mu brakuje do klimatu?

 

Hesalitu? :)

 

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Macmac napisał(-a):

 

Hesalitu? ;)

 

 

A ok 😜

Ale w nowej referencji szafir miło mnie zaskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, sanik napisał(-a):

Szafir przymierzony, szkło już tak nie odpycha, dobrze gra z tarczą. Mógłbym mieć 😜 👍

 

IMG_20210407_183725.jpg

 

Polecam go serdecznie. Nie wiem co w nim jest, ale ja ten zegarek pokochałem. Nie miałem poprzedniej ref, więc nie wiem jak tam z szafirem, ale tu nic mi nie przeszkadza. 

IMG_3345.thumb.JPG.794450d52fcdd57ec3f20b826512a79e.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gdyby ktoś był zainteresowany to zwalniam dzisiaj swoją rezerwację na Aqua Terra w butiku w Warszawie. Mają na pewno jedną sztukę, wczoraj oglądałem. Referencja 231.10.42.21.03.003.

 

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kupował ktoś z państwa zegarek w Jubitom z wysyłką do domu?  na co zwrócić uwagę przy zmawianiu z dostawą kurierem ?

 

Załączam Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minutes ago, Andrzej Zalewski said:

Cześć, kupował ktoś z państwa zegarek w Jubitom z wysyłką do domu?  na co zwrócić uwagę przy zmawianiu z dostawą kurierem ?

 

Załączam Pozdrowienia

Musisz się liczyć z tym, że niekoniecznie dostaniesz zegarek w foliach i że będziesz "pierwszym macantem" ;). Druga kwestia, na którą nie masz wpływu czy nie leżał długo na ekspozycji (światło, temperatura, etc.). Myślę, że jeżeli masz opcję zamówienia z dostawą do salonu, to można z niej skorzystać. O ile w takiej syt. nie ma opcji aby Ci zrobili jeszcze lepszą cenę, to możesz sobie spokojnie zegarek pooglądać, pomierzyć, a jak nie jesteś zdecydowany to przedłużyć rezerwację. W przypadku wysyłki do domu masz okres, w którym bez podania przyczyny możesz odstąpić od umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kupował ktoś z państwa zegarek w Jubitom z wysyłką do domu?  na co zwrócić uwagę przy zmawianiu z dostawą kurierem ?
 
Załączam Pozdrowienia

Ja kilka razy kupowałem, nigdy nie miałem żadnych problemów. Zaznaczałem przy zakupie, że życzę sobie zegarka kompletnie nowego - przychodził nawet z plastikowym „travelem”, którego Omega używa do transportu zegarków.
Gdyby cokolwiek nie grało, masz prawo do zwrotu.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Cześć, kupował ktoś z państwa zegarek w Jubitom z wysyłką do domu?  na co zwrócić uwagę przy zmawianiu z dostawą kurierem ?

 

Załączam Pozdrowienia

 

Ja Ci zwracam uwagę na to, że kontakt z Jubitomem telefoniczny i mailowy jest niestety beznadziejny. Dodzwonić się nie sposób albo trzeba próbować wielokrotnie przez kilka dni, na maile albo nie odpowiadają, albo robią to z dużym opóźnieniem. Zwrot za Globemastera trwał u mnie ponad miesiąc od odesłania zegarka do nich, przy czym przez pierwsze 3 tygodnie bałem się już, że sprzęt za ponad 20 koła został odesłany, gdzieś zaginął i nikt się tym nie interesuje - dość stresująca sytuacja.

 

Tak jak napisał @tts powyżej bądź przygotowany na to, że zegarek (szczególnie z dobrej promocji / wyprzedaży) może być bez folii, wcześniej wielokrotnie mierzony lub leżący na ekspozycji, albo, tak jak w moim przypadku - zwrócony po sprzedaży internetowej.

 

Mam też jeden zegarek kupiony w Jubitomie z przeceny -40% (X-33) - ten zegarek dobrze znałem z Galerii Mokotów, gdzie był na wystawie co najmniej 2 lata, więc byłem przygotowany na sprzęt już trochę przemielony ;). Przy czym przyszedł do mnie z wyczerpaną baterią, załatwienie reklamacji przez telefon / mail było niewykonalne (z powodów opisanych wcześniej), udało mi się to zrobić przez sklep stacjonarny w Arkadii warszawskiej.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Butik napisał(-a):

Tak jak napisał @tts powyżej bądź przygotowany na to, że zegarek (szczególnie z dobrej promocji / wyprzedaży) może być bez folii, wcześniej wielokrotnie mierzony lub leżący na ekspozycji, albo, tak jak w moim przypadku - zwrócony po sprzedaży internetowej.

A to nie mozna zaznaczyc, ze zalezy Ci na zegarku w pelnym komplecie z folijkami i nie powystawowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, artme said:

A to nie mozna zaznaczyc, ze zalezy Ci na zegarku w pelnym komplecie z folijkami i nie powystawowy?

 

Niestety nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tts napisał(-a):

 

Niestety nie. 

Absurd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, artme napisał(-a):

A to nie mozna zaznaczyc, ze zalezy Ci na zegarku w pelnym komplecie z folijkami i nie powystawowy?

 

Najczęściej na pytanie o nieruszany pada odpowiedź, że owszem można, ale muszą zamówić ze Szwajcarii i nie ma rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, artme said:

Absurd...

Zamawiając u Nich zegarek napisałem w uwagach do zamówienia, że zależy mi na takim w foliach. Dostałem tylko informację, że zegarek jest do odbioru, a w salonie okazało się, że przyszedł owinięty tylko w folię bąbelkową. Tak, że prośba pozostała bez komentarza, a po kolejnej wiadomości sklep internetowy odpisał, że mogę brać co jest innego mi nie sprzedadzą. W salonie dowiedziałem się, że sklep internetowy to inny byt niż salon. W salonie mogę zamówić "nówkę sztukę nieśmiganą" i taką mi sprowadzą ze Szwajcarii ale po sugerowanej cenie producenta. Podziękowałem, bo w tej syt. większy sens ma wycieczka do Butiku. 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie jestesmy jeszcze daleko za normalnymi krajami - nawet w dobrach luksusowych... ech 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mc9 napisał(-a):

 

Najczęściej na pytanie o nieruszany pada odpowiedź, że owszem można, ale muszą zamówić ze Szwajcarii i nie ma rabatu.

 

Dokładnie. Pic polega na tym, co uczciwie należy zrozumieć, że szczególnie przy dużych wyprzedażach rzędu 40% Jubitom chce się pozbyć stanu magazynowego i ja nie uważam tego jako "bycie za normalnymi krajami".

 

Co innego gdy po prostu wynegocjujemy 10-20% upustu od "normalnego" zegarka, wtedy rzeczywiście chęć otrzymania go w pełnym ofoliowaniu powinna być standardem.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/7/2021 at 11:03 AM, eisbar03 said:

Sytuacja z wczoraj.

Żona chciała zrobić mi niespodziankę i w Jubitomie udało jej się złożyć zamówienie na nowego Snoopiego 🙂

Dzisiaj zadzwoniła do Jubitomu by potwierdzić, że wszystko się udało i wykonać przelew za zamówienie.

Przed przelewem zapytała o czas realizacji - odpowiedź Pani z Jubitom - nawet kilka lat...

Sytuacja abstrakcyjna, wpłać ponad 40 tyś od razu i czekaj nawet 2 lata :D

 

No i niespodzianki nie będzie.

Ale nie powiem, jak mnie zaimponowała żonka tym ruchem.

 

 

Szacunek dla Żony!

Mam przeczucie, że w AD w PL nie dostaną Snoopiego... Ciekawi mnie tylko jak z tego wybrną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.