Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaki model uważacie za najładniejszy, jak mowi młodzież " ever" :) Omegi, oczywiscie nareczny.

Krótko, tylko fotka.

Wiadomo jaki.Fotki nie dam.Obiecałem :)

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soccer w kazdej wariacji

post-69556-0-94203100-1512919735.jpg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko ta jedna powoduje szybsze bicie serduszka. Dark Side of the Moon.66d1be904530cb14f2c2b5bc10866686.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał @sanik Moon... i długo,długo nic.

 

Tak długo to nie. Są jeszcze fajne omegi :) 

 

57f9308547c8.jpg

ceeadddcb8c3.jpg

1fbfe34394b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a rano pewnie kupisz ;)


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka - pionowe pasy na tarczy to moja bajka. Gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Yoda, wczoraj zrobiłeś wejście smoka bo Ci się nie spodobało wrzucanie zdjęć a dzisiaj sam namawiasz do niemerytorycznych postów i "robienia instagrama"? Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy ,że pozwolę sobie tak napisać :jak tutaj dzisiaj miło i sympatycznie, niczym no nie wiem... jak na forum Longinesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

*

Jak dla mnie, trochę cukierkowata :huh:

Dzisiaj jest jak na forum Longinesa bo wczoraj niektórzy rozładowałli swoje napięcie przedmiesiączkowe :rolleyes:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pionowe pasy i design koperty :). Piękny zegar.

 

A ja zagaduję, żeby zapytać o najlepszy wybór serwisu dla mojej 3-letniej już SMPc ;). Jak na razie, działa świetnie, ale to nie znaczy, że nie powinna pójść na przegląd kiszek.

Wróciłem do Polski, przeprowadziłem się do Warszawy, więc w teorii nie powinno być trudno znaleźć jakiś punkt serwisowy.

Żeby nie pytać w ciemno, przeszukałem nieco forum i wyszło tak:

 

Piękna 47. Przeczytałem, że starszy pan z małym zakładem, ale fachowiec. Rozumiem, że zna się na serwisie mechanizmu co-axial? Przy okazji pewnie poprosiłbym go o przeszczotkowanie klamry od bransolety. Wiem też, że drogo, ale serwis takich perełek z założenia musi swoje kosztować.

Swatch Group Polska na Marynarskiej 15. Niby oficjalny serwis, niby wszystko ok, ale jednak dał mi do myślenia ponad 20-stronnicowy wątek na forum, w którym wybuchł prawdziwy kałszkwał na temat jakości serwisu.

 

Właściwie to wystarczyłoby mi, gdyby ktoś do tego zegarka zajrzał, powymieniał to, co potrzebuje wymiany i przy okazji nie potraktował go, jako otwieracz do piwa. Będę wdzięczny za każdą opinię :)

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Yoda, wczoraj zrobiłeś wejście smoka bo Ci się nie spodobało wrzucanie zdjęć a dzisiaj sam namawiasz do niemerytorycznych postów i "robienia instagrama"?

Bo Master uczy się od najlepszych :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrax a po co chcesz serwisować 3 letni zegar który chodzi prawidłowo ? spokojnie poczekaj następne 3 lata, nie ma sensu teraz nic w nim grzebać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electric blue

W Electric tarcza ma moc, ale ten bezel jest strasznie wk***iający przy sztucznym oświetleniu. Mnie mikrorysy w niej dobijały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrax a po co chcesz serwisować 3 letni zegar który chodzi prawidłowo ? spokojnie poczekaj następne 3 lata, nie ma sensu teraz nic w nim grzebać.

Dokładnie jak mazik prawi.Nie grzebałbym w bebechach.Jeśli męczą Cię rysy na zapięciu,bransolecie i kopercie to tym bym się ewentualnie zajął.Przemyślałbym też fachowe zdjęcie zewnętrznego AR jeśli równie jak ja masz alergię na rysy.

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dark Side of the Moon.

(Zdjęcie z Instagrama)3435e76dab4030a8857cd4be41fb2e37.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.