Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blunio

chrono24

z tym że tutaj trzeba chyba mieć trochę rozeznania, żeby w coś nie wdepnąć. Chyba że się mylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym że tutaj trzeba chyba mieć trochę rozeznania, żeby w coś nie wdepnąć. Chyba że się mylę ;)

 

Dobrze Kolega kombinuje. Polecam poszukać wpisów na temat pewnego Semastera Kol. Raphael.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są sprzedawcy ze sklepami stacjonarnymi, nawet jak wybierzesz się na wycieczkę do Berlina, to i tak trochę w kieszeni zostanie :), ale różnie bywa, każdy sam decyduje jak wydaje ciężko zarobione pieniądze :)

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Chrono 24 trzeba jeszcze doliczyć koszt przewalutowania oraz koszt przelewu w innej walucie. No i jeśli się chce mieć 100% pewność należy się liczyć z dodatkową prowizją. Mi kiedyś proponowali w zal od sprzedawcy od dodatkowych 3,5% aż do 8%. Tak czy siak nigdy nie uda się osiągnąć ceny jaka wychodzi w ofercie na Chrono24. Dwa razy zdarzyło mi się poprzez nich kupić, ale bez żadnej wpadki, choć w 1 zegarku był połamany pasek ze skóry aligatora, była reklamacja i czekanie 2 miesiące, ale przysłali całkiem nowy. Ostatnio udał mi się u AD osiągnąć cenę z Chrono24, i było spoko.  Zegarek na zamówienie, tydzień czekania, zegarek niemacany, z żadnej wystawki, z 5-cioma pudełkami i wszystkimi naklejkami i przywieszką  z polską ceną;-)

No i muszę się pochwalić, że moja Omega od niedzieli przyspieszyła o całą 1 (jedną) sekundę czyli przez 6 dni i jestem pod ogromnym wrażeniem, nigdy bym nie przypuszaczał, że zegarek mój będzie tak za***iście dokładny :-)

Edytowane przez Adamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem dlaczego ten model jest "kultowy".

Jak się go nosi to już nie chce zejść

 

post-31778-0-18367600-1495302729_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i muszę się pochwalić, że moja Omega od niedzieli przyspieszyła o całą 1 (jedną) sekundę czyli przez 6 dni i jestem pod ogromnym wrażeniem, nigdy bym nie przypuszaczał, że zegarek mój będzie tak za***iście dokładny :-)[/sub][/font][/size]

A jak to sprawdziles, i jakie były miedzy czasy?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Chyba już wiem dlaczego ten model jest "kultowy".

Jak się go nosi to już nie chce zejść

 

attachicon.gifIMG_0381.JPG

 

Ja nosiłem…i zszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sprawdziles, i jakie były miedzy czasy?

porównałem z zegarem w kompie, w tygodniu rówżnice były i 1,5 sek, było to 2 sek, a teraz jest jest ok 1,5 sek znowu.

teraz kompa zsonchronizowałem i róznica jest  5 sek. Jak by nie było uważam że mam powód do zadowolenia. Faktycznie trudno przy tak małych różnicach stwerdzić dokładnie jaka jest dobowa różnica, ale jest tak czy siak super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie wierzę :) On jest cudowny. Dla mnie było to marzenie do spełnienia i teraz jest tak, że pozostałe tak troszkę na siłę zakładam. Być może mój poziom marzeń jest tam gdzie innych poziom wejścia, ale nie można zaprzeczyć, że Moonwatch to zegarek kompletny. No, po prostu nie można :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie wierzę :) On jest cudowny. Dla mnie było to marzenie do spełnienia i teraz jest tak, że pozostałe tak troszkę na siłę zakładam. Być może mój poziom marzeń jest tam gdzie innych poziom wejścia, ale nie można zaprzeczyć, że Moonwatch to zegarek kompletny. No, po prostu nie można :)

Podpisuje się pod tym po stokroć co napisał Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Eee, nie wierzę :) On jest cudowny. Dla mnie było to marzenie do spełnienia i teraz jest tak, że pozostałe tak troszkę na siłę zakładam. Być może mój poziom marzeń jest tam gdzie innych poziom wejścia, ale nie można zaprzeczyć, że Moonwatch to zegarek kompletny. No, po prostu nie można :)

 

…można ;)  :) Moonwatch to świetny zegarek, ale nie dla każdego i nie chodzi tu o poziomy marzeń, czy wejścia.  Ma swoje słabsze strony, które dla niektórych są mniej, a dla innych bardziej irytujące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się dłużej wykrętami uciec od inwestycji w ładniejszy nadgarstek. Może i dobrze, łatwiej będzie dopuszczać myśli o kolejnej, tym razem na brzydszy nadgarstek. 

post-57210-0-14479600-1495376506_thumb.jpg

post-57210-0-47795500-1495376508_thumb.jpg

post-57210-0-23418700-1495376511_thumb.jpg

post-57210-0-82524800-1495376512_thumb.jpg

post-57210-0-93306900-1495376515_thumb.jpg

post-57210-0-54213700-1495376518_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Nie dało się dłużej wykrętami uciec od inwestycji w ładniejszy nadgarstek.

Takie małe przekupstwo :)

Moja jest bardziej wymagająca, zamarzył jej się garaż :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny prezent :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna konstelacja! Jakby moja żona bardziej dbała o zegarki to też bym jej chętnie taki prezent zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…można ;)  :) Moonwatch to świetny zegarek, ale nie dla każdego i nie chodzi tu o poziomy marzeń, czy wejścia.  Ma swoje słabsze strony, które dla niektórych są mniej, a dla innych bardziej irytujące. 

 a dla mnie zegarek kompletny to PO a w chrono to już całkiem kompletny i kompetentny i w ogóle :-)

post-38031-0-87054500-1495404799_thumb.jpg

Edytowane przez Adamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutno jej było...jednej ..samej..samotnej ;)

post-41981-0-34752400-1495450969_thumb.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrek fajne maluszki!

Tez kiedyś miałem ale poszedł do ludzi. :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wróciła z serwisu :D

 

post-87227-0-20443400-1495485719_thumb.jpg

 

post-87227-0-13612200-1495485731_thumb.jpg

 

post-87227-0-04349800-1495485744_thumb.jpg

 

post-87227-0-37477800-1495485756_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIOTREK W BLIŹNIAKI UDERZYŁ :) TYLKO TA JEDNA LEKKO OPALONA ;)........................ SA ŚWIETNE !!!

 

MASZ TY NOSA .

 

 

GENEVKA Z POLSKIM KALNDAREZM DBAJ O NIĄ SŁABNE MECHANIZMY W NICH SA ALE TO KĄSEK DLA KOLEKCJONERÓW GŁÓWNIE ZE WZGLĘDU NA DATOWNIK.

FAJNA WIDAC ŻE KTOŚ SZANOWAŁ, GRATULACJE .


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIOTREK W BLIŹNIAKI UDERZYŁ :) TYLKO TA JEDNA LEKKO OPALONA ;)........................ SA ŚWIETNE !!!

 

MASZ TY NOSA .

 

 

GENEVKA Z POLSKIM KALNDAREZM DBAJ O NIĄ SŁABNE MECHANIZMY W NICH SA ALE TO KĄSEK DLA KOLEKCJONERÓW GŁÓWNIE ZE WZGLĘDU NA DATOWNIK.

FAJNA WIDAC ŻE KTOŚ SZANOWAŁ, GRATULACJE .

789f9d2295e3c20112dd27f59f246e5e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żyje Roger Moore☹

 

4d3ac96683f831c86db91a2d719e7745.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.