Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość”u

Sprawdź jeszcze jak trzyma rezerwe. Jeżeli zatrzymuje sie znaczaco wczesniej to serwis...

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, zrobiłem czeski błąd, chodzi o -5 sekund dziennie - wkleję może też odpowiedzi jakie dostałem. Nie zapytałem wprost o rezerwę chodu, ale pytałem czy zegarek był obserwowany i czy nie ma żadnych niepokojących objawów.

 

No details on when /serwis/, its in very good shape, the seals are fine, its not requiring a service currently, 

 

we give a 12 month warranty, card and bill provided in the pack

 

the watch is running  minus 5 secs per day, tested and timed, running strong and within the limits of this movement

 

yes, thr strap has been refinished, the case very slightly as in excellent precondition

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage’ owo w piątek.

 

A pasek od FOIS’ a....

PRZEPIĘKNY EGZEMPLARZ!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwie Omegi

6_DD4_B5_C6-8_D3_C-4_A46-86_C0-_DD74_FD6

 

3_EDA8_F19-74_FC-43_BC-_BDEF-46181885_F3

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze. Sprawa jest jeszcze w toku, gdybym miał jeszcze jakieś pytania będę pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pomóżcie przymierzam się do zakupu mojej pierwszej omegi celowo nie podaje budżetu bo znając życie i tak zostanie przekroczony mam nadgarstek jakieś 16,5-17 góra nadgarstka to okrągłe 5cm podoba mi się planet ocean No i oczywiście moon uwielbiam tez ostatnie odsłony bonda wiec stad miedzy innymi moje zainteresowanie omegami no i nie maja tyle negatywnych skojarzeń co rolexy :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pomóżcie przymierzam się do zakupu mojej pierwszej omegi celowo nie podaje budżetu bo znając życie i tak zostanie przekroczony mam nadgarstek jakieś 16,5-17 góra nadgarstka to okrągłe 5cm podoba mi się planet ocean No i oczywiście moon uwielbiam tez ostatnie odsłony bonda wiec stad miedzy innymi moje zainteresowanie omegami no i nie maja tyle negatywnych skojarzeń co rolexy :)

Rada, udaj się na przymiarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam

Musisz sam obejrzeć i dokonać wyboru. Nikt tego za Ciebie nie zrobi :)

BTW czemu zegarek na R tak źle kojarzysz? Wszak to legenda, niezawodność, styl i wyznacznik pozycji społecznej oraz statusu materialnego :)

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porady typu idz na przymiarki wiele nie wnoszą bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wyda tyle kasy nie przymierzając zegarka , tam gdzie mam możliwość posprawdzać maja ograniczony wybór wiec jakieś wsakzowki zawężającej poszukiwanie są cenne nie mam łapy niedźwiedziej wiec w grę wchodzą zegarki max do 41 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś PO, moona i smpc. Co jeszcze można Ci zaproponować ? Chyba AT, jest najbardziej uniwersalny, chociaż 1,5 mm ponad limit :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam obejrzeć i dokonać wyboru. Nikt tego za Ciebie nie zrobi :)

BTW czemu zegarek na R tak źle kojarzysz? Wszak to legenda, niezawodność, styl i wyznacznik pozycji społecznej oraz statusu materialnego :)

Właśnie dla tego

Wymieniłeś PO, moona i smpc. Co jeszcze można Ci zaproponować ? Chyba AT, jest najbardziej uniwersalny, chociaż 1,5 mm ponad limit :)

AT a jaki będzie wymiar l2l w sumie tez niezła ?

PO będzie pasować na mój lichy nadgarstek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często kupujemy zegarki bez przymiarki, w najgorszym razie lądują na bazarku. Większość tutaj tak często zmienia zegarki, że to normalne. Wybierz model do 42mm i nie będziesz zawiedziony. Moja rada, to celuj w którąś z ikon, masa ludzi docenia

ich walory, więc ryzyko pomyłki niewielkie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie do tego jak daleko mieszkasz od Warszawy to skoro masz zdrowe zmysły by wydać tyle kasy po przymiarce to w butiku i niektórych warszawskich jubitomach znajdziesz wszystkie inetersujace Cię modele i w różnych wariantach kolorystycznych , paskowych i rozmiarowych. Pół godziny przymiarek i będziesz wszytko wiedział lepiej niż czytając posty o nie swoim nadgarstku i guście.

PS Tobie się Rolex niegatywnie kojarzy czy innym? Bo jak innym to chyba ich problem :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pomóżcie przymierzam się do zakupu mojej pierwszej omegi celowo nie podaje budżetu bo znając życie i tak zostanie przekroczony mam nadgarstek jakieś 16,5-17 góra nadgarstka to okrągłe 5cm podoba mi się planet ocean No i oczywiście moon uwielbiam tez ostatnie odsłony bonda wiec stad miedzy innymi moje zainteresowanie omegami no i nie maja tyle negatywnych skojarzeń co rolexy :)

Motyla noga, a ja dzisiaj przy niedzieli bez szklanej kuli... Zrób może tak: kup wszystkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, a ja dzisiaj przy niedzieli bez szklanej kuli... Zrób może tak: kup wszystkie!

Masz kiepska wyobraźnie skoro nie możesz doradzić z tych które poddałem pod rozwagę ,bardziej liczyłem na posta typu odpuść ten model bo będzie za duży albo za gruby ale skoro musisz użyć szklanej kuli ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam

O co? :)

Nie precyzujesz jakiej rady szukasz. Z tych podanych smpc będzie najlepiej na Twój nadgarstek pasował.

A jak się ubierasz, jaki masz styl życia?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej kieruj się w stronę AT 38.5mm, SMPc, PO 39.5 mm i Speedmaster Racing 40 mm. Większe PO, AT i Speedmaster będą wyglądały nanadgarstku 16,5 cm karykaturalnie. Mam nadgarstek 18-18.5 cm i PO 42 i Moonwatch byly na granicy akceptowalnego rozmiaru. SMPc leżała najlepiej bo jest stosunkowo cienka a AT wybrałem 38.5mm bo 41mm w tym modelu przy waskiej lunecie powoduje, że tarcza jest patelniowata.

Dzięki i o to chodziło krótko i na temat

Czyli klasyka moon odpada ?

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie odpada. Dlatego jak Ci koledzy radzą idź mierzyć.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skreślaj Moona.Koledzy dobrze radzą.Oprócz obwodu nadgarstka liczy się też jego kształt.Nie ma innej opcji jak mierzyć konkretne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co? :)

Nie precyzujesz jakiej rady szukasz. Z tych podanych smpc będzie najlepiej na Twój nadgarstek pasował.

A jak się ubierasz, jaki masz styl życia?

Podałem mniej więcej co mi się podoba wiec po co mam strzępić języka o moim stylu życia ,dla mnie zegarki omegi są kwintesencja zegarka na każda okazje. To chyba przez bonda :) który omegę na nato nosił do garniaka ???? Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem mniej więcej co mi się podoba wiec po co mam strzępić języka o moim stylu życia ,dla mnie zegarki omegi są kwintesencja zegarka na każda okazje. To chyba przez bonda :) który omegę na nato nosił do garniaka ????

Masz sylwetkę i nadgarstek jak Craig? Moonwatch ma skręcone uszy i optycznie mniejszą tarczę w wersji z hesalitem więc może się okazać że leży najlepiej

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.