Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktoś posiada nową PO GMT 43,5 mm na stanie i mògłby podzielić się wrażeniami?


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Właściciele firmy to nie są moi przyjaciele. Proszę nie pytać w PW o rabaty.

Hi hi. Klasyka :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Rafała zapominają niektórzy że kwestia drugiej reklamacji dotyczyła już nie zegarka nabytego od pośrednika ale otrzymanego od Omegi. Dlatego zwrot ceny katalogowej jest jak najbardziej na miejscu. Inna wycena zegarka była by nie na miejscu bo pamietajmy że oficjalne butiki Omegi rabatu nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ogólnie to kwestie moralne nie mają tu większego zastosowania czy znaczenia. Niektórzy ten zwrot kwoty podciągają pod sytuacje jakbym dziecią z Afryki odciął przez moje działania dostep do wody na rok. To są ustalenia czysto prawnicze (kwota zwrotu) między kancelariami czy klientem a kancelarią lub podmiotem odpowiedzialnym. Wystosowałem wniosek o zwrot takiej a nie innej kwoty 2 strona się zgodziła i tyle

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raphael nie przejmuj się tymi farmazonami o moralności bo to zwykle zakłamanie. Po 1 to propozycja Omegi na którą przystałeś! Po 2 to niech moralni koledzy nie kupują drogich zegarków tylko zaczną pomagać biednym.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chcialbym wydac odlozona gotowke na zegarek omegi

czy warto brac reduced http://allegro.pl/omega-speedmaster-i6515815334.html#thumb/1 

czy moze jakas 3setke quartz? 

fundusz do 4k zl

zegarek codzienny i z mysla o wymianie kiedys na cos drozszego

Wiem ze ejst inny dzial co kupic ale tu chodzi tylko oomegi i chcialem zapytac klubowiczow z racji na obeznanie w marce

 

EDIT

w nadgarsku mam 17,5-18cm nie straci sie te reduced?

Edytowane przez nupel

If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to kwestie moralne nie mają tu większego zastosowania czy znaczenia. Niektórzy ten zwrot kwoty podciągają pod sytuacje jakbym dziecią z Afryki odciął przez moje działania dostep do wody na rok. To są ustalenia czysto prawnicze (kwota zwrotu) między kancelariami czy klientem a kancelarią lub podmiotem odpowiedzialnym. Wystosowałem wniosek o zwrot takiej a nie innej kwoty 2 strona się zgodziła i tyle

wazne, ze sprawa zakonczyla sie pomyslnie. Jednak Omega miala troche za uszami w tej sprawie. Inaczej nie zgodziliby sie na takie rozwiazanie.

 

Tylko nie kupuj kolejnej PO za te pieniadze :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w saunie zagadalem do goscia z planetka na rece i zagadalem do niego od jak dawna ma ten zegarek. Nie raz juz go widzialem, ostro plywa i potem katowanie w saunie, nie czesto sie to widzi. Jakis czas temu przeszlo mi przez mysl, ze podroba, ale zadna podroba by tego nie wytrzymala.

Okazalo sie, ze ma ten zegarek od 10lat, praktycznie caly czas na rece. Sam powiedzial, ze przywiazuje sie do przedmiotow. Zapytalem go czy robil jakis przeglad, w koncu 10lat. Odparl, ze cos tam slyszal, ale nie robil. To tylko swiadczy jak porzadne to sa zegarki. Koles go faktycznie uzywa, temperatura 100 stopni potem ponizej szesciu w baseniku schladzajacym to nie w kij dmuchal i do tego machanie grabiami. Facet nie zglaszal zadnych zastrzezen do chodu, o ar nie pytalem.

Wyglada na to, ze to faktycznie (zegarek mechaniczny) jeden z niewielu produktow dzisiaj do ktorych mozna sie przywiazac, nadal.

Fajnie pogadac z praktykiem, po tych kilometrach przeczytanych berow, znafcof, ktorym sie wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

wazne, ze sprawa zakonczyla sie pomyslnie. Jednak Omega miala troche za uszami w tej sprawie. Inaczej nie zgodziliby sie na takie rozwiazanie.

 

Tylko nie kupuj kolejnej PO za te pieniadze :D

Za późno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno :P

Czyli już kupiona?!

No to pochwal sie! Tylko nie oglądaj jej za dokładnie! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies ubogie to pudło , gratulacje.

Ps. Przygotuj mikroskop elektronowy....

 

 

Wysłane z mojego iPada przez Tapatalk


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Gratulacje dla kolegi.I to naprawdę szczere.Bardzo cieszy mnie jeśli ktoś dopnie swego prezentując z pozoru wydawać by się mogło mało popularne poglądy.

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , że nie rozumiem . Prędzej czy później trafi do serwisu . A tam z tego co pisałeś niszczą zegarki .

Ale powtórka z rozrywki , to już byłby materiał na serial .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał gratuluje! Niech sie nosi jak najdłużej bez serwisu! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chcialbym wydac odlozona gotowke na zegarek omegi

czy warto brac reduced http://allegro.pl/omega-speedmaster-i6515815334.html#thumb/1

czy moze jakas 3setke quartz?

fundusz do 4k zl

zegarek codzienny i z mysla o wymianie kiedys na cos drozszego

Wiem ze ejst inny dzial co kupic ale tu chodzi tylko oomegi i chcialem zapytac klubowiczow z racji na obeznanie w marce

 

EDIT

w nadgarsku mam 17,5-18cm nie straci sie te reduced?

Na twoją rękę bransa z reduced może nie starczyć. Zegarek wielkościowo będzie ok, ale pod warunkiem, że lubisz takie średniej wielkości. Jakie nosisz na co dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na codzien nosze casio dw 5600BB ( i wszyscy mowia ze mam za maly zegarek)

(mierzylem nadgarstek i przez kostke jest prawie 18,5cm)

Edytowane przez nupel

If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na codzien nosze casio dw 5600BB ( i wszyscy mowia ze mam za maly zegarek)

 

No to reduced będzie wizualnie mniejszy. Zresztą trzysetka też :) Ale to są stylistycznie inne zegarki niż gshock, więc i wygląd na ręce kompletnie odmienny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko

ChuckNorristhumbsup+Emil+P.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma reduced i 300 i moglby dac foty kolo siebie a najlepiej na nadgarsku :D

a z tych 2 modeli co lepiej brac(biorac pod uwage stabilnosc na rynku o ile mozna to tak nazwac) 

wogole jak omega z mojego linku? bransa widac szlifowana mocno a reszta?

Edytowane przez nupel

If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

DZIĘKI KOLEDZY :)

 

Kolego nupel

 

Reszta dość wymeczona jak na moje oko. Poproś sprzedającego o lepsze foty na maila. Może jakieś ma.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.