Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja raczej pewna.

 

Omega zakończyła produkcję Planet Ocean z kalibrem 2500.

 

Omega miała jeszcze 10 sztuk na Europę modelu 2201.50.00 czyli black/white 42mm (reszta wersji 42mm już się skończyła), które wszystkie zakupił Ace Jewelers. Omega planuje jeszcze dostarczyć na rynek Europejski około 40 sztuk wersji 2200.50.00 (black/white 45mm) i to koniec.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja starej Omegi Seamaster 300 też została zakończona.

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczymy co się będzie działo. Mam nadzieję, że się dobrze wstrzelili nowymi modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzelic to sie i moze wstrzelili, ale jak dalej beda takie dziadostwo z niedorobkami odwalac to imho nic tej marce juz nie pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy, a teraz przestań "hejtować" gdzie się da.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy te zegarki wystarczą żeby dołączyć do klubu... ;)

 

czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o nich - to są moje pierwsze omegi które zakupiłem w takim komplecie, a przyznam że nawet nie wiem jak ją otworzyć - w atlanticach sie odkręca, a tutaj płaski dekielek

 

img0286hh.jpg

 

img0291ic.jpg

 

img0293ob.jpg

 

img0294u.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega zakończyła produkcję Planet Ocean z kalibrem 2500.

 

..... a wiesz może z jakim mechanizmem będą teraz Omegi PO ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sneer na bazarku niedawno były lub są piłeczki do odkręcania takich dekli.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... a wiesz może z jakim mechanizmem będą teraz Omegi PO ??

 

Wystarczy wejść na stronę Omegi i przeczytać.

PO -> 8500

PO Chrono -> 9300


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się Panowie z któreg roku mogą być te omegi które zakupiłem - nareczna i kieszonka?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na stronę Omegi i przeczytać.

 

Masz rację :-) wyszło moje lenistwo ;-)

..... ale już się poprawiłem ;-) i stronkę Omegi przeglądałem :-)

 

dziękuję za podpowiedź :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się Panowie z któreg roku mogą być te omegi które zakupiłem - nareczna i kieszonka?

 

Każdy mechanizm ma numer seryjny i po nim najprościej ocenić jego wiek. Także proponuję je otworzyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie mam tej diabelnej piłeczki do odkręcania,,jak mozna otworzyć tą omege..? są jakies "domowe"sposoby?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wygląda w środku, po długiej walce..

czy ktoś może powiedzieć coś więcej o mechanizmie?

 

img0055vz.jpg

 

img0056nu.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę, że w środku jest Omega ref. ST 176.0010 ?


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr to chyba numer to 18355849


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw! Gratuluję!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i pozdrawam. Jak nauczę się lepiej robić zdjęcia to zrobię jeszcze kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wygląda w środku, po długiej walce..

czy ktoś może powiedzieć coś więcej o mechanizmie?

 

...

 

Najlepszy masowo produkowany mechanizm w historii (a pewnie i wszechczasow - dzis juz nikt czegos takiego nie wyprodukuje, bo sie nie oplaca :) ) czyli werk 30-milimetrowy Omegi. Twoj jest pieknie zachowany i raczej z konca produkcji - na 17 kamieniach i z Incabloc, czyli Omega 26x - ten numer trzycyfrowy masz wybity na mostku.

 

Swietna maszyne nabyles, przy minimum konserwacji przezyje Ciebie, Twoje dzieci i pewnie i Twoje wnuki. O jakim wspolczesnym, masowo produkowanym zegarku mozna cos takiego powiedziec?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej F piękny zegar, gratuluje zakupu. Szkoda, ze nie ma oryginalnej brasolety bo z tego co wiem ten model był sprzedawany własnie na bransolecie. Koniecznie zrób lepsze foty i wrzuć do galerii bo chyba jeszcze nie było w niej Yacht Timera :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.