Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanówmy się, Pawle. Mając na myśli związek w rodzaju "Omega-Omesia" lub "Rolex-Rolek", napisałem "Patyczak", bo miałem na myśli "Patek Philippe" i "Kućka", bo.... miałem na myśli "kuśka"..? :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fonetycznie to dosc podobne :)

Mnie te nazwy nie przeszkadzaja, chociaz sam staram sie ich unikac i jezeli ich uzylem to w formie zartu. Czesto, duzo wiekszy problem mam z rozszyfrowywaniem skrotow typu BB, ML, AP RO ... Teraz juz nie jest zle ale na poczatku musialem sie troche nakombinowac, zeby rozszyfrowac o czym koledzy pisza. :) 

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak

 

p.s. Nie zamieszcza mi emotikonów. A miała byc na końcu wypowiedzi zaplakana ze śmiechu morda....

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnym domu po tekscie 'odpier**l się " facet dostaje w twarz, w patologicznym kobieta przebiera się w mini i pończochy....oraz omesie zakłada.. :)

 

Tekst dnia, jesteś wielki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ciekawe kiedy kolega Andrzej dostrzeże wady w Omedze. Ja juz zauważyłem w zegarku kolegi Andrzeja, że cyfra 6 jest przesunięta w prawo względem indeksu. Sam indeks też jakoś tak dziwnie krzywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz samo podejrzenie budzi to, ze 12 jest u gory, a 6 na dole tarczy  :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215
:D żarty żartami. Jednak faktem jest, że z jakością w/w firm jest coś nie tak jak powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

post-36930-0-14351000-1479291397_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo chciałem mieć klasycznego Speedmastera, a gdy trafił się Reduced to kupiłem tak w ramach testu.

Nie przetrwał ze mną ze względu na brak daty, więc najlepszym sposobem na posiadanie Speediego był zakup zegarka z mechanizmem 9300 :)

 

DSC_5536.jpg

 

DSC_5573.jpg

 

DSC_5576_1.jpg

 

ps. I co z tego, że być może to skundlony swiss ... B)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratyyyy Mario! Przepiękny zegar, trochę grubaśny ale Ty łapkę masz więc będzie wporzo. Zdjęcia miodne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Reduced przeszkadzał Ci tylko brak daty?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo chciałem mieć klasycznego Speedmastera....

Hmm to Twój poprzedni i obecny wybór jakoś tak mało klasycznie się mają do cytowanego założenia ;-) ale poza tym zegar kozacki. Pokaż nadgarstkowe bo dla mnie był za gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Kiedyś bardzo chciałem mieć klasycznego Speedmastera, a gdy trafił się Reduced to kupiłem tak w ramach testu.

Nie przetrwał ze mną ze względu na brak daty, więc najlepszym sposobem na posiadanie Speediego był zakup zegarka z mechanizmem 9300 :)

 

 

ps. I co z tego, że być może to skundlony swiss ... B)

 

Mariusz,

na tych zdjęciach "tarza po ziemi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo chciałem mieć klasycznego Speedmastera, a gdy trafił się Reduced to kupiłem tak w ramach testu.

Nie przetrwał ze mną ze względu na brak daty, więc najlepszym sposobem na posiadanie Speediego był zakup zegarka z mechanizmem 9300 :)

 

 

ps. I co z tego, że być może to skundlony swiss ... B)

Gtytułuje speediego co prawda bez daty lepszy ;) ale nie każdy lubi :D

Bardzo fajnie się prezentuje!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny ten Speedmaster. Idealne polaczenie niebieskiej tarczy oraz czerwonych wskazówek.

Niech sie nosi. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki koledzy :)

 

Bartek, łapa nie taka wielka, ale np. Pam nosi się naprawdę wygodnie :)

 

Julek, wyrabiają się te majfrendy... :D

 

Staszku, w Reduced głównie brak daty był dla mnie problemem, ale po czasie także spory rozstaw subtarczek w porównaniu z Moonwatchem.

 

Robert, wiem o tym choć Reduced bliżej do Moona niż temu, a w drugiej części wypowiedzi już celowo nie użyłem słowa "klasycznego" ;)

Nadgarstkowe są, wstawię później :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytałem, bo jak dla mnie to i tarcza zgubiła harmonię i proporcje, a i mechanizm kontrowersyjny. Klasyczny Speedmaster jest tylko jeden :D, choć z wiekiem trochę się zmieniał ;)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo chciałem mieć klasycznego Speedmastera, a gdy trafił się Reduced to kupiłem tak w ramach testu.

Nie przetrwał ze mną ze względu na brak daty, więc najlepszym sposobem na posiadanie Speediego był zakup zegarka z mechanizmem 9300 :)

 

ps. I co z tego, że być może to skundlony swiss ... B)

 

Mariusz, bajeczny ten Speedmaster a fotografie genialne. Świetne połączenie błekitu i czerwieni. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek, ja także bardzo lubię połączenie niebieskiego i czerwonego


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare 4,5 czy nowe 300?

 

post-68111-0-34487900-1479583712_thumb.jpg


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary design ale nowy duchem....

 

post-31778-0-97549000-1479586416_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.